Протру пилюку• 01 ноября 2023
Протеїновий коктейль підлітку
Знаю, що ви все знаєте)
Допоможіть і мені, будь ласка.
Підліток, майже 16 років, велике розумове навантаження + тренажерний зал тричі на тиждень. Запитав мене чи можна йому після тренування вживати протеїновий коктейль. Ніби і не такий він вже і шкідливий, але щось мене зупиняє.
Гугл пише, що можна. Та інет чого тільки не пише…
Допоможіть і мені, будь ласка.
А я з косою• 01 ноября 2023
Главное чтоб переизбытка белка не было, но если он будет пить стандартные порции (там дозировка есть) всё будет ок, в этом нет никакого вреда
from Ukraine• 01 ноября 2023
Конечно, можно. И даже скорее всего нужно при активном росте и нагрузках.
Бабка-ежика• 01 ноября 2023
Тоже интересно. Только возраст 12 лет, вес 68 кг, спорт 3 раза в неделю.
ЛісАпетная• 01 ноября 2023
ничего там вредного нет, единственное, возьмите сначала пробник фирмы, у некоторых желудок слабит, а потом уже пачку берите, и лучше подороже, польский или американский. Но протеин, это не замена приему еды, а вспомогательное питание
Бабка-ежика• 01 ноября 2023
Ответ дляА я з косою
А какой ТМ лучше взять? Я сама их никогда не пила, хоть спортом постоянно занимаюсь.
А я з косою• 01 ноября 2023
Ответ дляБабка-ежика
Честно, я не помню, какой сын пил. Он пошел в спортмагазин, начитался, ему порекомендовали, взял в среднем ценовом сегменте. Они все плюс/минус одинаковые
Копуша• 01 ноября 2023
Краще поїсти білка після трені. Це йому тренер нашептав в залі про протеїн?? Мабуть впарює вже щось.
ЛісАпетная• 01 ноября 2023
Ответ дляКопуша
коли прийом білка 3й або4й за день, то краще випити смачного коктейлю, ніж знову навантажувати шлунок
Викачую яйцями• 01 ноября 2023
Можу запитати у сина, який він замовляв. Був досить худий, минулоріч 11 й клас, навантаження з навчанням, тренажерний зал тричі , навіть лікар нам рекомендувала почати приймати. Прийом був досить результативний .
Мадам Тю-лю-лю• 01 ноября 2023
Ответ дляRtyu-92ee
Ему еще рановато , переизбыток белка тоже плохо
А в 14р, 75кг,можна?
Сіґеле-міґеле• 01 ноября 2023
Чому ж не можна. Це ж не енергетик.
ще б він його пив.
Не такі ці коктейлі й смачні, мій не п´є. Спершу купи коктейль, купи шейкер, а потім буеее
ще б він його пив.
Викачую яйцями• 01 ноября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А в 14р, 75кг,можна?
А навіщо ? Мій в 17 ть при вазі 66- 67кг і зрості 186 почав пити. Мені здається у Вас норм з вагою чи яка мета? Ну і вік, якось ранувато..,,
Мадам Тю-лю-лю• 01 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Запитайте плз. Син мало білка їсть, не любить м´ясо, рибу, яйця, бобові.
Викачую яйцями• 01 ноября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я сфотографую Вам , замовляв в Інтернет/ магазині.
Мадам Тю-лю-лю• 01 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Завелика вага, мало їсть білка, багато вуглеводів. Не наїдається вуглеводами, це очевидно, тому переїдає.
Мадам Тю-лю-лю• 01 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Дякую!
Заліковий троль• 01 ноября 2023
Как по мне,лучший протеин без побочек по желудку ON Optimum Nutrition,сын подросток пьет,я пила
Копуша• 01 ноября 2023
Ответ дляЛісАпетная
Тоді навіщо він взагалі 4й раз? Можна збалансовано їсти 3 рази. Щось тут схоже, що дитині впарюють спортхарчування.
Сіґеле-міґеле• 01 ноября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Коктейлем теж напиватися не буде. Чому ви думаєте, що це завелика вага? Мій син має таку ж вагу. Глиста, як на мене.
Ось на силові хоче записатися. Сезон завершився, всі тренується додатково і він теж хоче.
Не знаю чи вийде з цього щось.
60 метрів сметани• 01 ноября 2023
Я беру на айхерб.
Я на активному спорті, син підліток в зоні активного росту - готую щоденно.
Жена_КотораяСтена• 01 ноября 2023
Ответ дляКопуша
Если вес набирают то едят 5-6 раз
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Может лучше обследовать ребенка?
Лишний вес не просто так ведь образовался + он оказывает негативное влияние на организм.
Если белка в рационе недостаточно по причине не любви, то стоит обследовать жкт, работу органов пищеварения. Вероятнее всего будет выявлены: низкая кислотность желудка (у нее есть причина), сниженная выработка ферментов поджелудочной железы, застой желчи, а так же дефициты (в т.ч. белка) - железа, витаминов гр. В и др.
Викачую яйцями• 01 ноября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Завелика вага 66 кг при зрості 186 см ? Ви серйозно? У нього ні одного зайвого кг немає під шкірою, одні м’язи зараз.