Губи з філером• Изменено 05 ноября 2023

Пакет ведення вагітності 35 тис. грн - це дорого?

Клініка включила в кожен візит (8 візитів протягом трьох триместрів) аналізи, які, мабуть, можна здавати самостійно в лабораторії. І я б хотіла саме в лабораторії, бо спокійна, що там правильне зберігання та швидке опрацювання матеріалу. Хіба не можна приносити результати аналізів гінекологу і платити тільки за консультацію? Тоді це буде точно не 35 тисяч.
Сон і дрімота• 05 ноября 2023
Ответ дляПосле 18
Я обе вела в частной в Киеве, очень довольна. Туда входили анализы, амниоцентез был, узи у одного из лучших узистов Украины, я была спокойна. Роды тоже в частной. Тут нужно понимать - можешь себе позволить или нет. Вести и рожать в частной однозначно комфортнее. Врача на роды тоже выбирала, кстати.
Так это и есть ответ на все вопросы. Можешь позволить - выбираешь частную. Если не можешь, ищешь другие варианты. Когда это бьет по карману и я бы эти деньги потратила на что-то другое, значит не можешь позволить
Сон і дрімота• 05 ноября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вы слишком тревожная. Я в заперти не сидела, везде и ходила и ездила и работала до родов.
Я тоже взаперти не сидела, есть здравый ум, не обязательно ходить в битком набитые места.
И да вы правы, поэтому и существуют частные клиники и гос. Для вас гос., для меня частная. Каждому свое. Я не претендую быть похожей на вас. Или на свою знакомую, которая говорила, беременность не болезнь и посещала все что только могла, заболела гриппом и получила осложнения беременности. Или вы думаете такого нет?
Но опять же. Каждому свое. Ваше право ходить в дилу беременной в разгар орви.
автор Губи з філером • 05 ноября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Це нормальна ціна. Я на днях перераховувала вручну аналогічну програму в Добробуті і порівнювала з Ділою - вийшло на одне. Тому тільки приватна, бо це фактично плата за Ваші цілі нерви, зручність запису, відсутність черг і нормальне ставлення. Першу вагітність в Добробуті вела, лишилась дуже задоволена, в програмі нічого особливо зайвого не було. Вийшло у 2021 приблизно 37 000 грн, туди входили всі аналізи, три УЗД, планові консультації гінеколога і кілька консультацій суміжних спеціалістів.
А пологи ж скільки?
КвартираЧья• 05 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
А пологи ж скільки?
Добробут їх не проводить, наскільки мені відомо.
Народжувати збиралась в Адонісі за договором, але через початок війни туди не потрапила, те відділення обстріляли і воно не діяло. Народила по швидкій в третьому пологовому з черговою бригадою.
автор Губи з філером • 05 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Навіщо ви людям морочите голову, оберіть собі лікаря і ходять.
Я вела вагітність в Лелеці саме через те, що в них можна було здати аналізи і не треба було щоразу стояти з грипозними в черзі. Крім того, є ще узі. Ви їх робити не будете? Вони також зазвичай входять у
А ви навіщо мені морочите голову? У чому цінність вашого коментаря? ’Лелека’ - то для блотних
автор Губи з філером • 05 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Удалено администрацией...
автор Губи з філером • 05 ноября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
У мене вагітність, яка настала з 4 екз. На самі програми екз я ходила до ’топових’ клінік, і це були самі дорогі по прайсу програми. А вагітність я не вела у них, бо не бачу сенсу. Якщо все добре - то все і буде ’цьомки - бомки’, а якщо ускладнення: ’викликайте швидку’ і покладуть до державного закладу.
Вела в державній жіночій консультації, лікар мені подобалася, але це було як формальність - аналізи Діла, сама я лікар і маю знайомих, якщо що порадитися (а ви можете платно ходити тільки на консультацію до того, хто потрібен), скринінги - в приватній у того, кому вірю. Вагітність була абсолютно спокійна, здорова. Народжувала в Перинатальному центрі - платила, щоб зробили кесарів без показів і за люкс палату.
Вважаю, що я зробила адекватно.
лікарю в пологовому персонально не платили?
Тримбулька• 05 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
А у моей сестре, в Днепре, которая так сделала угробили ребенка в родах, умер в родах, таз она долго еще реабилитировала
А при чем здесь врачи?
Яжемать Мне можно• 05 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Платила персонально за те, що зробить кесарів. Ще платила анестезіологу (через мого лікаря).
У мене почалися пологи о 5 ранку, я її набрала, поки приїхали ми, вся бригада і операційна вже чекали.
tarveldy• 05 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Ви мабуть не знаєте, що приватних консультаціях по типу Лелеки, Ісіди є своя лабораторія тільки для вагітних, запис по часу. Тому більшість жінок і купують такі пакети. Бо це зручно і це сервіс. Я не про приватні лабораторії діла та синево, там повно хворих, що там вагітним робити
Канєшно не знаю, куди ж мені знати про таке , я ж печері живу, вогонь добуваю за допомогою двох палочок
автор Губи з філером • 05 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Вот Соловьев считается супер профи в Киеве, многие его таковым считт, принимает в Надие, которая тоже продают пакет ведения беременности, где он делает скрининг. Могу привести примеры и других клиник и врачей. Без пакета вы точно также пойдете к этому профи и заплатите в той же надие, а кто-то пройдёт этот же скрининг по пакету. Особых отличий нет. Просто надо выбирать клинику где вести беременность тщательно
Соловйов працює і в клініці, про яку пишу я
автор Губи з філером • 05 ноября 2023
Ответ дляМашМааш
8 раз это как-то мало

