modiin• 17 октября 2023

ХАМАС взорвал больницу в Газе – около 500 погибших

По времени запуска удар по больнице в Газе совпал с последним ракетным залпом по Тель-Авиву.

Ракета террористов ХАМАСа ударила по больнице в Газе.

Об этом сообщает Telegram-канал "Голос Израиля | Израиль Война – Новости – Ближний Восток".

Из-за ракетного удара произошла детонация склада с боеприпасами под больницей. Журналисты пишут, что приблизительно 500 человек погибли, 300 среди них являются террористами.

Кроме этого, в Сети опубликовали момент прилета ракеты из Газы по больнице. По времени запуска это событие совпало с последним ракетным залпом по Тель-Авиву.

В официальной пресс-службе ХАМАСа в 20:14 заявили, что запустили мощную ракету R160 в сторону Хайфы. Однако по городу ничего не прилетело, но уже спустя минуту произошел взрыв в больнице в Газе. В 20:23 в ХАМАСе написали, что прилетело по медицинскому учреждению.
PinkyPink• 18 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Понятно всё.
Напомню как троллили пороха зеботики дорогой капустой и требовали в,унисон на всех ресурсах.
Тогда прокатывало на ура.да? А сейчас это другое в три раза дороже?
А, он воно що Вас так торкнуло, Петра Олексійовича хтось ображав і Ви вже скільки років забути не можете. Так переживали, що навіть війну не помітили і не можете згадати що ж таке відбувалося минулою весною, які ж такі були несприятливі для посівної умови…

Piracanta• 18 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Не за палестинцив. А указываю на то.что риторика аналогичная русне с 2014 года.
Какая риторика?
Ирина-bbd0• 18 октября 2023
Ответ для vihola
Так завзято кидаєтесь на амбразуру за палестинців, що не помітили, як почали русню захищати і Україну поносити.
Знаючи прекрасно, що половину з 30 років ми були сателітом параші, 5 років при Ющенку русня хитала всередині, 8 років нестабільність без Криму/Донбасу, 2 роки кривавого геноциду.
Ще будуть претензії стосовно постачання томатів на світові ринки?
vihola.что там про комплексы меншовартості у Вас недавно было и нищую Украину? Вспоминайте)
PinkyPink• 18 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Я не хитросделанная. Я за украинского производителя . Ипортеры копейки платят за производство.хранение ? Воровать меньше нужно и защищать чужие задницы чужих полизводителей.найдутся деньги на льготные программы и развитие своих производителей.
Но это ж ужас. Кто-то рынок потеряет
У Вас є якісь ідеї як пояснити аграріям, в яких є контракти на соняшникову олію, що вони мають сіяти не соняшник, а капусту?
Ну, або якісь ідеї як вмовити покупців їсти ту капусту в таких обʼємах, щоб нею було вигідно засаджувати поля?
Ирина-bbd0• 18 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Не петра олексийовича.а уровень троллей и возмущений
А Вы из 73% и все президенты? )
vihola• 18 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А Вы решили защитить мировых производителей в ущерб украинским ?
Я вирішила запитати хто справжній ворог України? В іншій темі писали, що це не русня, чи не тільки русня. Але відповіді недопроситись.
Ирина-bbd0• 18 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
При петре алексеевиче тоже умови були или сколько уже пластик на витринах магазинов?
Piracanta• 18 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Вона має на увазі дотації аграріям від уряду, що здешевлює ціни на сільгосппродукцію. В цьому є резон.
Ирина-bbd0• 18 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Причем тут соняшник и капуста?))) Параллельно продукты не растут? Площадей нет?))))

Ирина-bbd0• 18 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Спасибо за понимание
PinkyPink• 18 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ви хоч базове уявлення маєте як працює ринок? Садять те, на що є контракти. Крапка. От таких жорстокий світ. Якщо є контракти на пшеницю, ягоди і соняшник, будуть саджати їх, а не капусту
vihola• 18 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так у вас на кожного скрини є, принесіть.
PinkyPink• 18 октября 2023
Ответ дляPiracanta
І саме тому вона почала спіч з запитання чому ми не експортуємо капусту і черешні?) і чому минулого року була дорога капуста?)
Ну, що можу сказати, з Вас дуже хороший дешифратор, але дотації аграріям не змусять їх саме ту капусту вирощувати. Це все одно, що до греків приколупатися чому вони експортують оливкову олію, а не редиску і картоплю
Ирина-bbd0• 18 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Конечно же .контракты. и контракты у импортеров с экспортерами))) продавайки.куда без них. Производства не нужны. И рабочие места только в продаванах и при этом тут читаем как украинцы устраиваются на заводах в Европе.оказывается там есть заводы в отличие от Украины
Piracanta• 18 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Дотації аграріям здешевлять виробництво сільгосппродукції і зменшать ціни в магазинах для свого населення. Причому тут експорт?
Ирина-bbd0• 18 октября 2023
Ответ дляPinkyPink
Вопрос почему в Польше есть производства и почему мы поупаем польские овощи и фрукты? Что там с контрактами.зимой и копейками за работу? Не выгодно? Поляки дурнее украинцев? Серьезно?
Может поляки просто защищают свои интересы ?
Ирина-bbd0• 18 октября 2023
Ответ дляPiracanta
+ рабочие места для украинцев
Flower Girl23• 18 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Ваша картинка это утопия.
Я это понимаю прекрасно...
PinkyPink• 18 октября 2023
Ответ дляPiracanta
Не знаю примарилося мені, напевно

