Плету интриги• 26 октября 2023
Просто не можу заспокоїтися! Пішов в квартиру батьків і не повертається 2 тижні
Я вже така зла стала.
Живемо три роки. Я розлучена, маю дитину. Пропозицію робив,але я поки не хотіла поспішати. Жили собі,все ок. Але він постійно ходить до мами та брата в гості,які живуть поруч. На цьому фоні в нас почалися скандали. Останнім часом це були якісь неадекватні мати,крики, биття посуду (з мого боку!). Людина мене не чує. Він вважає,що я хочу розлучити його з ріднею. А я не розумію,як можна майже щодня сидіти там (він там 100%). Після "очєрєдного" скандалу він пішов. Я телефоную, розмовляю, обіцяє прийти і не приходить. Там йому добре. Там і чай зроблять і можна відпочивати. А я нервова і його очах. Не можу відпустити ситуацію. Мене це дратує, я в підвішеному стані. Подруга каже,щоб я забила і жила своїм життям. А він нехай платить за квартиру (знімаємо). Та я так не можу... Сьогодні нормально зателефонувала після роботи, хочу поговорити, вияснити відношення ,він каже "прийду,але пізніше та не точно". Я вже знову не витримала і почала кричати,що він мамин синок та шестірка свого брата... Короче, не знаю. Я просто неадекватна стала. Це є моральне знущання наді мною.
пАлАвинкА• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
До речі, коли почалася війна і мама виїхала,то так, в них були постійні відео-конференції))
Але я до цього ставилася нормально.
У вас мамин синночок і одне коли синочок мамин, а інше коли у синочка є Мамо. От у вас другий варіант. Вона його не відпустить і все життя йому перепсує. А ви попадете під роздачу, бо знаходитися поруч. Вам правильно кажуть, ну його в баню. Ви молода і красива, у вас все життя попереду. Не витрачайте його на Мамо та її синочка.
Щедрик ведрик• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
Так, мені 36, йому 37
правда жизни состоит в том, что он может выбирать в среднем от 25 до 45.
от 25!
так зачем ему 36 с сыном- подростком
от 25!
так зачем ему 36 с сыном- подростком
Я супер-пупер• 26 октября 2023
Ответ дляКрию матом страшно
Ні,з фінансами не згодна. Мій проводить купу часу вдвох з сестрою,але фінансово не бере участь. Навпаки,сестра з чоловіком нам позичали величезні суми,і ми їм. Сестра багато раз гледіла племінників,допомагала і,фізично і порадами.
Мене аж зацікавило, як можна проводити купу - сама купу,- часу з сестрою? Що вони роблять? Ви вдома прибираєте, готуєте, а він у сестри? Ви з дітьми гуляєте, а він у сестри? Ви до подружок, а він до сестри?
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
от 25!
так зачем ему 36 с сыном- подростком
от 25!
так зачем ему 36 с сыном- подростком
Таку класну і красиву,як як він точно не знайде)
А чи захоче з ним бути молоденька,то ще питання. Навіщо їй чоловік,який буде у мами постійно? Що він їй дасть?
Плету интриги
• 26 октября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Ото дістали людину)) Дайте йому відпочити від вас))
Будь ласка. Тепер нехай відпочиває все життя )
Радикальная• 26 октября 2023
Якщо не хочете розтаватись, то пограйтесь з ним. Подзвоніть і просто попередьте, що якщо він хоче до вас прийти, то нехай попереджає, бо ви можете бути не вдома. Все, без дрібниць та пояснень. І дійсно, не чекайте його і не готуйтесь до зустрічі. Змогли, гаразд приходь. Іноді кажіть ні. Не сваріть, не випитуйте де він і що, не докоряйте.
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
всё?вас уже наставили на путь истинный?
хоть тарелки сэкономите))
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
всі люди різні за характером і не повинні вчиняти дії по шаблону.
цей чоловік такий.має право вчиняти як вважає за потрібне,а щоб скласти уяву,хоч приблизно,то треба слухати обидві сторони.
Ми ж з вам не кримінальну справу розслідуємо?)) Для того щоб бути чесним з партнером (з автором) треба мати яйця і повагу. В даному випадку немає нічого.
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ дляШеллар
На місці його матері я зробила б усе можливе, щоб мій син не зіпсував своє життя з такою жінкою поруч.
Не приведи Господь таку свекруху мати.
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Умнічка, так і є.
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляNatalia505
ображена жінка пише жінкам...
так.вірю кожному слову)))
а написав би чоловік на форумі чоловікам- ото було б цікаво прочитати як насправді відбувалися події.
так.вірю кожному слову)))
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
ображена жінка пише жінкам...
так.вірю кожному слову)))
Кожна жінка має право на щастя і повагу, якщо чоловік того не дає за будь якої причини, не хоче,не може,не готовий то дай людині спокій. Кидай цю жінку і не мороч їй голову. Бо час не гумовий, не потрібно витрачати чуже життя,якщо воно для тебе немає цінності.
Жинси на дитину• 26 октября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
от 25!
так зачем ему 36 с сыном- подростком
от 25!
