ПростоБелка• 16 октября 2023
Люблю бути наодинці, що це за психотип такий?
Наче в люблю гостец але так кайфую після того як всі підуть з хати
Кайфую коли я сама
Що це зі мною таке?
Кайфую коли я сама
Що це зі мною таке?
ПростоБелка
• 16 октября 2023
Подруга влаштовує паті з алкоголем до ранку
А мені б просто фільм подивитись і чай попити
Пишу, не читаю• 16 октября 2023
І я така, люблю себе,кота дитину і чоловіка. Гості напрягають. Родичів люблю,вони хороші. Але спілкування кожен день не для мене
дамаАмстердама• 16 октября 2023
Ответ дляПростоБелка
Та просто настрій такий та й усе... буває
Сметчица• 16 октября 2023
И я обожаю одиночество, вы хоть гостей любите, а я не переношу никого постороннего в своей квартире, даже ненадолго. Отдыхать езжу тоже сама, компанию если надо, нахожу на отдыхе, но все время общаться и от кого то зависеть, это не мое
Миллениалка• 16 октября 2023
І я така. Завжди любила бути одна, хоча чоловіка люблю, батьків люблю, але особистий простір необхідний. Навіть просто на прогулянку вийти, але одній.
ГороховаЯ• 16 октября 2023
А я люблю щоб хтось був дома, але при цьому мені не мішав. Найкраще взагалі щоб сидів в іншій кімнаті)))
Мандолина Бу• 16 октября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
І я така сама. А якщо ті родичі майже кожні вихідні кличуть, то я морожусь.