Ло Шарик• 15 октября 2023

Вопрос к свекровям. Реально вам пофиг на детей сына если есть внуки от дочки?

У меня в голове не укладывается . Свекровь увидела внучку второй раз за ее жизнь и даже на руки не взяла , не поиграла . Есть только внуки от дочки которых она с рук не спускает . Блин я вроде и взрослая а так обидно
Кто крайний?• 16 октября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ахахаха
Є таке слово «робота». І вона, ви не повірите, співпадає із часом в саду))) збіг?)) не думаю))
А є головне «час з чоловіком» не як батьки. А саме як чоловік і жінка
Але ж можна віддати дитину в інтернат? Так? Це ваші пропозиції?)
Чи чужа жінка няня, яка забере до себе дитину на деякий час, краще рідної бабусі?
В вашем сценарии свекровь обязательно безработная скучающая домохозяйка?
Синиця у спідниці• 16 октября 2023
Ответ дляКто крайний?
Де я таке писала?
Кто крайний?• 16 октября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Де я таке писала?
Просто вы пишите что родителям ребенка надо время для себя и график сада не совпадает с работой .Но с чего вы взяли что свекровь безработная и может ходить в сад,не говоря уже о том что в 50+ после работы болят ноги и хочется отдохнуть ,а не на детскую площадку.И да,все проблемы родителей прекрасно решаются приходящей няней.
графиняВишенка• 20 октября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Для мене ненормально, коли на шиї хтось сидить та рахує чужі гроші
На шиї сидів брат і мама, а не жінка і мала дитина.
Библиотекарь• 20 октября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Жінка теж сиділа
Бо нічого не заробляє
графиняВишенка• 20 октября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Для вас гроші чоловіка це чужі гроші?
графиняВишенка• 20 октября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Жінка теж сиділа
Бо нічого не заробляє
Жінка має право на декрет і утримання зі сторони чоловіка -це передбачено навіть законодавством.
Библиотекарь• 20 октября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ну цей декрет затягується років на 18. Бо дитинку глядіти треба
Гроші чоловіка- це його гроші. Мої гроші- це мої гроші. А разом- це сімейний бюджет.
Я вас не зрозумію, мабуть. Бо завжди працювала, маю гроші і в декретах по 10 років не сиділа. Якби ми на мою зп жили, а на свою чоловік родичам квартири купував - то я б з ним не жила.
Так, утримання зі сторони чоловіка має право. Але це не означає обовʼязок купувати нерухомість, коштовності чи ще щось. Утримувати- це мінімально забезпечити життєдіяльність
графиняВишенка• 20 октября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Прям завжди працювали і в декреті не були ні дня?
Ваші фантазії про 18 років цікаві, але нажаль не мають нічого спільного з реальністю. Тобто для вас нормально, коли чоловік дає 2000 на сім´ю, але коли потрібно закривати дири брата в 10000 тис доларів, то він де тільки і гроші брав.
Библиотекарь• 20 октября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Для мене ні. Я з таким і не живу
Для вас, мабуть, так. Бо живете разом ще й дитину народили