Filomena• 18 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Навіщо ви польське берете?
Зараз купа маленьких аграріїв, що вирощують садки і городину.
Беріть уманські огірки, а не польські.
Купуйте українське яблуко і капусту.
Я беру все місцеве українське.
Нащо мені польське?
Навіть не знаю де таке шукати)
Ирина-bbd0• 18 октября 2023
Ответ для vihola
Скрины поищу
Пока вспомните как и Вам писали какой Израиль молодец и кормит весь мир. И кому нужна нищая коррумпированная Украина. Дальше пошел диалог про скупку квартир в Одессе.
Вспомнили?
Так вот я тоже интересуюсь почему Украина не молодец и не кормит себя и весь мир продуктами со своих черноземов .с людьми работящими .водой и райским климатом
PinkyPink• 18 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Про квоти на імпорт в ЄС, не чули? Блокаду експорту нашої сільгосппродукції не помітили? Поляки захищають свої інтереси, користуючись вільною торгівлею в Єврозоні і отримуючи мільярди дотацій. В таких самих умовах, як ми зараз знаходимося, дуже сумнівно, що ситуація була би краща в поляків, враховуючи те який срач вони розвели через те, що наше зерно потрапило на їх ринок.
darsi• 18 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Площади есть , но посчитали, что рентабельность выше, если просто засеять подсолнечником и пшеницей. Полив не нужен, на теплицы тоже не надо тратиться, рефрижераторы для транспортировки. Но вы правы, это государство должно стимулировать аграриев вкладывать деньги в выращивание различных сельхоз культур, а не только зерна.
Ирина-bbd0• 18 октября 2023
Ответ дляFilomena
Навіщо ви польське берете?
Беріть уманські огірки, а не польські.
Купуйте українське яблуко і капусту.
Я беру все місцеве українське.
Нащо мені польське?
Навіть не знаю де таке шукати)
Я не про малееньких аграриев.а госпрограмму. Я тоже покупаю всё украинское
Но вот зимой не было ни свеклы ни капусты украинского производства
Но можно просто ’хотьпаржать’
Ирина-bbd0• 18 октября 2023
Ответ дляdarsi
Ну так вот. Я не про местечковое. Я про политику государства
Так что не нам тут кого-то упрекать что что-то не смогли и просрали.
vihola• 18 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Будуть скрини де я писала про «ніщую» Україну?
Про комплекс меншовартості що не сподобалось?
Хіба українці вже його подолали?
На їхніх дітей російські ракети падають, а вони якогось милого шкодують російських дітей, з штанів вискакують за пушкіна, радянське дитинство, радянські свята, російську мову, музику, серіали.
vihola• 18 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тобто не когось, а парашу?
Парашу попрікати не можна?
З якого часу?
Filomena• 18 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Но можно просто ’хотьпаржать’
У нас була.Ви на ринок Європи просто так не вийдете. Ми квоти на рік за один квартал вибираємо.
Почитайте як країни Балтії вступали до Євросоюзу. Як аграріям заборонили вирощувати продукцію щоб «перебору» не було. Як вони боролися за ті компенсації.
Не так там все солодко як здається, особливо для нас як аграрної країни.
А по соняшнику ми практично монополіст. Капусту можна і у поляків докупити.
vihola• 18 октября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Скрины поищу
Вспомнили?
Пошукайте, бо коли Україну обізвали злиднем я заперечила. А ви чомусь виставляєте так наче я обзивала Україну злиднем.
Ирина-bbd0• 18 октября 2023
Ответ для vihola
Хіба українці вже його подолали?
vihola.Кстати.из той же темы вспомните как нам писали.что весь израиль плещется в воде за копейки. Мы еще удивились .то дефицит.то опреснение и как же за копейки
Теперь у меня вопрос-какого хрена в Украине нет за копейки воды для украинцев? У нас тоже дефицитная добыча и опреснение?