Плету интриги• 26 октября 2023
Просто не можу заспокоїтися! Пішов в квартиру батьків і не повертається 2 тижні
Я вже така зла стала.
Живемо три роки. Я розлучена, маю дитину. Пропозицію робив,але я поки не хотіла поспішати. Жили собі,все ок. Але він постійно ходить до мами та брата в гості,які живуть поруч. На цьому фоні в нас почалися скандали. Останнім часом це були якісь неадекватні мати,крики, биття посуду (з мого боку!). Людина мене не чує. Він вважає,що я хочу розлучити його з ріднею. А я не розумію,як можна майже щодня сидіти там (він там 100%). Після "очєрєдного" скандалу він пішов. Я телефоную, розмовляю, обіцяє прийти і не приходить. Там йому добре. Там і чай зроблять і можна відпочивати. А я нервова і його очах. Не можу відпустити ситуацію. Мене це дратує, я в підвішеному стані. Подруга каже,щоб я забила і жила своїм життям. А він нехай платить за квартиру (знімаємо). Та я так не можу... Сьогодні нормально зателефонувала після роботи, хочу поговорити, вияснити відношення ,він каже "прийду,але пізніше та не точно". Я вже знову не витримала і почала кричати,що він мамин синок та шестірка свого брата... Короче, не знаю. Я просто неадекватна стала. Це є моральне знущання наді мною.
Я супер-пупер• 26 октября 2023
Нащо ви в нього вчепилися? Живіть собі далі, знайдіть собі бойфренда який буде лише у вас. Таких чимало.
Зі сторони виглядає, наче ви істеричка, але якщо подивитися з вашого боку, то розумію, що це мене б теж дратувало. Я б, звісно ж, посуд би не била, але точно б не хотіла бачити поруч людину, якої постійно немає.
ЭкстрасенсиХаЯ• 26 октября 2023
Ответ дляSo_so
Забрать ребенка пока автор приведет в порядок свою жизнь и психическое здоровье.
А як не приведе?
Помаранчова душа• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Але ці всі скандали були через те,що він постійно ходить туди. З самого початку. Вихідний - він йде. То треба фільм подивитися з братом, то мамі допомогти. Я довго мовчала. Але дійшло до того,що я вже не змогла це витримувати і почала сваритися.
Для нього ідеальне життя - це ходити на роботу, відпочивати у мами, а до мене приходити поїсти, зайнятися сексом. Ніяких прогулянок, ні фільму, ні романтику. Нічого. Ініціатором всього завжди була я.
По квартирі нічого не робить. Машинка тече, щось ламається - він нічого не робить. І я стала злою відьмою істеричкою
Кидайте його. Проблема в ньому і цього не зміниш. Він з тих, в кого мама на першому місці, а сім´ю з такими не створиш. Віддайте його мамі, хай няньчить, дайте собі час заспокоїтися і шукайте нормального чоловіка
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ дляГостра на язик
Мне кажется или вы троллите.
Он уходит туда где ему лучше, да обидно, но скандалами это не устранить
Але що я могла робити?
Наприклад, я його чекаю після роботи,а він не йде. Думаю,ну може затримався. Потім телефоную. Він каже,що скоро буде. І немає. Я знову звоню,а він признається,що зайшов до мами. А я сиджу я дура в платті,чулках і романтичною вечерею. Чи домовилися їхати гуляти в парк. Він каже,що забіжить до мами на годину. Я чекаю-чекаю. Він приходить о 8 вечора!!! А коли я телефонувала,то скидав ....ну це теж не діло! Звичайно, я спочатку старалася нормально, а тепер не можу. Моя нервова система ррзшатана
КАПСЛОЧНИЦА• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
ваш, гм, мужчина не отделился от своей семьи (мамы и брата). у вас с ним дела не будет. либо ему нужна такая женщина, которая сама ему будет типа мамы, либо такая, которой понравится тусить вместе с его семьей
Оч@ров@Шк@• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
ну так нахріна він вам? тільки не кажіть про любов-морковь, а секс знайти то не є проблемою, зате ви будете спокійною
НашлаПерепискуМужа• 26 октября 2023
Бардак конечно, нужно было ему отказную конечно от матери и брата написать, попробуйте ему ремнем впечатать, должно мозги вправить, ну главное поймайте его
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
А як не приведе?
Так и будет тогда. Жаль ребенка. Вы представляете эту жизнь? Маты, крики, истерики, нервнобольная мать, одновременно оскорбляющая сожителя и просящая секса.
Сейчас перестанут оплачивать квартиру, возможно придется переезжать, опять. А там мама снова начнёт устраивать личную жизнь..
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ дляСмешнюча
Ну сім’я його розуміє, там його і поцілують, і чаю заварять. Дивно що за 3 роки не визначився чи він з мамою чи з вами. Мабудь адекватною порадою буде зайнятися собою, спортом, сконцентруватись на своєму житті, але це не просто. Складно себе змінювати.
