ИМХОля• 26 октября 2023

Дуже хочу посудомийку, але їй нема місця

Кухня 5 квадратів, на ній вже пралка ( санвузол дуже малий, там нема місця під пралку).
Може хтось купував маленькі посудомийки?
Вона може стати під столешню ( повнорозмірна не проходить по висоті.
Чи малі взагалі не розглядати? В сім´ї 2 людини.
Дивлюсь такого плану:
Николай-b526• 26 октября 2023
2 оочень ленивых людини)))
inresta• 26 октября 2023
жизнь боль
Замрійлива• 26 октября 2023
На двоих можно и обойтись. Как по мне не логично
автор ИМХОля • 26 октября 2023
Ось так є можливість встановити ( фото з інтернету для прикладу
Фея_3уровень• 26 октября 2023
Беріть маленьку. Посудомийка суттєво покращує якість життя. Плюс економія води і гігієна
автор ИМХОля • 26 октября 2023
Ответ дляНиколай-b526
2 оочень ленивых людини)))
Нащо мити руками, якщо можна не мити?
Я такая - жду трамвая• 26 октября 2023
Не вірю що немає місця! Я б всунула б під стіл, в один з шкафчиків. Для мене посудомийка це такаж необхідність як пралка.
Малену що ви показали не раджу, в неї толком нічого не влазить, купили таку на дачу...тільки місце на столі займає. Краще візьміть ту що вузька, але стандартна.
Гуру троллинга• 26 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Вас сейчас заклюют тут, на советчице посудомойка - это жизненная необходимость)
Невидимка Майя• 26 октября 2023
Яка висота столешні?
В мене була стандартної висоти, 45 см ширина, окремо стояча, в неї можна було зняти верхню кришку і вона ставала під столешню
автор ИМХОля • 26 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Можна, але не хочеться. Питання не в цьому.
Морковку дай• 26 октября 2023
ви ж розумієте, що залишки їжі вам все одно прийдеться зчищати/змивати. сковорідки -кастрюлі вона не миє нормально. дві людини можуть помити посуд?)
автор ИМХОля • 26 октября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Проблема в тому, що по висоті під столешню не стає повнорозмірна, вже міряла, дивилася варіанти.
Замрійлива• 26 октября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Я согласна, что на семью это классно. У нас 4 человека и то собираем весь день и на ночь включаем. Иначе по расходам, не выгодно
Фея_3уровень• 26 октября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Та мийте руками на здоров´я. Живіть у середньовіччі, хто вам заважає
Я такая - жду трамвая• 26 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
Так кажуть ті хто немає посудомийки))Років 30 назамоя свекруха теж казала- нащо та пралкатака дорога! Он я вам ’Либідь’ подарувала на весілля, а носочки-трусіки ручками синочку попереш)))
Нас двое, посудомийка кожну ніч працює))
personality• 26 октября 2023
Я фанат посудомийки. Викинула б будь яку шафку заради неї. Он в сусідній темі люди без сушилки життя не бачать, а у мене радість від сушилки минула. А от посудомийка це любов на роки. Ніхто, жодна хімія, не вимиє посуд там як пм
Замрійлива• 26 октября 2023
Ответ дляИМХОля
Якщо дуже хочется, то її реально в шафку запхати
Бутерброд з ікрою• 26 октября 2023
У меня подруга тоже мечтала о ПМ, места не было, купили такого плана, как вы описали. Подруга просто счастлива. Их трое в семье. Конечно, не как полноценная, но лучше, чем ничего.
автор ИМХОля • 26 октября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Да при чому тут необхідність. І пралка не необхідність, і будь-яка кухонна техніка. Можна ж все робити руками. Але навіщо, якщо можна економити час та енергію.
Гуру троллинга• 26 октября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Понятно, что каждую ночь она у вас работает. Вы ж целый день ее наполняете) стиралка и поскдомрйка это немного не то сравнение
Фея_3уровень• 26 октября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Ну от у мене в оточенні купа сімей з двох осіб з посудомийками, а от великі сім´ї, парадокс, миють руками
Бутерброд з ікрою• 26 октября 2023
Ответ дляЗамрійлива
По каким расходам не выгодно?)
Гуру троллинга• 26 октября 2023
Помню как лет 12 назад тут заруба была за мультиварки. У кого не было мультиварки, тот вообще неполноценный был 🤣🤣🤣
Замрійлива• 26 октября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Маю! І вище написала чому так вважаю. У батьків на двох є посудомийка, але включають рідко. Бо частіше всього 2 тарілки і простіше й дешевше ручками помити. Я написала тільки свій досвід і рідних
Голова колгоспу• 26 октября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Мы вот купили пару месяцев назад. Не скажу, что я все в ней мою, часть посуды все равно руками, можно и без нее на двоих людей, которые все время на работе. Но при этом посудомойка вымыла мне посуду так как руками я ее не отмою, особенно труднодоступные места. Поэтому если есть возможность, то я только за. Другое дело, что автор хочет совсем маленькую, ее наверное после каждого приема пищи включать нужно и это уже не выгодно.
Фея_3уровень• 26 октября 2023
Ответ дляpersonality
Посудомийка це зовсім інший рівень чистоти і гігієни. Ніколи вручну не добитись такого результату
Рогнеда Карповна• 26 октября 2023
Ответ дляИМХОля
Да можно
Ещё можно под мойку,если сделать плоский сифон
Дівчина Бобула• 26 октября 2023
я тут все темы перечитала за мини-посудомойки и тоже хочу. но блииииин, у меня по-ходу она под мойку не входит(( я все думала, а замер сделала только недавно(( я готова даже полку убрать под мойкой, чтобы освободить шкаф полностью, но по ширине у меня 49 , а они все 55
автор ИМХОля • 26 октября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Яка висота столешні?
О, там можна зняти? Не знала. Тоді може й стала б.
До столешні 81 см.
А самі низькі що я дивилася- 82 см. Буквально трішки не проходить.
Замрійлива• 26 октября 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
По каким расходам не выгодно?)
Затраты воды и электроэнергии на помыть несколько тарелок, ах да ещё средство и время на поставить-достать