Маргарита и Мастер• 08 ноября 2023
Діти - квіти
Перемовилася з однією мамою, щодо дітей наших - доньок. Вона ніби дез претензій та і причини дуже не було для вияснення. Я була не готова і навіть толком не зрозуміла про що мова.
Прийшла додому мала мені трохи спростувала про ситуацію. Її донька там теж провокувала.
Думаю говорити, ще з нею чи нехай вже як є? Ніби і загострювати не хочу але і залишити так якось ніяк.
Випадково її не побачу, то ж треба спеціально зустрічатися. Не варто мабуть?
Полуничка• 08 ноября 2023
Думаю краще не з´ясовувати нічого, бо ще гірше буде, Ви якось негативно налаштовані, заспокойтеся і іншим разом обговоріть ситуацію в кращому настрої.
БеллаДонна• 08 ноября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Куди вже зрозуміліше.
Я теж не зрозуміло. Як ніби написала людина, у якої повний хаос і безлад в голові.
Маргарита и Мастер
• 08 ноября 2023
Ответ дляПолуничка
Те, що хтось не може зрозуміти прочитаний текст на мій настрій не впливає.
Маргарита и Мастер
• 08 ноября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Те, що комусь важко засвоїти прочитаний текст, мене не стосується.
Полуничка• 08 ноября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я інколи поспіхом теж описую ситуацію так, що не всім зрозуміло, то дописую чіткіше в чому суть. А Ви відсварюєтесь, який сенс?
Маргарита и Мастер
• 08 ноября 2023
Ответ дляПолуничка
Так ви поспіхом, а я чітко написала.
БеллаДонна• 08 ноября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Жаль вашу дитину, з такою хаотичною безтолковою мамою у неї мало шансів на світле успішне майбутнє. Може і ваша донечка розумна, но з такою мамашою не буде в неї майбутнього. Запевняю, що ви без чоловіка, вгадала?
Маргарита и Мастер
• 08 ноября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Мені не цікаво читати про вашу маму.