Та я працюю , займаюся собою,але порою накриває. Або йти від мене і все. Але ці качелі. То прийде,то піде.
Мені дуже образливо !
Сундучок с каникулами• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Вам же проще,меньше хлопот с ним.Приходящий любовник оплачивает жилье.Хороший вариант,не?
Щедрик ведрик• 26 октября 2023
Боже, да он святой. Еще и квартиру автору оплачивает.
Автор, уймитесь, не будет платить -куда пойдете со своим ребенком?
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Просто я лягаю спати і завжди його чекаю...
Я ж і готувала йому, чекала завжди з роботи з теплою вечерею. Вранці сніданок у постіль. А він пару тижнів погрався в сім´ю і повернувся до мами.
Не розумію,чому всі так накинулися на мене. Для всіх ок,коли чоловік постійно ходить до мами чи брата?
Ответ дляПлету интриги
Мені дуже образливо !
Другие люди не будут решать Ваши проблемы, они решают свои. И Вы свои решайте.
Не нравится такая жизнь, не ждите, что мужчина её поменяет, меняйте сами.
Жинси на дитину• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Ну... це сучасна модель деяких стосунків. Тільки жінки ще й самі квартиру орендують. Так що у вас шикарний бонус)))
Ви його не зможете змінити, потрібно самій забити на це і жити далі. Він або підтягнеться на ваших умовах, або знайдете когось іншого.
мегамоСГ• 26 октября 2023
а зачем к вам приходить?очередной скандал послушать и на перформанс с боем посуды посмотреть?
ещё и ребенок не его...((((
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ дляПомаранчова душа
То мені краще піти з цієї квартири чи поки жити тут? Просто поки я тут,то якась невизначеність... Ніби я з чоловіком,але я сама. Я чекаю
З дитиною у мене нормальні відносини. Ми багато часу проводимо разом.
Син,навпаки, не розуміє його. Каже,що це поведінка дитини. Він і сину інколи щось обіцяв,але не приходив. Та син у мене все розуміє. І,навпаки, підтримує мене.
Я супер-пупер• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Мені дуже образливо !
Вигоніть самі та і все. Таке враження, що вам подобаються скандали. Ви ж самі бачите, що нічого не виходить у вашому проживанні. Виставила речі, написала: прийди забери, чи до під´їзду віднесіть і хай виходе забирає.
Вам наче робити немає що.
Ответ дляПлету интриги
Что Вам не ясно? Вас слишком много в его жизни. Вы хотите ещё больше, а он не хочет.
Біле пальто• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Тобто, все було ок. Але його візити туди стали частішими. І на цьому фоні почалися скандали. І десь з весни він при сварках йде туди і сидить там днів 5-7.
Цього разу рекорд
Я навіть нещодавно так принизилася. Кажу,щоб повертався,я скучила, хочу сексу. А він мені каже,що не поведеться на маніпуляцію щодо сексу... Ніби його цим не заманиш
Відчуваю себе дурою тупою. Об мене витирають ноги і в очах його рідні я дуже погана та ще й істеричка. Але я такою не була ніколи!!!
Цього разу рекорд
Жесть... Надо ж так заколупать мужика, что теперь его даже теплой писечкой не заманишь))) Вы ему мозг так оттрахали, что ему до конца дней хватит)
Смешнюча• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Мені дуже образливо !
Я вас розумію. Хочеться більше уваги та присутності чоловіка в сім’ї. Я б теж нервувала, але скандал взагалі не вихід. Може дійсно пошукати іншого, або просто пожити для себе, без зайвих скандалів і нарпрягів. Візьміть паузу, розставте пріоритети, видихнете і подумайте.
Працівниця року• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Цього разу рекорд
Значит, ему дома лучше, чем с вами.
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я просто ніколи не мала сексу без кохання.
Якось так образливо,просто не можу. Аби сів зі мною і поговорив нормально
А то бігає три роки ....
Помаранчова душа• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Йдіть, як маєте куди. Або віддайте його вже мамі і попередьте, що назад його не чекають, але тоді і квартиру самі оплачуйте.
Цікавий писочок• 26 октября 2023
Тю, он вам никто , за квартиру платит, прекрасно. Пусть живёт с мамой, а вы живите своей жизнью
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ дляSo_so
Ой, не видумуйте!
Особливо про просящая секс
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Так якби це був такий формат. Любовники і все. Тут не так
Помаранчова душа• 26 октября 2023
Ответ дляБіле пальто
Такий ’мужик’ і до вас хорошої не прийшов би, бо мама йому важливіша
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
ещё и ребенок не его...((((
Так він знав,що дитина не його. І він вмовляв з´їхалися разом.