Плету интриги• 26 октября 2023
Просто не можу заспокоїтися! Пішов в квартиру батьків і не повертається 2 тижні
Я вже така зла стала.
Живемо три роки. Я розлучена, маю дитину. Пропозицію робив,але я поки не хотіла поспішати. Жили собі,все ок. Але він постійно ходить до мами та брата в гості,які живуть поруч. На цьому фоні в нас почалися скандали. Останнім часом це були якісь неадекватні мати,крики, биття посуду (з мого боку!). Людина мене не чує. Він вважає,що я хочу розлучити його з ріднею. А я не розумію,як можна майже щодня сидіти там (він там 100%). Після "очєрєдного" скандалу він пішов. Я телефоную, розмовляю, обіцяє прийти і не приходить. Там йому добре. Там і чай зроблять і можна відпочивати. А я нервова і його очах. Не можу відпустити ситуацію. Мене це дратує, я в підвішеному стані. Подруга каже,щоб я забила і жила своїм життям. А він нехай платить за квартиру (знімаємо). Та я так не можу... Сьогодні нормально зателефонувала після роботи, хочу поговорити, вияснити відношення ,він каже "прийду,але пізніше та не точно". Я вже знову не витримала і почала кричати,що він мамин синок та шестірка свого брата... Короче, не знаю. Я просто неадекватна стала. Це є моральне знущання наді мною.
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Автор,видихніть. Зробіть собі чаю або щось міцніше і заховайте телефон подалі. Домовтесь з подругою сходити в кіно чи на каву. Не дзвоніть йому .
Зробіть вигляд,що він полетів на Марс в там не має зв´язку.
Подивіться на його реакцію .
Потім вирішуйте,що робити далі.
Що дає биття посуду крім негативу ?
Включіть режим сніжинки ,і не колупайте його.
Ідеш до мами ?
Ок.
Я піду на манікюр і в кафе.
Перестаньте йому заносити хвіст і чекати по три дні з тарілкою борщу під під´їздом.
Подивіться на його реакцію .
Потім вирішуйте,що робити далі.
Що дає биття посуду крім негативу ?
Ідеш до мами ?
Ок.
Я піду на манікюр і в кафе.
Дякую !!! Щиро дякую !
Та я ніби і живу своїм життя,але інколи накриває)
Саме цікаве,що він мамі розповідає,що я погана господиня і цього всього (чекання з їжею і тд) не було)))
Я прислухаюся до Вашої поради. Йдемо зараз забирати суші з сином ) подивимося фільм )
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Подивіться на його реакцію .
Потім вирішуйте,що робити далі.
Що дає биття посуду крім негативу ?
Ідеш до мами ?
Ок.
Я піду на манікюр і в кафе.
Подивіться на його реакцію .
Потім вирішуйте,що робити далі.
Що дає биття посуду крім негативу ?
Ідеш до мами ?
Ок.
Я піду на манікюр і в кафе.
Але за два тижні він не звонив сам жодного разу
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Та я працюю , займаюся собою,але порою накриває. Або йти від мене і все. Але ці качелі. То прийде,то піде.
Мені дуже образливо !
так он пришел,секс получил и ушел туда ,где тихо и спокойно)))
а вы шо думали.
жизнь разведенной женщины не простая.
а вы шо думали.
жизнь разведенной женщины не простая.
Зам. зав. Анонима• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Але ці всі скандали були через те,що він постійно ходить туди. З самого початку. Вихідний - він йде. То треба фільм подивитися з братом, то мамі допомогти. Я довго мовчала. Але дійшло до того,що я вже не змогла це витримувати і почала сваритися.
Для нього ідеальне життя - це ходити на роботу, відпочивати у мами, а до мене приходити поїсти, зайнятися сексом. Ніяких прогулянок, ні фільму, ні романтику. Нічого. Ініціатором всього завжди була я.
По квартирі нічого не робить. Машинка тече, щось ламається - він нічого не робить. І я стала злою відьмою істеричкою
тогда зачем он вам?))
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
платті,чулках ...((((
чим так писать на укрмові,то краще вже не писать зовсім.
у сукні і в панчохах.
нє,так не вдобно)))
у сукні і в панчохах.
нє,так не вдобно)))
Я тільки вчуся. І не соромлюся своєї мови
Крию матом страшно• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Знаєте,це жах. Займіться своїм життям і дитиною. Шо це за чекання і сподівання?
Полонянка SexShop-а!• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Дякую за підтримку!
Знаєте, в мене такого не було з першим чоловіком. Розвелися і все. А тут просто він завжди дає надію, бреше,що прийде
Але дякую Вам. Я більше ніколи йому не буду звонити
Навіть Вам та надія ?
Можливо він чухає так своє его - о ,,,вона за мною бігає ,жити не може,,,
Візьміть і ’зможте’.
І нехай він тоді чухається і обриває Ваш телефон - ’ де ти є ? Коли прийдеш? і тд
Візьміть і ’зможте’.
Заліковий троль• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Просто я лягаю спати і завжди його чекаю...
Я ж і готувала йому, чекала завжди з роботи з теплою вечерею. Вранці сніданок у постіль. А він пару тижнів погрався в сім´ю і повернувся до мами.
