Ондатрова шуба• 11 октября 2023
Візит до лікаря, дитина 15 років
Дівчата, підкажіть будь ласка чи може дитина в 15 років піти сама до ортопеда. Я не зможу піти з нею, направлення є.
Ондатрова шуба
• 11 октября 2023
Ответ дляГлас_Народа
Если уже есть проблема, то танцы и бассейн это уже маловато в таком возрасте
Покищо не запущений стан, але якщо зволікати, то буде запущений. Зараз треба правильне ЛФК, масаж і бажано плавання. Але ж ми не танцюємо і не плаваємо, нам би в тренажерку, бо модно.
Глас_Народа• 11 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Так пусть идет в тренажерку, только тренера-реабилитолога найдите, а не к такому что курсы прошел и уже тренер.
Хороший тренер построит программу, не будет перегружать, но нужную нагрузку даст.
В таком возрасте вряд ли заставите делать то что неинтересно
Ондатрова шуба
• 11 октября 2023
Ответ дляГлас_Народа
Та я вже підшукала їй центр, навіть записала до реабілітолога, але через хворобу не пішли. Хоча мені б хотілось щоб вона саме плавала, це не тільки для постави добре, це класно для всього організму. Алеж ні, у неї своя думка.
Глас_Народа• 11 октября 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Плавать тожет надо правильно, если пойдет просто жабкой плавать - это не самый хороший вариант для спины.
КоКоКоКоКоКо...• 12 октября 2023
Ответ дляГлас_Народа
А смысл? Вам для справки какой-то, или есть проблема? Если проблема, то надо чтобы взрослый был, ребенок может не все понять, забыть и тд
Взрослый такое может
КоКоКоКоКоКо...• 12 октября 2023
Ответ дляМрії у вирії
За довідкою може і сама дитина,по проблемі -ні. Не уявляю,щоб з хворими суглобами і розписом лікування,аналізами дитина сама ходила. По серйозним проблемам батьки водять дітей і в 20 років. І діти батьків водять. Родина і створюється для підтримки і любові
Якщо автор запитує чи може донька сходити сама, то наврядчи там щось дуже серйозно, що людина навіть не стані нічого розуміти