ЛюбимаЯНЬ• 23 октября 2023
Есть ли еще шанс в 27 лет встретить хорошего мужчину?
Для создания семьи. Замужем не была, детей нет. Чуть больше года одна, были одни очень долгие отношения, но расстались по моей инициативе. Как-то грустно от того, что личная жизнь не складывается как бы хотелось, и давит то что через 3 мес мне 28(
ЛюбимаЯНЬ
• 23 октября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Шанс есть в любом возрасте, люди и в 50 находят свои половинки
Це зрозуміло, але в 50 років це якось зовсім не радужно
Продаю витрішки• 23 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Та тут вже 28 на носі, а 30 то взагалі боюсь цієї цифри
я думаю, що ходовий це зараз 20-24 роки. Але в мене дурні думки
Дурні, от і перестаньте їх думати)
Мені 37 і повірте, тітонькою в цьому віці стають лише за власним бажанням.
Просто перестаньте витрачати час на гімно, яке вам не треба
ПАЦАНКА О• 23 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Казалв мені ьабуля на кожну кострульку є своя кришечка
Я так само кажу. Мені цей вислів дуже подобається.
Продаю витрішки• 23 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Та я і не терпіла🤷♀️
Самі пишете, що це були довгі стосунки і він вам таке говорив. Після першого обезцінюючого слова можна розвертатися та йти, бо доброго вже нічого з таким не вийде
Lydmila408• 23 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Я вам дещо скажу, а ваше діло вірити чи ні. Просто спробуйте, як колись я.
Є такий спосіб напишіть на листку всі якості, які хочете мати в майбутньому обранці. Все в деталях. Очі голубі, середній зріст, робота така то, машина, характер. Все як уявляєте. Думайте ретельно, присвятіть час цьрму. Заховайте листок. Ждіть. Все.
Я дуже скептично ставилась. Через днів 10 чи 2 тижні зустріла свого чоловіка. Випадкова зустріч, яка перевернула моє життя. І я пртім аналізувала. Відсотків 90 зі списку в ньому. Але я писала абсолютно реальні речі, без рожевих мрій у вигяляді прислуги, майбахів і тд.
Удачі іам
І напишіть,що б не жонатий був.
А то зустрінеться ’щастя’ з блакитними очима,як просила і буде по вихідним з´являться..
ЛюбимаЯНЬ
• 23 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
А я в 28 думаю о разводе и как он меня достал уже, не счастье в замужестве; нужно найти счастье и без него, а потом все придет
Я писала, що мені не як саме заміжжя важливо, щоб потім не було таких думок, як у вас, а просто знайти свою людину, гарного чоловіка
ЛюбимаЯНЬ
• 23 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Удачі іам
Дякую, і Вам всього найкращого 👐💙
Продаю витрішки• 23 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Удачі іам
Я з підліткового віку мріяла про високого брюнета в окулярах, подоросліше. Чоловік - блондин, молодший, із зором кращим за 1))
МЕСТО_Встречи• 23 октября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ой, не надо! Даже мужикам нужен мужик...
Юра обьявился😜
Lydmila408• 23 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Треба міста рибні знать.
Де зустрічаються гарні чоловіки.
Цирк на дроті• 23 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я також думала що знайшла, ми одного віку з чоловіком, але відносини це дуже складно і я навіть добряче підірвала здоров’я працюючи і будучи гарною дружиною господинею. На інші відносини буду вже дивитися зовсім по-іншому, і мабуть в більш зрілому віці більше шансів зустріти адекватного і хорошого
ЛюбимаЯНЬ
• 23 октября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Уверена, что автор тролль
Чому це?
Тема, мені здається, не дуже трольна та провокаційна
Пошаманю• 23 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Хотелось бы своего пространства, но пока нет возможности такой
Так вы сами должны эту возможность создать!
А не ждать, что оно само собой материализуется.
Я,считаю, что вас сильно тормозит прожис родителями.
Пошаманю• 23 октября 2023
Ответ для5cmhybyna
на поверхні лише г... плаває. Треба пірнати
Вы знаете, это таки правда.
ЛюбимаЯНЬ
• 23 октября 2023
Ответ дляПошаманю
Каким образом тормозит?
Залізна пані• 23 октября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Мне 39 и я все ешё надеюсь его встретить😊😊😊
Я в 39 с ребенком, в разводе- встретила очень достойного, умного, любящего мужчину, очень счастлива.
Залізна пані• 23 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Удачі іам
Я зустріла через два роки після листа, писпла, що хочу старшого за себе, бо мій чоловік був молодший, всі кавалери були завжди молодші, все описала, і зустріла, на 11 років старше за мене, практично все збулось
Залізна пані• 23 октября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Офигеть. Моя личная жизнь вообще началась в почти 30.
Я перший раз у 30 вийшла
Творю чудеса• 23 октября 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Автор, блін, вам 27, 27! Всього! Не 47, а 27! Хто вам якісь дурниці внушив в голову?
Така зараз тенденція, чоловіків її віку все меньше та меньше.Хто на фронті, хто виїхав, хто давно жонатий, хто вже поліг за наше мирне життя.Аатору через два роки вже 4- й десяток.От і такі сумні думи, без рожевих окулярів
ПАЦАНКА О• 23 октября 2023
Ответ дляТворю чудеса
Так, це прикро. Але з іншої сторони, серед моїх знайомих дівчат 30+, якраз цього року особливо велика кількість вийшла заміж за військових, причому швидко познайомились і швидко одружились. І це такі, що довго були без стосунків взагалі. Дай Бог, щоб у них все було добре і вони всі повернулися додому живими.
Пошаманю• 23 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Каким образом тормозит?
Вы не отсепарировались от родителей.
Был ли у вас опыт полностью самостоятельного проживания? Начиная от платы за жилье, коммунальные услуги, еду, транспорт и т.д. и заканчивая медицинскими потребностями?
...аяприкольная• 23 октября 2023
27 прекрасный возраст, встретите еще сою половинку. Конечно война многих забрала и еще заберет. Но у вас неоспоримый плюс-нет детей, поэтому шансов во много раз больше.
ЛюбимаЯНЬ
• 23 октября 2023
Ответ дляПошаманю
Вы не отсепарировались от родителей.
Я и так плачу за все, что вы перечислили. Родители меня не содержат. Я просто с ними живу на одной территории
ЛюбимаЯНЬ
• 23 октября 2023
Ответ для...аяприкольная
Не первый раз слышу о том, что отсутствие детей это большой плюс. Но в тоже время много мужчин берут женщину с ребенком, это вроде как нормально сейчас. По этому никогда не думала, что отсутствие это аж такой плюс
Пошаманю• 23 октября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Нет, моя милая, вы не платите за аренду жилья.
А это приличная статья расходов.
Вы питаетесь раздельно? У вас свой холодильник?
А это приличная статья расходов.