Плету интриги• 26 октября 2023
Просто не можу заспокоїтися! Пішов в квартиру батьків і не повертається 2 тижні
Я вже така зла стала.
Живемо три роки. Я розлучена, маю дитину. Пропозицію робив,але я поки не хотіла поспішати. Жили собі,все ок. Але він постійно ходить до мами та брата в гості,які живуть поруч. На цьому фоні в нас почалися скандали. Останнім часом це були якісь неадекватні мати,крики, биття посуду (з мого боку!). Людина мене не чує. Він вважає,що я хочу розлучити його з ріднею. А я не розумію,як можна майже щодня сидіти там (він там 100%). Після "очєрєдного" скандалу він пішов. Я телефоную, розмовляю, обіцяє прийти і не приходить. Там йому добре. Там і чай зроблять і можна відпочивати. А я нервова і його очах. Не можу відпустити ситуацію. Мене це дратує, я в підвішеному стані. Подруга каже,щоб я забила і жила своїм життям. А він нехай платить за квартиру (знімаємо). Та я так не можу... Сьогодні нормально зателефонувала після роботи, хочу поговорити, вияснити відношення ,він каже "прийду,але пізніше та не точно". Я вже знову не витримала і почала кричати,що він мамин синок та шестірка свого брата... Короче, не знаю. Я просто неадекватна стала. Це є моральне знущання наді мною.
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Чужому щастю - це в юності вийти за бідного дорослого дядька? Ну таке... обіцяю не заздрити)))
а з якого дива ви зробили такі висновки, що бідний? і не такий вже дорослий,всього 31рік був на той момент.
ЯниЯ• 26 октября 2023
Ну его понять можно. Кому охота идти туда, где постоянное выяснение отношений?
Крию матом страшно• 26 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Мене аж зацікавило, як можна проводити купу - сама купу,- часу з сестрою? Що вони роблять? Ви вдома прибираєте, готуєте, а він у сестри? Ви з дітьми гуляєте, а він у сестри? Ви до подружок, а він до сестри?
Бере наших дітей і їде до сестри,бере її і племінника і пилують кудись на півдня,але можуть і вдома сидіти. А я до своє сестри можу піти або до подружок. Ну то ж таке не кожні вихідні прямо. Він ще з роботи може її забрати раніше і десь їдуть швендяють. Пліткують,мабуть
Жинси на дитину• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
Ми почали з кавалера автора))) він в 37 геть нічого не має, окрім люблячої матусі, але порадниці стверджують, що він може молодими перебирати))
Я не про поодинокі випадки щасливого кохання з різницею 10+, я про загальну тенденцію думати, що чоловік під 40 голий, босий - супермачо і ласий шмат для юних дів)))
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
ми нічого про нього не знаємо і стверджувати,що дядько голий це занадто.
хату в змозі орендувати і хватає ще на прожиття,то це на сьогоднішній день піди і зароби.
не всі айтішніки і багатії змалку, як ваш чоловік))
Жинси на дитину• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
Нє, ну шо ви вже десятий раз на особистості переходите))) чим я вам так муляю?)))
І да, в 37 може орендувати хату і харчуватися в мами - то величезне досягнення))
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
а ви не заглянули до чужої кишені ,стверджуючи що мій брат,якого ви ніколи в житті не бачили, бідний і ще декілька образливих слів докинули.
я повинна це проковтнути?
ви не перейшли на особистості чоловіка автора теми,мого брата?ні?
я повинна це проковтнути?
Жинси на дитину• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
я повинна це проковтнути?
Я писала, що кавалер автора голий босий.
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
’він в 37 геть нічого не має ’і де він харчується ви точно знаєте,що таке дозволяєте собі писать про невідому вам людину?
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
якщо ви вже ввійшли в площину образ,то з мене досить такого діалогу.
Я супер-пупер• 27 октября 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Бачу,люди ніколи не бачили нормальних стосунків в родині,коли допомагають взаємно,взаємовиручка,любов і підтримка
Та звісно ж, тільки ви бачили нормальні стосунки, одна однісінька на весь український форум.