так зачем ему 36 с сыном- подростком
Обєктивно 25 річній дівчині 37 річний голий босий чоловік не цікавий. А враховуючи його бажання ’ввечері потрахатися, повечеряти і до мами’, то просто мрія, а не чоловік.
Нє, може кому і потрібні стосунки, де зустрічі лише секс і то раз на тиждень... і може в голові чоловіка він і перебирає дівчатами від 25 до 45...
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Таки да, фантазувати він може про що завгодно, сидячи в мами, чухаючи пузо.
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Кожен чоловік має право на щастя і повагу, якщо жінка того не дає за будь якої причини, не хоче,не може,не готова то дай людині спокій. Кидай цюього чоловіка і не мороч йому голову. Бо час не гумовий, не потрібно витрачати чуже життя,якщо воно для тебе немає цінності.
вона теж може його кинути,не користуватись цією квартирою за яку платить цей не гідний чоловік.
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
Якщо ви маєте хоча б якісь мінімальні здібності до аналізу, то маєте зрозуміти, що за квартиру він може не платити, він може не приходити і не дзвонити, він може взагалі забути як автора звати АЛЕ він з нею періодично спить, живе і платить за житло. Думаєте навіщо? Точно не від кохання. Бо все інше говорить про його відсутність. Йому зручно. Автор годить, готує, хвилюється, натягає ті панчохи, влаштовує вечері, прибирає, миє посуд, витрачає свій особистий час, думаєте для чого? Точно не тому що це зручно, бо вона вкладається в стосунки, а цього ніхто, ніколи не цінить. От і подумайте хто і для чого знаходиться в цих стосунках. Я можу розкласти ще детальніше
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
в мене брат був розлучений і з дитиною від попереднього шлюбу.
вийшла за нього дівчина на 12 років молодша.ще й бігала за ним.
вже їх старшій дитині близько 20.живуть і не збираються розлучатися.
прям,як у вашій відповіді.авжеж...
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
прям,як у вашій відповіді.авжеж...
Ці дві історії ніяк не порівнюються, це різні люди і обставини.
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляNatalia505
вона сама себе не цінить і дає користуватись собою не маючи самоповаги, а потім хоче щоб її поважав цей чоловік.
закрила двері і ключ викинула, але хто тоді буде платити за іншу орендну хату...)))
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
А тут я вам копну глибше, бо всі ми всередині діти. Якщо так поводилась її мати, або автора не любив батько вона інакше себе вести не буде. Повага до себе не передається з утроби, вона виховується в дітях. І справа взагалі не в квартирі бо до цього довбня автор якось в цьому світі жила, чи думаєте він її на смітнику знайшов?
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляNatalia505
я відповідала не вам,а автору Жинси на дитину про те, що не потрібен чоловік на 12років старше і т.д.
потрібен. і наводжу приклад.
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляNatalia505
було б добре щоб вона сама себе там не знайшла.
істерично вчепитися в чоловіка це ще треба так скотитися.
я більше не хочу це обговорювати.
Natalia505• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
я більше не хочу це обговорювати.
Скотився чоловік, а на автор. Любити і не мати взаємності це нормально і це буває. Не мати сміливості навіть розірвати стосунки, з жінкою яку не кохаєш, це паскудство.
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляNatalia505
він робив пропозицію автору і хату винайняв,але чомусь життя не налагодилось і його не тягне в цей дім скандалів.
вже два тижні не дзвонить ій, не живе в цій хаті.
і як це назвать,як не розрив стосунків?
але автору треба драми, вона видзвонює і чогось хоче,як незаймана і обдурена шістнадцятка.
треба мати самоповагу.
у мене все.
і як це назвать,як не розрив стосунків?
треба мати самоповагу.
у мене все.
Жинси на дитину• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
прям,як у вашій відповіді.авжеж...
Завжди є винятки))) але ваш брат не міг перебирати дівчатами на 10+ років молодшими. Така трапилася всього одна.
Як і у кавалера автора - лише автор, яка його чомусь кохає і терпить відсутність, та і взагалі ці нездорові стосунки. І щось цей кавалер її не відпускає, а морочить голову, бо розуміє, так гратися з усіма іншими не вийде.
Заздрість то погано• 26 октября 2023
Ответ дляПлету интриги
З першим чоловіком ми були ще зі школи. Просто пройшла любов. Але ми гарні друзі.
У кого прошла? Или прямо одновременно? А у этому партнеру у вас есть любовь?
мегамоСГ• 26 октября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
так це ж добре,що одна і на все життя, а ви пишете що він не міг, наче це щось погане.
чи ви не знаєте скільки на цьому форумі жінок за чоловіками , які на 10+років їх старші )))
не заздріть чужому щастю)))
Жинси на дитину• 26 октября 2023
Ответ длямегамоСГ
не заздріть чужому щастю)))
Чужому щастю - це в юності вийти за бідного дорослого дядька? Ну таке... обіцяю не заздрити)))
Крию матом страшно• 26 октября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
То це ви підібрали колишнього подруги?
Бачу,люди ніколи не бачили нормальних стосунків в родині,коли допомагають взаємно,взаємовиручка,любов і підтримка