Мішечок щастя• 28 октября 2023
Підкажіть чоловік відправив фото з хрестин знайомим
Недавно похрестили малого, чоловік розповів про це знайомим, вони живуть в Канаді, пара без дітей.Вони попросили декілька фото, чоловік вислав, і якось дивно що це повідомлення у них висіло в непрочитаних декілька днів, вони нічого не відписали.А потім коли чоловік написав, вони відповіли сухо що мов бачили і все.Я чомусь себе накрутила, що в них нема дітей , і можуть щось набажати поганого малюку нашому, вже і чоловіка насварила.І сама тепер не знаю чи зря накручую, тепер за малого переживаю, щось ці дні багато плакати став.Підкажіть думку зі сторони на ситуацію
Хтомолодець? Я!• 28 октября 2023
Ответ длякультУра
У нас вообще крестный без нашего разрешения повылаживал во всех соц.сетях фото с церемонии крестин моей 3- месячной дочери. Муж прекрасно знал мою реакцию и позвонил ему, а тот: ’Тююю, а шо тут такого?!’. Но для приличия удалил, когда уже увидели тысячи людей.
Вы Меган Маркл? Тысячи людей инфанту увидели
Суцільна зрада• 28 октября 2023
Ответ дляМішечок щастя
Не знаю, просто странная реакция, просить фото и потом отморозится и ничего даже не отписать
Ну увидели и увидели
Для себя отметили
Отписаться забыли или времени не было или ещё что
Может ребёнок не понравился или вид или сам процесс, мало ли
Разные варианты
А зачем думать об этом ??
🤷🏻♀️
Для себя отметили
Разные варианты
А зачем думать об этом ??
🤷🏻♀️
культУра• 28 октября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Якщо вже на те пішло, то не треба було робити купу фотографій на таїнстві хрещення.
І немає слова ’вылаживали’
У вас забыла спросить сколько сестра- фотограф должна фотографировать! И что, что нет такого слова? Ой- ё- ёй! Как теперь мне с этим жить?!
Ответ длякультУра
зачем Вы человека оскорбляете?
сами тупанули с фото детской обнаженки, а потом у вас кто-то виноват
странно что уже 2023 год, а у вас все как в сэсэсэсре нормально голых детей фоткать всем родственникам и рассматривать
мать тут самая большая ящерица, а не человек с форума
Смажена полуничка• 28 октября 2023
Ответ длякультУра
Це ж таїнство, а не фотосесія, щоб вздовж та впоперек фотографувати, та вам не зрозуміти. Але нащо роздавати фото своєї роздягнутої дитини? Навіть куму. Ви вирішили, що можна їх давати, він - що можна поділитися ними з усім світом. То що вас здивувало? Можна йому було дати декілька нормальних фото і все.
культУра• 28 октября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Таааак! Займитесь собой и своей семьёй! Что вы так за мою распереживались?
Смажена полуничка• 28 октября 2023
Ответ длякультУра
Та мені немає чого робити. На вулиці вітрюган, тож по справах не пішла. Сиджу, в телефон втикаю, а тут ви
культУра• 28 октября 2023
Ответ дляElani
зачем Вы человека оскорбляете?
Сэсэсэсра!
культУра• 28 октября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Ну, вот! Рада, что предоставила вам ’работу’