Сиджу тихенько• 30 октября 2023
Хочу увеличить грудь
По мед.показаниям после родов стал вопрос про мамопластику. Кто делал в Киеве посоветуйте врача, поделитесь как изменилась ваша жизнь после операции, довольна ли вы, ваш партнёр, какие ощущения? Я никогда не трогала искусственную грудь - она сильно отличается от натуральной?
Пез Году Неделя• 30 октября 2023
Только недавно читала,что есть мягкие импланты,ощущается как своя( могу врача в инстаграм найти)
Поторописька• 30 октября 2023
Тверда і шрами, це я трогала і дивилася. Мені норм, як у вас буде, відчуєте після, якщо що то переробите, тим більше ви по показах. Я б зробила по показах, бо мрію про маленьку і щоб без ліфона ходити🤪
Love_Love_Love_• 30 октября 2023
Напевне досвід різний є, але якщо хочете і покази то робіть однозначно. Знаю класних спєців у Львові і Одесі.
І ще одну історію розкажу. Зробила подруга сіськи, все зажило, встало на місце, все ок, от вона себе вирішила пофоткати в дзеркалі. Пофоткала, тай все.
В один вечір захожу в інсту, а в неї в сторіс купа її голих сісьок у всіх ракурсах, мала взяла телефон перед сном і це все повиставляла в інсту, благо вже було за першу ночі і не так багато людей це побачило ну і я майже відразу це побачила і набрала її, в неї ще тел на беззвучному, ледве до чоловіка додзвонилась
неДоЖиру• 30 октября 2023
Вам для размера или формы больше?
У меня 5 размер . Мечтаю о 3 м
Не делайте , это так тяжело
У меня 5 размер . Мечтаю о 3 м
Не делайте , это так тяжело
Б´ю байдики• 30 октября 2023
Есть форуми plastic-surgeon, руснявый, но там полно информации по отечественным спицам, с фото и описаниями. Читайте, анализируйте.
Відірву та викину• 30 октября 2023
Какие могут быть мед. показания к увеличению груди? Кроме после, не дай Бог, удаления при онкологии.
Love_Love_Love_• 30 октября 2023
Ответ дляВідірву та викину
От яка вам різниця які?
#Пойду_кгадалке• 30 октября 2023
Боже, как вы не боитесь. Я сделала межресничку и жалею год уже, т.к в серый ушла...знакомая делает ботокс и губы, это ж жесть видно.
Ромашкинная• 30 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
От яка вам різниця які?
Та цікаво ж
Може й нам треба
Сиджу тихенько
• 30 октября 2023
Ответ длянеДоЖиру
Вам для размера или формы больше?
У меня 5 размер . Мечтаю о 3 м
Не делайте , это так тяжело
У меня 5 размер . Мечтаю о 3 м
Не делайте , это так тяжело
Я хочу 3
Сиджу тихенько
• 30 октября 2023
Ответ дляРомашкинная
Вы готовы 5 тыс евро на это потратить?
Конечно
Ашотакоя• 30 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
От яка вам різниця які?
Тема на общем форуме. Автор понимала,что будут задавать вопросы.
А вот на ваше хамство никак не рассчитывает никто.
И мне интересно:’Какие мед показания?????’
Бжоли-бандерівці• 30 октября 2023
Все одно помітно що то силікон.
Доречі гуляє така думка що є імпланти що не помітити. Ніфіга подібного. Все видно особливо при худобі і груди 4 розмір ну зрозуміло що не натуральна.
Видящие_помогите• 30 октября 2023
Така « классная», что убрала спустя 5 лет .
Без наравится, поправилась на 5 кг .. Все норм . 65 при 170
Видящие_помогите• 30 октября 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Все одно помітно що то силікон.
Все видно, я тусовалась с « грудьми» , всегда все видно и хозяйка помнит
Видящие_помогите• 30 октября 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Конечно
И потом еще 5 тыс на переделку и этотредкл когда одноразовая акция
Мне грудная история в 20 вышла
Бжоли-бандерівці• 30 октября 2023
Ответ дляВидящие_помогите
Це ви про що? Думаєте що лікарі не бачать силіконові груди? Бачать просто етика не допускає лізти зі своїми настановами. Всі люди дорослі і несуть відповідальність за своє тіло перед собою.
Так що тусувалась тут не підходить
Видящие_помогите• 30 октября 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Так що тусувалась тут не підходить
Подходит , когда решаешь свою проблему погружаешься, сообщество « грудь» , мы развлекались
Відірву та викину• 30 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
От яка вам різниця які?
Мне нет разницы, если автору хочется просто увеличить грудь. Ее дело. Но громко заявлять ’По мед.показаниям после родов’, это как? Даже если груди после ГВ стали разного размера, или грудь ’слулась’, то это не патология и мед.показаний к маммопластике нет, только личное желание.
Виправлялочка• 30 октября 2023
Поминчук Д.В. Київ, Верум клініка. Спец екстра класу. Я робила дійсно по мед. Показанням. Не знаю що у вас, у мене була онкологія. Видалила мол. Залози і вставила імпланти. Місяць у корсеті. Спочатку відчуття, що 2 каменюки привʼязали. Зараз наче з ними народилася. Мені і чоловіку подобається, краще ніж було до. Трохи твердіші за свої і чутливість трохи відсутня біля сосків , а так, я задоволена. Усі дівчата, що в нього робили ( це не тільки онкологія) задоволені. Ну і ті його роботи, що я бачила в живу, дійсно красиві і натуральні. Коли гарно зроблено, то й не скажеш, що не своя.
Вся така шо куди там• 30 октября 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Все одно помітно що то силікон.
І шо шо помітно? А тони кушонів, пудр, основ, рум´ян не помітно? А кілограми туши на злипшихся віях не помітно? Хто вам сказав, що мамопластику має бути непомітно? І ви не задумувались, що можливо і є непомітно, просто ви не помічаєте, бо ж НЕПОМІТНО.
Басноплетка• 30 октября 2023
Прочитайте Breast Implant Illness!
Я знаю особисто людей які мали ці симптоми і потім рак.Нажаль:(
Пишущаяся• 30 октября 2023
Ответ дляБасноплетка
Прочитайте Breast Implant Illness!
Прочитала. Жах. А філлери з гіалуронки в губи теж небезпечні?
дамаАмстердама• 30 октября 2023
Клініка Vidnova у Львові, Запоріжжі. Гарні лікарі і гарні роботи.
Басноплетка• 30 октября 2023
Ответ дляПишущаяся
Нажаль так:(
Принцепесочка• 30 октября 2023
Якшо ваш стан значно погіршив вашу якість життя, робіть і не думайте. Якшо робити анатомічні невеликі імпланти, все виглядає дуже натурально, і на дотик не відрізнити. Ціна в залежності від лікаря та клініки 4-10 тис.