вкрации• 07 ноября 2023
Не розумію таких жінок...
От в черговий раз читаю тему в якій знову зустрічаються вислови про те, куди дивилася, за кого заміж вишла? як це мужик не забезпечив сімю, не купив житло і так далі.. що це не мужик і таких треба в сад. які баби дури ну т.п.
Я не розумію, якщо слідувати такій схемі то виходити заміж треба тільки за гроші.. ну або якимсь чином ще змолоду роздивитися чи буде чоловік супер бізнесменом або айтішніком чи ні.. (ну якісь там інші високооплачувальні професії, не хочу перелік писати).
Так, без гарного доходу дуже важко, сама живу в такій сім´ї, і житла немає..і не світить бо зарплати не ті щоб відкладати. але як же важливо щоб в сім´ї була таки гармонія, гарні стосунки.. любов і повага. скільки я читала тем про те що все супер пупер але жінку тупо використовують як домогосподарку, зате в золотій клітці. я не хотіла б такого.
і ще така думка, а ті хлопці / чоловіки яких я бачу то на Новій пошті, то в супермаркетах.. працівників... якщо б така схема - "Люби і виходь заміж тільки за грошовитого" була у всіх дівчат то ці хлопці / чоловіки приречені бути самими? бо мало бути просто добрим, уважним, з золотими руками.. блін, ну не знаю, як все скотилося тільки до матеріального..
ну не всі народжені бути успішними і гарно заробляти.. я теж не директором працю, так що тепер - повіситися, бо в чиїсь очах я ніщебродка та невдаха..
вибачте, накипіло..
ще раз повторюся, так, без гарних доходів погано.. і всім хочеться щоб на все вистачало.. але чи дійсно все крутиться тільки навколо цього?
уявляю коментарі які зараз посипляться, але я вже звикла до того, який тут контингент.. але бачу що є думаючі люди.. от цікава їх думка. :)
гарного вечора всім.
вибачте, накипіло..
гарного вечора всім.
вкрации
• 07 ноября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Тут 80% домогосподарок. Яких інших думок ви від них ви хочете?
ну є ще 20% :)))
Шальная коклетка• 07 ноября 2023
Да, без денег плохо.
Но что мешает самой женщине нормально зарабатывать, а не ждать милости от мужа
вкрации
• 07 ноября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Да, без денег плохо.
так жінка така ж сама вийшла.. звичайний спеціаліст яка не хватає зірки з неба. )
Не стесняюсь• 07 ноября 2023
Замуж обычно выходят в розовых очках. Как дальше жизнь сложится - это уж от самих людей зависит.
вкрации
• 07 ноября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Да, без денег плохо.
але згодна з тим що якщо в сімї є хтось більш головастий то дійсно чому б жінці тоді не приносити дохід.. знаю такі сім´ї, вона заробляє, він займається домом.. дітьми.. і все ок ) щасливі.
Банка з медом• 07 ноября 2023
То ж вони хочуть багатих, але дивимося реально: багаті чоловіки їх у дружини не хочуть. Ті жінки, що таке пишуть самотні, а от чоловіки всі , де б не робив, то завжди собі жінку знайде. Охоронці в магазинах одружені. А ось жінки які собі ціни не зложать сидять поради роздають, хочуть, що б і інші так по дурному жили і мислили..
Бабо-лебідка• 07 ноября 2023
Делите на 10 всё, что здесь пишут. Тут 90 % диванных философов только в теории
Шальная коклетка• 07 ноября 2023
’’’не всі народжені бути успішними і гарно заробляти’’’
я вам скажу больше - НИКТО для этого не рожден
даже у богатых родителей дети могут скатиться на дно
человек сам строит судьбу и развивается
А вы сложили лапки ’ ах, мы не рождены хорошо зарабатывать, то нечего и дергаться’ Это ваш выбор
человек сам строит судьбу и развивается
УжеВотДа• 07 ноября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
ще й сорокарічних
Я не Тролль• 07 ноября 2023
Я з вами. Я не розумію як можна закохатися в хорошого хлопця, взаємно, а потім коли розумієш, що він не буде зірок з неба хапати, кинути його. І що? Якщо таки вдасться знайти багатого, не факт, що він не зрадить х часом. Багато всяких нюансів, можна залишитися взагалі ні з чим.
вкрации
• 07 ноября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Можно было столько не писать, ’с милым рай в шалаше’
я не заставлю читати якщо так багато написано ) написала те, що ’наболіло’ читаючі інші теми )
Божа кульбабка• 07 ноября 2023
Ответ длявкрации
ну є ще 20% :)))
Я відношусь до 20%. За самореалізацію обох і однаковий вклад в сім´ю і виховання дітей.
Сундучок с каникулами• 07 ноября 2023
всі хочуть,але не так в житті як хочеться, за спостереженням якщо чоловік з руками й з головою завжди заробить гроші,але зараз багато інфантилів-легше жити по одному,ніхто не хоче брати відповідальніть за сімью
Мамина корзиночка• 07 ноября 2023
Ответ длявкрации
Это про то где в 39 лет на квартиру собирает?
ОноВамнадо• 07 ноября 2023
А чем отличается безденежье от домохозяйки в золотой клетке?
Я лично не рассматривала никогда варианты работника Новой почты, или охранника из АТБ, так как сама зарабатываю не плохо. Например, не ем дома, мне за него платить потом? У нас разный отдых. Отдыхать отдельно, или платить за него?
вкрации
• 07 ноября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
і цю теж )
ОноВамнадо• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
А тот что звезд с неба не хватает гарантировано не изменяет.
МояХатаЗкраю• 07 ноября 2023
Не пертися заміж, якщо елементарно не шариш в психології. І не можеш відрізнити перспективного від безпперспективного. Агресивного від адекватного і т.д. А як вже прикортіло заміж, то і нести відповідальність за це.
Язикувата Хвеська• 07 ноября 2023
Ну при чем тут любовь....)))
Замуж иногда большой компромисс))
- вдруг больше никто не позовет я ж не фея
- он конечно так себе, но вроде добрый и с квартирой
...
Замуж иногда большой компромисс))
...
Я не Тролль• 07 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Якщо любить дружину, то ні. А в даному випадку якраз любить.
PORKA• 07 ноября 2023
Потому что тут 50% каких то не от мира сего! У каждой по 5 бизнесов, по 4 пентхауса и 10ток новых машин в гаражах под разные стили одежды)
Кто создаёт темы про когда деццкие, впо, как прожить на 10-15 тыс грн непонятно)))
Жаль, что из-за такой чуши сейчас мало создаётся крепких семей, потому что принцев на всех не хватит, к сожалению…
ОноВамнадо• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ не Тролль
А обеспеченный мужчина - не способен любить? Только нищеброд?
Луноходик_Ик• 07 ноября 2023
Ответ дляlisa2101
Автор, если б так все замуж выходили, то с мужьями было бы процентов 10 женщин. А когда студентами женятся? О какой квартире речь?
Разные студенты есть: кто-то в меде попу рвёт, кто-то лучший сантехник на потоке и всегда будет при заказах и при деньгах, кто-то за родительский счет пинает х** на менеджменте, а кто-то вообще учиться никуда не пошёл и в атб работает. Уже с юных лет видно, у кого какой минимум