Свисток ля-минор• 15 октября 2023

що б ви зробили? якась ситуація така..специфічна

я менеджер ресторану. на днях одному клієнтові дзвонила щодо замовлення на доставку, уточнення деталей, формальність. і він ні з того ні з цього сказав мені про те що щойно з фронту повернувся, а саме з під Бахмуту і що для нього бути тут в мирному місті як інший світ. тоді якраз був день захисника України, свято. взагалі не зрозуміла до чого то він мені сказав. ну я нічо не відповіла, а від себе доклала невеличкий подарунок в його замовлення і записочку додала, ну з повагою, аби підтримати людину, розумієте? бо сама впо, була в окуапації, а цей чоловік отак говорить про такі речі просто людині з доставки їжі...щось мене пробрало на емоції. порадувала) ось він знову сьогодні замовив, я знову набирала уточнити деталі. передзвонює за кілька хвилин, каже - чи можу я вам подарунок подарувати, просто скажіть мені да чи ні і все. просто так..і напишіть в телеграм мені каже. а я з особистого дзвонила номеру і на ньому є телеграм, міг і сам написати відразу. я і сказала що да..опішила від такого, не очікувала. і тепер думаю якось це все..ну таке...подвзонив аби я йому написала...ви б написали?
ще і сказав що подарує - шоколад ручної роботи. аби оцінила..тю...може він сам його робить, не знаю. але я пробила, точно військовий, не збрехав.
Даю справку• 15 октября 2023
Може це ваша доля?

Ленивица-красавица• 15 октября 2023
Я бы отказалась от подарка.
Во первых это работа ваша и вам нужны эти истории на ней?
Во вторых потом будете обязаны уже ему.
Я бы однозначно не вокзала в такую историю.
А вы смотрите....

И да....он мог спокойно вас найти в телеге. А нет...
Тоскующая• 15 октября 2023
Ну він вас може так само знайти в тг як і ви його . Чоловік якщо хоче то зробить багато чого. А так виходить наче сама на подарунок напрошуєтеся . Хоче-нехай дарує і шукає як це зробити
автор Свисток ля-минор • 15 октября 2023
Ответ дляТоскующая
от і я думаю - відразу міг би написати. нащо оце - я дзвоню тобі аби ти мені написала
Ответ дляТоскующая
просто він так казав..скажіть мені так чи ні..просто так чи ні - наче мав на увазі геть інше, а не подарунок. а саме як привід познайомитись
Почекуха• 15 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Може ваш голос сподобався
ПолБатона• 15 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну, это Вы уже сами решите - продолжить знакомство или оставить все на этом этапе. Я бы приняла подарок. Дают - бери, бьют - беги
Ни к чему Вас это не обязывает
Грамотний хвіст• 15 октября 2023
Дайте людині зрозуміти, що стосунків не шукаєте. Або продовжуйте спілкування, якщо таки шукаєте. Від подарунка можна відмовитись або подякувати від імені всього колективу. Перевести спілкування у формат вдячний клієнт
Ответ дляДаю справку
Може це ваша доля?
по голосу от прям чоловік-чоловік..не знаю, років 40 певно. а я значно молодше) от прямо знаааачно)

Тоскующая• 15 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Якщо у вас нема пари ф ви не проти в принципі то чому б і не спробувати..
Ковбой Хагис• 15 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
не заморачивайтесь. если не хотите никаких подарков - просто отморозьтесь, скажите это лишнее.
а вообще похоже, что чудаку реально с кем-то хочется пообщаться, там на нуле было сам понимаете как. вот он и зацепился за первого, кто к нему по человечески отнесся и поблагодарил. он таким образом пытается подружиться. многие вояки ищут отдушину у волонтёров, дружат и общаются, по человечески. они в этом очень нуждаются: в теплом слове, в благодарности, в общении.
Ответ дляКовбой Хагис
от я теж так думаю. психологічна реабілітація потрібна багатьом військовим, особливо з нуля. і до чого ж має бути критичний стан аби намагатись поділитись цим із людиною з доставки їжі? ну це вже про багато говорить. хоча замовлення у нього великі, на кілька людей. отже має з ким поговорити певно.
Ковбой Хагис• 15 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
не отталкивайте его. но и поощрять сильно не надо. будьте в роли ’доброй феи из ресторана’, но на расстоянии. несколько людей могут быть его побратимами. а ему нужно именно другое общение, из мирной жизни.
Все будет, но потом• 15 октября 2023
Можливо це доля ?
Дочка моєї подруги працювала в автокомпанії диспетчером. Компанія знаходиться в США,вона була в Україні. Її голос сподобався одному водієві,перейшли в формат спілкування особисто.
Зараз вона за ним заміжня,поїхала в США.
Цідило правди• 15 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
В телеграме не всегда можно найти человнка по номеру телефона.
Ответ дляВсе будет, но потом
Можливо це доля ?
ого..і таке буває...але зовнішності один одного не бачили, то як побачили то це може відштовхнути. знаєте, як ото в інстаграмі - фотки відфотошоплені, а в житті на зустріч приходить зовсім не така як очікувалось, як нафантазувалось
Ответ дляКовбой Хагис
хм..є в цьому мудрість
Благоуханочка• 15 октября 2023
Ви зробили йому подарунок, а він хоче віддячити та подружитися з Вами, в цьому немає нічого специфічного.
Настасья Пицун• 15 октября 2023
Думаю людину торкнула ваша небайдужість.

І так, він не може про це не говорити, бо йому то болить і пече.

Задолбулька• 15 октября 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Я бы отказалась от подарка.
Во вторых потом будете обязаны уже ему.
А вы смотрите....

Нет. Потому что в настройках тг может стоять что писать могут только твои контакты, другие не видят номер.
Сколько_мне_лет?• 15 октября 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Можливо це доля ?
А на каком языке она работала диспетчером?
Ответ дляНастасья Пицун

ну у мене сусід на зйомній квартирі був минулий військовий, весь час пив сильно, дивився якісь відео про політику і кричав як навіжений матами і посеред ночі, дуже сильно. я його боялась вже...довелось переїхати звідти.
Добродійка• 15 октября 2023
Недавно вон парень брал людей в заложники в Сильвере на Лепсе.. за два дня до этого он пришел с фронта( конечно они странные, конечно психика согнулась и конечно им нужна поддержка
Лялькодзьоб• 15 октября 2023
Ой ні, мав тєлєгу і подзвонив щоб ви написали ну це старий фінт. ((
Ответ дляДобродійка
є занадто травмовані люди, яким простої підтримки недостатньо. думаю багато таких що вже ніколи не восстановляться, вже понівечені психологічно назавжди, там нічо вже не допоможе
Добродійка• 15 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
К сожалению очень много и это только начало((
Настасья Пицун• 15 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Колишній.
На жаль, тепер серед нас буде настільки багато таких людей з ПТСР що вже так просто не переїдеш.
Не бачу ніц поганого в його діях і бачу лише позитивне в ваших. Якщо ви не хочете чогось більшого - відмовтеся від подарунка і все.
Карапулька• 15 октября 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Старий фінт для чого?
Все будет, но потом• 15 октября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Вони почали спілкуватися через відеодзвінки,там без фотошопу. Майже рік спілкування,потім він приїхав до неї знайомитись вживу і вже з обручкою.
Все будет, но потом• 15 октября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Англійська мова