Я вела беременность у хорошего гинеколога в частной клинике. Узи там же делала, анализы сдавала в синево сама

До 10 тысяч вышло (и это визит каждые 2 недели начиная со 2 триместра и ещё плюс другие врачи тоже платно )
А давно це було? От і я підозрюю, що має бути в районі 10 тисяч
автор Губи з філером • 05 ноября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Слышала об этом, но сама не решилась на такое. Не так дорого стоит у них контракт , чтобы допустить хоть минимальные риски
А в сьомому є такі контракти?
автор Губи з філером • 05 ноября 2023
Ответ дляАлекс-1022
Моя подруга не экономила рожала в лелеке
Теперь проблемы со спиной на всю жизнь. Так что это все как повезет.
Моя подруга теж у Лелеці. В дитини була важка асфіксія, довго відмовляли в кесареві
СКИБИДЫШь• 05 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
А в сьомому є такі контракти?
Без понятия, мне не нужен был 7
МашМааш• 05 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Чуть больше 2х лет назад
Сейчас цены выросли, но я смотрела недавно для подруги: беременные анализы и прием гинеколога примерно так же
Ну пусть сейчас 15 было бы
СКИБИДЫШь• 05 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Такое… поток сознания
Отчего вы решили, что для меня гос?))
Можете не отвечать, умных мыслей всеравно не будет. Уймите свою тревожность
tarveldy• 05 ноября 2023
Автор, якщо Київ, то найкращі скрінінги робить Мельник, приймає в гравімед, сінево лабораторія ні про що, результати часто невірні, що може привести до зайвих хвилювань , знайдісвого лікаря, якому будете довіряти і не важливо де він приймає, робіть все як зручно вам , зараз гос програма для вагітних дуже добре фінансується, я народжувала у 6 пологовому з черговою бригадою і все пройшло супер, ніяких додаткових оплат внесків і тп.
Якщо все добре, спокійно наробжуйте хоч в лелеці хоч в ісіді, якщо є проблеми то лише профільний пологовий, мені важлива була дитяча реанімація і щоб поруч інститут серця, слава богу не знадобилося
Нажаль, гроші не вирішальні у цьому питанні взагалі , імениті клініки теж мають своє кладовище
Сон і дрімота• 05 ноября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Такое… поток сознания
Отчего вы решили, что для меня гос?))
Удалено администрацией...
Сон і дрімота• 05 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
То добре)
СКИБИДЫШь• 05 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Удалено администрацией...
Опять бессвязный поток сознания …
Женщина, не пишите мне, умоляю
Сон і дрімота• 05 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Ну раз пишите, що там черги, то точно не знаєте)
Сон і дрімота• 05 ноября 2023
Ответ дляТримбулька
А при чем здесь врачи?
При том, что по их вине это все произошло, дежурная бригада. Открыто дело
Сон і дрімота• 05 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
tarveldy• 05 ноября 2023
Ответ дляСон і дрімота
Ви ще раз прочитайте, про що я пишу
Сон і дрімота• 05 ноября 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Опять бессвязный поток сознания …
Женщина, не пишите мне, умоляю
Удалено администрацией...
Патриоточка• 05 ноября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Якщо ці гроші не критично для вашого бюджету то це нормальна ціна.
Якщо ви вважаєте що безкоштовно здавати аналізи буде дешевше ви просто забуваєте багато нюансів це спочатку запис до черги, потім забір аналізу, потім отримання відповіді по аналізу) і все це ви повинні самі приїхати і зробити а якщо ви працюєте то постійно треба відлучатися з роботи і кататися а якщо не має власного транспорту то в маршрутці. І не всі вагітні добре переносять поїздки.
Та ну нафіг ті танці з бубном? Якщо ´ можливість не ганяти сайгаком і все робити в одному місці?!
У кого есть возможность или просто мысль оплатить 35 штук за ведение - городским транспортом не катается )
Это 1000 %
Гомосноб• 05 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
Мені сказали, що так буде ще дорожче)) Тобто вони, мабуть, наполягають на заборі крові в них, а не в лабораторіях
А на этой клинике свет клином сошёлся?
Тем более, вы не доверяете их анализам и считаете их услуги неоправданно дорогими
Сон і дрімота• 05 ноября 2023
Ответ дляtarveldy
Ви ще раз прочитайте, про що я пишу
Не интересно. Спасибо.
Суть все-равно одна, есть деньги - покупаешь сервис, отсутствие очередей в лабораториях и разных больных рядом, все продумано и организовано, вплоть до еды после взятия крови. Нет денег, ищешь другие варианты. Не понимаю этого обсырательства частной медицины. Никто же не заставляет. А попытки перед кем-то оправдать свой выбор выглядят нелепо. Это всего лишь вопрос денег.
БезникаЯ• 05 ноября 2023
Ответ дляГуби з філером
У них нет своей лаборатории?
По теме - я платила столько же 10 лет назад. Ни копейки потраченной было не жалко. Ведение беременности - это не только консультации и анализы.