Сусідка зверху• 12 октября 2023
Репетитор з математики яка ціна зараз?
Дівчата, підкажіть, скільки платите зараз репетитору з математики онлайн
7 клас
І ще якщо оплата за годину, то мається на увазі учбова 40 хв чи 60?
Дякую
7 клас
Дякую
Додекаэдр• 12 октября 2023
вартість різна.чим дужче репетитору потрібні гроші,тим вища вартість))
ЕлькиПальки• 12 октября 2023
1,5 год - 300 грн
Чоловік на районі ходив давав оголошення
Неймовірна людина, як виявилось
П.с.київ
Неймовірна людина, як виявилось
П.с.київ
Аноним Советчик• 12 октября 2023
У нас что-то сошлось только с репетитором за 300 гривен ’по знакомству’, так берет 400. Поменяли троих.
Сейчас занимается в малой группе 300 гривен полтора часа
Пополняю_Карму• 27 октября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Навпаки, чим більше людині потрібні гроші, тим за меншу вартість вона буде готова працювати.
Я теж репетитор, також математики. В попередньому році працювала за 225-250 грн. В цьому році 300-350 грн
300-350 грн це середня вартість уроку з математики зараз.
Чесно кажучи, менше ніж за 250 грн. працювати і не варто. На ці гроші майже нічого не купиш.
А більше 400 грн мало хто з батьків потягне. Це дорого виходячи з теперішніх зарплат
Тому вартість 300-350 грн вважаю оптимальною на зараз