Джавеліна• 03 ноября 2023

В тому місяці чорнобильських так і не було?

Я правильно зрозуміла? Чи хтось все ж таки отримував? Може їх вже відмінили?
База_птеродактилей• 03 ноября 2023
А кому їх ще виплачують? Де ті чорнобильці?

Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Мої знайомі, точніше знайомі батьків, які реальні чорнобильці, нажаль, вже давно не з нами. Може то «діти Чорнобиля»? )
База_птеродактилей• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Я була в цій категорії «діти Чорнобиля». Давно все поскасовували, усі пільги й виплати. Тому й здивувалася
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я вас розумію. Чоловік 82 рн. Теж свого часу був. Сам сміявся, ну який він чорнобилець
База_птеродактилей• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Те саме ) Я 81-го
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Є 2 та 3 категорії. І достатньо таких.
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
То треба законодавство читати. Там все чітко описано

mayachok• 03 ноября 2023
Є ще евакуйовані, їм платять біля 300 грн в місяць
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Законодавство цікава річ… Оті самі знайомі батьків, яких вже нема, розповідали, що їх було тисячі 4. Реальних чорнобильців. А інші… дуже гарно підмазалися.
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Причому тут ’ чорнобильці’?
Мова йде про постраждалих від аварії. Таких було 4 групи. Все залежало від того де проживали на момент аварії,амне всі з Чорнобиля повинні бути. До речі, 1 категорії - це ліквідатори. Можливо ви про них?
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Причому тут ’ чорнобильці’?
Про них. Але якщо відкинути лірику, то всі ці 4 групи ну дуже срср-івське градуювання. Які чорнобильці в Обухові? Ну реально?
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Ось ,які є. Було 4. 4 відмінили

Посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 та 3), особи, яка потерпіла внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 2), потерпілого від Чорнобильської катастрофи (категорія 3), потерпілого від Чорнобильської катастрофи (серія Г), дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи (серія Д), дружини (чоловіка), опікуна дітей померлого громадянина із числа (ліквідаторів, потерпілих), смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, видані за зразками, затвердженими
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Ну то автор же не запитує про ’ ліквідатора’. Напевно ж має 2 чи 3 категорію
Головний кошак• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Чорнобильці це люди,які проживали в тій зоні. І їх було далеко не 4 тисячі
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Вони надавалися в срср. Це було, мʼяко кажучи, не відповідно реальному стану речей
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
В якій «тій»? В Обухові давали посвідчення. Це хуєво-кукуєво від Чорнобиля
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
А діти,які народжені з 1986 року і по цей день хоч і в Закарпатській області ,але від постраждалого від аварії то вони реальні ’ чорнобильці’?
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Ні
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Вони видаються і сьогодні. Ви не знали?
Яке СРСР....

Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Ні
Ну а вони мають.
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Ви якого року народження?
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Вони видаються і сьогодні. Ви не знали?
Яке СРСР....
Кому видаються? Треба за цими громадянами ретельний нагляд
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Ну наглядайте, якщо є бажання
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Ну а вони мають.
Повна дурня. Ну от реально - яке вони до Чорнобиля відношення мають? Закриємо очі на те, що від ліквідатора або мешканця Припʼяті вони не могли в 86 народитися
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Ви якого року народження?
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Я вам писала кому, дітям.
Які народжені у тих хто має 2 категорію , наприклад
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Ви фантастична. Ну почитайте законодавство України .
Танцепесенная• 03 ноября 2023
Ответ дляДюагональ
Господи.... який 1986 рік

Вони народилися у 2023 році. Наприклад. Ви вперто не чуєте,що вам пояснюю. Та всі роки з 1986 року діти тих людей мають категорію
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Я не про законодавство, а про його доцільність. Не про лірику, так кажучи, а про емпірику. Можна всім мешканцям України і Чорнобильсткі платити (а що, ні? Ми всі постраждалі), і учасників БД давати.
Дюагональ• 03 ноября 2023
Ответ дляТанцепесенная
Господи.... який 1986 рік

Народжені у 23 Чорнобильці? Все! Я в ауті. Спокі-нокі. З вами діалог завершую