Шаманю второпях• 20 октября 2023
Хочу зробити родине дерево. Родовід.
З чого почати? Самому це дуже морока? Які ціни і хто за таке береться...де шукати профі )
Хочу, своєї сім´ї і чоловіка.
Оля_с_киркою• 20 октября 2023
У меня брат таким интересовался.
Всю инфу у дедушек, бабушек, прабабушек расспрашивал.
Тарологичка• 20 октября 2023
Если собираетесь сами искать информацию по архивам, очень рекомендую ФБ группы, там же в обсуждениях можно вопросы задать, с чего начать и тд много архивных сканов.
Шаманю второпях
• 20 октября 2023
Ответ дляФорточка
спасибо за эмоджи, сообщение удалила
Це не від мене. Дивилась групи. Фб.
І вам мала питатись. Про ці ДНК тести. Чи я правильно зрозуміла що по них можна знайти ім´я і прізвище прапрабабусь?)
Безпорадна Кроко• 20 октября 2023
Доречі, просто для інформації, в ДРАЦС потрібно було мені для встановлення рідства, так видавали довідки навіть з архіву села прабабушки, виявилось що навіть є інформація за 1907 рік, хоча може не усюди архіви збереглись..