Без Баяна• 23 октября 2023

В когось діти займаються хокеєм?

В якому віці почали? Чи задоволені вибором спорту. Дитина хоче лише цей спорт. Переживаю, що дуже великі нагрузки.
Love_Love_Love_• 23 октября 2023
В куми займається з 3,5 років
Це дорогий і трудоємний спорт.
Вона свого життя не має, тільки хокей, але він на крутому рівні зараз, йому 11

Цветов Мне срочно• 23 октября 2023
Ребенок 6 лет занимается хоккеем. Дорого, но это того стоит. Главное что б ребенку нравилось, тогда будет результат.
автор Без Баяна • 23 октября 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Дякую, хоче лише хокей.
Завжди з рушником• 23 октября 2023
В мене племінник з 6 років займається, зараз йому майже 15. Але він хокеїст в 3-му поколінні, мій тато і брат (тато племінника) теж хокеїсти. Недешеве задоволення цей вид спорту, але зараз любий вид спорту, нажаль, в нашій країні тримається лише за рахунок батьків. Сплачують все - повністю форма, змагання (поїздки, проживання), лід на якому тренуються теж самі сплачують.