Плету интриги• 26 октября 2023

Просто не можу заспокоїтися! Пішов в квартиру батьків і не повертається 2 тижні

Я вже така зла стала.
Живемо три роки. Я розлучена, маю дитину. Пропозицію робив,але я поки не хотіла поспішати. Жили собі,все ок. Але він постійно ходить до мами та брата в гості,які живуть поруч. На цьому фоні в нас почалися скандали. Останнім часом це були якісь неадекватні мати,крики, биття посуду (з мого боку!). Людина мене не чує. Він вважає,що я хочу розлучити його з ріднею. А я не розумію,як можна майже щодня сидіти там (він там 100%). Після "очєрєдного" скандалу він пішов. Я телефоную, розмовляю, обіцяє прийти і не приходить. Там йому добре. Там і чай зроблять і можна відпочивати. А я нервова і його очах. Не можу відпустити ситуацію. Мене це дратує, я в підвішеному стані. Подруга каже,щоб я забила і жила своїм життям. А він нехай платить за квартиру (знімаємо). Та я так не можу... Сьогодні нормально зателефонувала після роботи, хочу поговорити, вияснити відношення ,він каже "прийду,але пізніше та не точно". Я вже знову не витримала і почала кричати,що він мамин синок та шестірка свого брата... Короче, не знаю. Я просто неадекватна стала. Це є моральне знущання наді мною.
So_so• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
То мені краще піти з цієї квартири чи поки жити тут? Просто поки я тут,то якась невизначеність... Ніби я з чоловіком,але я сама. Я чекаю
З дитиною у мене нормальні відносини. Ми багато часу проводимо разом.
Син,навпаки, не розуміє його. Каже,що це поведінка дитини. Він і сину інколи щось обіцяв,але не приходив. Та син у мене все розуміє. І,навпаки, підтримує мене.
Вы ж выше писали, что ребенок у Вас не в курсе ситуации, а теперь син не розумие, син каже, син пидтримуе.
Вы понимаете, что втянули его во взрослые разборки, на ’своей стороне’ и вместо того, чтобы иметь психически здоровое детство, он оценивает поведение Вашего сожителя?
Смешнюча• 26 октября 2023
Ответ дляПрацівниця року
Значит, ему дома лучше, чем с вами.
Значить що він мамина бубочка, не здатна брати на себе відповідальність.
Пишу вірші, дорого• 26 октября 2023
ви істеричка, він мамкин синочок, ото коктейль.
автор Плету интриги • 26 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Вигоніть самі та і все. Таке враження, що вам подобаються скандали. Ви ж самі бачите, що нічого не виходить у вашому проживанні. Виставила речі, написала: прийди забери, чи до під´їзду віднесіть і хай виходе забирає.
Вам наче робити немає що.
Я просто кожного разу сподіваюся,що все буде добре. Я взагалі не скандальна людина. Я дуже спокійна. Але тут не витримую
На границе• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Але ці всі скандали були через те,що він постійно ходить туди. З самого початку. Вихідний - він йде. То треба фільм подивитися з братом, то мамі допомогти. Я довго мовчала. Але дійшло до того,що я вже не змогла це витримувати і почала сваритися.
Для нього ідеальне життя - це ходити на роботу, відпочивати у мами, а до мене приходити поїсти, зайнятися сексом. Ніяких прогулянок, ні фільму, ні романтику. Нічого. Ініціатором всього завжди була я.
По квартирі нічого не робить. Машинка тече, щось ламається - він нічого не робить. І я стала злою відьмою істеричкою
Та на черта он вам нужен? Пусть остается маменьке. Найдите себе нормального
So_so• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Ой, не видумуйте!
Особливо про просящая секс
’Я навіть нещодавно так принизилася. Кажу,щоб повертався,я скучила, хочу сексу’
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
То для чого він вам треба?
Сундучок с каникулами• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Так якби це був такий формат. Любовники і все. Тут не так
Тут как раз так,только непонятно что вас не устраивает.Займитесь своей жизнью и может он сам прибежит,а то знает что вы всегда его ждёте как домашнее животное
Комиссия50%• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Та я працюю , займаюся собою,але порою накриває. Або йти від мене і все. Але ці качелі. То прийде,то піде.
Мені дуже образливо !
Раз не пустить и все.
автор Плету интриги • 26 октября 2023
Ответ дляSo_so
Я про те,що ці скандали були не при ньому.
Так,він знає про це. Бо бачить,що чоловік не живе з нами.
Я супер-пупер• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
То не сподівайтеся. Самі себе вганяєте в дурку?
автор Плету интриги • 26 октября 2023
Ответ дляSo_so
Ну і що?
Це не можна сказати людині?
До чого тут дитина і просящая
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Для чого вам ці приниження? Сонечко, розберіться з собою. Забийте на цього ідіота і займіться собою. Спортом, харчуванням, психологічним здоров´ям. Ця сволота вам виїла всю душу,та насправді в вас він не має ніякої потреби. Ви йому непотрібні.
Я супер-пупер• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Ну і що?
Це не можна сказати людині?
До чого тут дитина і просящая
Тому що у вас з головою не все гаразд. Вибачте за правду. Якби все було нормально з головою, ви би зараз не виправдовувалися. Все, ставте крапку. Кінець.
Щось не спиться• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Просто я лягаю спати і завжди його чекаю...
Я ж і готувала йому, чекала завжди з роботи з теплою вечерею. Вранці сніданок у постіль. А він пару тижнів погрався в сім´ю і повернувся до мами.
Не розумію,чому всі так накинулися на мене. Для всіх ок,коли чоловік постійно ходить до мами чи брата?
Ні, не ок. Але його поведінка не зміниться. Як би боляче це не було. Або терпіть його таким або...
Сегодня сержусь• 26 октября 2023
Автор, Ви неадекватна. Відпусть його, хай людина нормально живе.
Natalia505• 26 октября 2023
Автор, зазвичай так ведуть себе недолюблені діти. Ви все намагаєтесь заслужити увагу і наздогнати, а він робить що хоче.
Зам. зав. Анонима• 26 октября 2023
я бы тоже на его месте не вернулась)) автор, да вы треш.. А зачем вы оскорбляете мужчину и какой ИДИОТ захочет вернуться туда, где оскорбляют и бьют посуду?)))
Полонянка SexShop-а!• 26 октября 2023
Автор,видихніть. Зробіть собі чаю або щось міцніше і заховайте телефон подалі. Домовтесь з подругою сходити в кіно чи на каву. Не дзвоніть йому .
Зробіть вигляд,що він полетів на Марс в там не має зв´язку.
Подивіться на його реакцію .
Потім вирішуйте,що робити далі.
Що дає биття посуду крім негативу ?
Включіть режим сніжинки ,і не колупайте його.
Ідеш до мами ?
Ок.
Я піду на манікюр і в кафе.
Перестаньте йому заносити хвіст і чекати по три дні з тарілкою борщу під під´їздом.
Одна_на_всей_планете• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Ну і що?
Це не можна сказати людині?
До чого тут дитина і просящая
Візьміть себе в руки і не принижуйтесь. А краще, шукайте собі нове житло.