Не розумію,чому всі так накинулися на мене. Для всіх ок,коли чоловік постійно ходить до мами чи брата?
Автор,звісно не нормально,але ви його не зміните,він вибрав свою маму, брата розумієте.
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Трохи не по темі...В мене подруга ´просрала´ хорошого першого чоловіка.Ревнувала і її не влаштовувало,шо активно спілкувався зі своєю сестрою-близнючкою.В них мама померла в дитинстві,виросли нерозлий вода,хороші люди. Скандали,претензії,розборки,чоловік і пішов,добре,шо дітей не було. Вже роки пройшли,подруга потім вийшла заміж за судака і живе не дуже. Перевіряє сторінку нової дружини і сестри колишнього.
Я, навпаки, була б тільки за,щоб він ходив на зустріч з друзями, до мами. Це ок. Бо і мені інколи треба побути самій чи кудись піти. Але в нас інша ситуація
Може дійсно я набридла йому. Але в його очах я ніколи не готувала, не прала і нічого не робила
Полонянка SexShop-а!• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
А навіщо? Ви ж йому дзвонили.
Сегодня я не я• 26 октября 2023
А чого ви з ним до них не ходите? Йому добре з сім´єю, ви не змогли стати його сім´єю і майбуть ніколи не станете
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Інколи ходила. На свята чи просто.
Але мене ніхто вже не запрошує та і я сама не горю бажанням
Зам. зав. Анонима• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
нет. это не ок. Просто прекратите его звать. 1 числа лишь пишите, чтобы оплатил квартиру)) и побольше с подружками гуляйте)
Ответ дляКрию матом страшно
У мене перший так дві сім*ї просрав, бо дуже маму і сестру любив, є якісь межі, є якесь поняття своєї сім*ї. Ви, особисто згідні, що б ваш чоловік з/п віддавав мамі і весь вільний час був у сестри?
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
То мені краще піти з цієї квартири чи поки жити тут? Просто поки я тут,то якась невизначеність... Ніби я з чоловіком,але я сама. Я чекаю
З дитиною у мене нормальні відносини. Ми багато часу проводимо разом.
Син,навпаки, не розуміє його. Каже,що це поведінка дитини. Він і сину інколи щось обіцяв,але не приходив. Та син у мене все розуміє. І,навпаки, підтримує мене.
вашему сыну он не папа.все претензии к биоотцу.
и почему нормальные отношения с собственным ребенком вы выставляете как достижение?
зачем вы сына втягиваете в ваши отношения с чужим ему дядей?
Крим мій• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
я вас понимаю, жить с маминым сынком это не вариант. Я бы сама злилась, если бы мой муж целыми днями торчал у родителей еще и по дому ничего не делал. Но и вы должны понять, что истериками ничего не изменить. Говорите спокойно, держите себя в руках, иначе вы только усугубляете ситуацию. Но имейте в виду, что если для него все же дороже и нужнее мама и брат - то у вас два выхода: смириться или расстаться и искать того, у кого на первом месте будет жена.
Крим мій• 26 октября 2023
Ответ дляСмешнюча
Ну сім’я його розуміє, там його і поцілують, і чаю заварять. Дивно що за 3 роки не визначився чи він з мамою чи з вами. Мабудь адекватною порадою буде зайнятися собою, спортом, сконцентруватись на своєму житті, але це не просто. Складно себе змінювати.
зачем он ей тогда если она будет жить своей жизнью а он своей? Чисто для экономии на квартплате?)))
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
Які претензії?
Син прекрасно спілкується з батьком
А думаєте хлопець в 16 років не може запитати де мамин чоловік? І мені не відповідати йому?
Син прекрасно спілкується з батьком
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Бо йому, нецікаво. Розумієте? Окрім маніпуляцій нічого немає. Для чого дзвонити, коли ви самі все зробите, переступете через себе, засуните себе, свої бажання кудись подалі і будете сніданки готувати. Не хоче? Не треба. У вас є дитина, у вас є ви, а в нього є своя родина мамо і брат. Переведіть свою увагу на себе.
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Так він знав,що дитина не його. І він вмовляв з´їхалися разом.
знову ’він знав’...)))
знав до, а потім побачив як воно насправді.
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
знову ’він знав’...)))
А як насправді?
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
знову ’він знав’...)))
А як ?)
Цвіпканя• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Автор, він вам не підходить, як би тут не реготали і не знущались з вас, сумніваюсь, що хтось би так хотів жити
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ длямадам Везувий
Я бы к вам тоже не вернулась
Бо ви автора не кохаєте як і її чоловік.
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляviter33
От за що подобається цей форум - так це за жіночу солідарність))
я сама за себя,не обещала быть солидарной.
разве что 1 мая,с трудящимися всех стран, пока не отменили эту солидарность.хаха
Крию матом страшно• 26 октября 2023
Ответ дляBejza
Ні,з фінансами не згодна. Мій проводить купу часу вдвох з сестрою,але фінансово не бере участь. Навпаки,сестра з чоловіком нам позичали величезні суми,і ми їм. Сестра багато раз гледіла племінників,допомагала і,фізично і порадами.
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Які претензії?
Син прекрасно спілкується з батьком
он ещё и не такое спросит,когда после дяди Толи придёт дядя Юра)))
и да,некоторые сами могут стать отцами и матерями в 16.