Кринжова баба• 22 октября 2023
У вас вдома є пороги між кімнатами?
Маю на увазі дерев´яні високі пороги, а не перехідні планки.
Купили квартиру в старому будинку. Між кімнатами є великі перепади по підлозі. Всю стяжку по квартирі в один рівень зробити не можливо. Ремонт робимо поступово по одній кімнаті. Зараз стоять старі дерев´яні двері з порогами. Як вони мене бісять. Як їх позбутися? Чи то вже зробити аж коли буде заміна дверей?
Результат:
вже голосів:
64 (79.01%)
Ні, нема
15 (18.52%)
Так, є
2 (2.47%)
Тиць
Каркуша Клара• 22 октября 2023
Поріг тільки, при вході в квартиру , потім в кухні і в ванній і туалет.
Всі інші кімнати без порогу
Каркуша Клара• 22 октября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Нет. Единый пол по всей квартире и без планок.
Я колись знімала квартиру без порогів. То колись сусіди затопили і вся квартира плавала. Бо без порогів
МЕСТО_Встречи• 22 октября 2023
Порогів немає ніде.
Навіть в ванні кімнати- це була одна з умов до робочих.
МЕСТО_Встречи• 22 октября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Якщо так думати то й пороги не допоможуть
Кринжова баба
• 22 октября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Порогів немає ніде.
Так ви робили під ключ всю квартиру зразу. А ми самі поступово.
На границе• 22 октября 2023
Все без порогів в одному матеріалі.
Якщо у вас є перепади, то знімати все і вирівнювати всю підлогу, або надалі мати пороги, тільки менші. Ще треба розуміти який у вас перепад по всій квартирі. Для цього пороги зняти прийдеться.
Кринжова баба
• 22 октября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Насправді пороги не врятують. Я випадково вивернула таз з водою у ванній, то вода і на коридор протікла би, я встигла зупинити.
Пампушечка• 22 октября 2023
Ответ дляКринжова баба
Така сама ситуація, як у вас, є пороги, не критично, але зараз би робила усе в один рівень і без порогів, тепер не можу через пороги завести робот-пилосос
Вам телефонограмма• 22 октября 2023
Ответ дляКринжова баба
Ми робили самі поступово
У нас поріг лише в ванну
В кімнату і кухню планки. Через те, що підлога різна - лінолеум, ламінат
У нас поріг лише в ванну
Кринжова баба
• 22 октября 2023
Ответ дляНа границе
Все без порогів в одному матеріалі.
Великий. По одній кімнаті не змогли в 0 вирівняти, бо стяжка була б вище порога в коридор. Тому підлога трохи з нахилом. В коридорі підлоги нижче.
Хоча в кімнаті навпроти і коридорі невеликий перепад, в майбутньому можна буде порога прибрати.
Кредитная• 22 октября 2023
Лучше уберите их, будут мешать, а потом переделывать ещё дороже . В своей первой квартире делала ремонт почти 20 лет назад, уже тогда делали один уровень пола
Мальовнича даль• 22 октября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Порогів немає ніде.
Скажите , если нет порогов то это влияет на слышимость с комнат , ванны ?
Роздратована шкіра• 22 октября 2023
Робот-пилосос з порогами не проїхав би - а це мій помічник номер1 :) Підлогу робили у всій квартирі, хоча весь ремонт теж поступово.
Нічна ненажера• 22 октября 2023
Ответ дляКринжова баба
Ми колись теж робили ремонт поступово. Вивели з часом всю підлогу в один рівень окрім санвузлу. Зараз вже живемо в іншій квартирі, брали новобуд. Тут все в один рівень скрізь окрім вхідної двері. Все подобається, але ж під дверима санвузлів є невелика щілина і звуки звіддтіля більш яскравіші, ніж було з поріжком.
На границе• 22 октября 2023
Ответ дляКринжова баба
Якщо не плануєте під 0 по всій території, робіть щоб хоча б рівна була, без нахилу. Тому що потім покриття буде погано кластися. Але пороги будуть через перепад. Можливо маленькі зробите, більш естетичні.
Я б знімала їх на етапі початку вирівнювання і дивилася що реально підігнати, а що по мінімуму.
Кринжова баба
• 22 октября 2023
Ответ дляПампушечка
Так є пилососи, що до 5см переходять.
Мене просто бісять ці пороги, бо вони ребристі і з часом стають обчерхані і не охайні.
Кринжова баба
• 22 октября 2023
Ответ дляНа границе
Так поверхню вирівняли, щоб покриття лягло нормально.
Але дивлюся, що у нас в будинку сім´ї покупляли квартири з ремонтами і майже у всіх ті пороги. Правда ті ремонти робилися років 10-15 тому.
На границе• 22 октября 2023
Ответ дляКринжова баба
Такі двері купували. + якщо це дійсно старий фонд, то ніхто ту підлогу не вирівнював бо надто затратно і висоту забирає.
Майданщица• 22 октября 2023
У нас порогів немає, у батьків чоловіка є - діти об них падали. Так що розумію вас.
Згадала, що поріг є у ванній кімнаті, але дуже маленький.
Брюльтик• 22 октября 2023
коридор, кухня, зал - единое пространство без порогов. Две комнаты еще типа спальни - там двери с порожками. В санузлы тоже двери с порожками и уровень пола там сделан чуть ниже (так советовали мастера)
Мне нормально так. Кстати, пол и правда легче заменять. Вот думаю в спальнях обновить ламинат - давнишний, на швах кое-где поднялся. И действительно, можно не покупать сразу на всю кв, можно по комнате делать.
Хотя сплошной пол тоже красиво, но не всегда получается.
Чай не пью, только кофе• 22 октября 2023
в мене новобудова,ремонту 7 років,через ті срані дубові двері з порогами прийшлось і ламінат іншого кольору брати,бо фарбувати їх дорого було( але двері якби подарували)так як в селі в мене,правда продаю зараз,думаю люди будуть на цьому знижку вибивати)
Кринжова баба
• 22 октября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Не будуть, якщо весь ремонт в цілому якісний. Це останнє, на що ми звертали увагу. Головне було - розташування, планування, світло, сухо.
Перша скрипка• 22 октября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Тобто ви в новобудову ставили всрані дубові двері з порогами?, ще й ненависного кольору? Чи то вам хтось нав´язав?
Кринжова баба
• 22 октября 2023
Ответ дляПерша скрипка
То є якась незрозуміла любов до дерева.
У нас в квартирі теж попередні власники замінили балконні блоки на дерев´яні, хоча інші вікна пластикові.
А репер нам при ремонті геморой з тими вікнами, дверями і порогами.