Не має у вас стосунків. А ці гойдалки шкідливі для нервової системи.
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Але що я могла робити?
Наприклад, я його чекаю після роботи,а він не йде. Думаю,ну може затримався. Потім телефоную. Він каже,що скоро буде. І немає. Я знову звоню,а він признається,що зайшов до мами. А я сиджу я дура в платті,чулках і романтичною вечерею. Чи домовилися їхати гуляти в парк. Він каже,що забіжить до мами на годину. Я чекаю-чекаю. Він приходить о 8 вечора!!! А коли я телефонувала,то скидав ....ну це теж не діло! Звичайно, я спочатку старалася нормально, а тепер не можу. Моя нервова система ррзшатана
платті,чулках ...((((
чим так писать на укрмові,то краще вже не писать зовсім.
у сукні і в панчохах.
нє,так не вдобно)))
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Це він її не відпускає. Бо попрощатись можна було вже давно не повертатись, це просто.
Natalia505• 26 октября 2023
Мені автор шкода, що більша половина виправдовує такого довбня і підтримує його поведінку.
Bejza• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Автор, на куй он вам сдался, ушел- и слава Богу! Он ведь не поменяется
Крию матом страшно• 26 октября 2023
Трохи не по темі...В мене подруга ´просрала´ хорошого першого чоловіка.Ревнувала і її не влаштовувало,шо активно спілкувався зі своєю сестрою-близнючкою.В них мама померла в дитинстві,виросли нерозлий вода,хороші люди. Скандали,претензії,розборки,чоловік і пішов,добре,шо дітей не було. Вже роки пройшли,подруга потім вийшла заміж за судака і живе не дуже. Перевіряє сторінку нової дружини і сестри колишнього.
автор Плету интриги • 26 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Дякую за підтримку!
Знаєте, в мене такого не було з першим чоловіком. Розвелися і все. А тут просто він завжди дає надію, бреше,що прийде
Але дякую Вам. Я більше ніколи йому не буду звонити
Працівниця року• 26 октября 2023
Ответ дляСмешнюча
Там обое рябое.
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ дляBejza
Погоджуюся
Хлопаю ресницами• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Тобто, все було ок. Але його візити туди стали частішими. І на цьому фоні почалися скандали. І десь з весни він при сварках йде туди і сидить там днів 5-7.
Цього разу рекорд

Я навіть нещодавно так принизилася. Кажу,щоб повертався,я скучила, хочу сексу. А він мені каже,що не поведеться на маніпуляцію щодо сексу... Ніби його цим не заманиш
Відчуваю себе дурою тупою. Об мене витирають ноги і в очах його рідні я дуже погана та ще й істеричка. Але я такою не була ніколи!!!
Днище... У Вас такое либидо? Купите вибратор
Bejza• 26 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Погоджуюся
Людина не зміниться, жити в такій напрузі, де тебе не поважають, бігають щодня до мами, за що там триматися, не розумію. Дати під хвіст і нехай сидить з мамою у парі