Ms. При теле• 27 октября 2023
Имя для девочки. Четыре варианта
Камилла, Виталина, Василина или Виктория
Результат:
вже голосів:
170 (56.48%)
Вика
59 (19.6%)
Камилла
36 (11.96%)
Василина
36 (11.96%)
Виталина
Джулияробертс• 27 октября 2023
Ответ дляСанта Барбара
Невже Марина?)
А тут вже рос і укр вимови ж різні
Санта Барбара• 27 октября 2023
Ответ дляДжулияробертс
А тут вже рос і укр вимови ж різні
Це просто моє імʼя, і, до речі, я його дуже люблю, хоч в темах тут його хейтять)
Джулияробертс• 27 октября 2023
Ответ дляСанта Барбара
Я в дитинстві хотіла так назвати доньку.
Санта Барбара• 27 октября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Донька сказала, що свою назве Мері, на честь мене, вона і мене іноді так кличе)
Анонимарик• 27 октября 2023
Ответ дляДжулияробертс
І знову мимо)))
Міланія? А в Україні так називають часто дівчат?)
Анонимарик• 27 октября 2023
Ответ дляСанта Барбара
Вам часто співали хлопці:’ Я люблю тебя Марина, все сильней день ото дня......’?)))))
Сплюшка• 27 октября 2023
Ответ дляrjn
Тоже самой а часто зовут Лина или Линочка
Не понимаю, зачем сокращать
Зоя Жорівна• 27 октября 2023
Ответ дляАнонимарик
Мнєніє можна виражати коректніше, ви по іменам пройшлися в такій собі висміюючій формі.
У вас должна разрешение спросить, как выражать свое мнение? Проходите мимо.
Санта Барбара• 27 октября 2023
Ответ дляАнонимарик
Нє, от в старших класах однокласниці співали вічно Марина-Марина, любов моя єдина, я бісилася страшно
Анонимарик• 27 октября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Необов´язково))) Можна просто культурнішою бути в спілкувані. Не хамити хоча б. Якщо вмієте.
Ms. При теле
• 27 октября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Мішель не просте)Ех, а ім´я ж відоме, але рідкісне, бояться так називати і я знаю чому)Вибачте автор за те, що не по темі пишу
Мирослава?
Сплюшка• 27 октября 2023
Ответ дляrjn
Незнаю но ей нравиться
Моя не любит сокращение своего имени и всегда об этом говорит.
А вот с именем старшей, вообще проблем не было.
from Ukraine• 27 октября 2023
Ответ дляСплюшка
В школе все Козловы- козлы)))
В любом случае- искаверкать можно любое имя в любом формате и обидеть ребенка.
Имя Василина больше располагает к каверканьям
Сплюшка• 27 октября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Меня ни одно имя не располагает к этому, чему и учила старшего ребенка и учу младшего.
У младшей в классе такой разнобой с именами, что задолбаешься каверкать)))))): От Платона до Янай
Анонимарик• 27 октября 2023
Ответ дляДжулияробертс
А тут вже рос і укр вимови ж різні
Маріон.....Котійяр)))
Зоя Жорівна• 27 октября 2023
Ответ дляАнонимарик
В чем хамство? Вам скучно, хотите с кем-то полаяться? Не пишите мне больше.
Санта Барбара• 27 октября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Марінет)
Ахах, ви мій нік вгадали справжній
Джулияробертс• 27 октября 2023
Ответ дляСанта Барбара
Ахах, ви мій нік вгадали справжній
Це ж треба!!!
Анонимарик• 27 октября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Марінет)
О, класно. А її друзі Марі зовуть?
Ой, дописую, побачила, що вашу доньку так не звуть, то ви мене виправили?