Не їм після шостої• 09 ноября 2023
Лаятись українською замість московських матюків
Поступово переходжу на українскьку та хочу навчитися лаятись літературною українською замість вульгарних московських матюків. Дізналася про таки прекрасні слова як- черірадло, чупойда, одаробало, скнара, шерепа, почвара, хвойда та плазун. Які міцні слова ви знаєте?
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
А іншими народами звідки? Це тільки українці такі витончені, не мають обсценної лексики?
в нас лайка.
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
в нас лайка.
Щось за заході України україномовні українці матюкаються ще й як. Мабуть, не в курсі
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Пам´ятаю як бабуся казала -щоб тебе за пупа взяло
майже прокльон. в області пупа сонячне сплетіння і більша частина лімфовузлів організму (600 з 1000), буде проблема там- вважай тяжка хвороба
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
мабуть вплив . я ніколи не чула від прабабусі, дідуся матюків(Тернопільщина), лайку чула
Морская свинка• 09 ноября 2023
одаробало с моего детства еще, мне 41, употребляю всю жизнь
и туда же мое любимое слово - стыцько, с какой мовы оно не знаю
Не їм після шостої
• 09 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
Стицько
, навіть моя мати росіянка так лаялася ))), батько українець, мабуть, навчив)
Идеальная оптимистка• 09 ноября 2023
Скнара, почвара та плазун - ніяк не ’міцні’, але укр-кі)
З досвіду доньки та сина можу сказати, що дуже прокачують живої мови крутий український дубляж серіалів. Це прямо вау! У мене син просто заговорив українською дотепно і живо саме після мультів
Тож, якщо любите серіали - дивіться з нашим дубляжем, і мова заграє!
Морская свинка• 09 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Стицько
Класс :)
Ці два слова то моя любов з дитинства. Але чомусь не вважаю їх образливими.
Куплю орехи• 09 ноября 2023
Карва мати, щоб тобі повилазило, йолопе, скаженне прохвістя, най тобі буде добре, виродку спаплюжений, срака від мотики,
Не їм після шостої
• 09 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Ну якщо я чоловіку свому скажу- ти скнара, почвара та плазун, він образиться)
Тро Нью-Йорку• 09 ноября 2023
Я только могу использовать ’шоб у тебе в роті пір´ям поросло!’
Так как не умею ругаться на мове,то любимому предложила,если ругаться,то переходить на мову.
Пока слова вспомнишь,сформулируешь речення,уже смех разбирает и не хочется ругаться на эмоциях)
Кожного ранку вітаемось тільки ’доброго раночку мое коханнячко,квіточка,рідненький,любий мій!’
Уже традиция хорошая!
Куплю орехи• 09 ноября 2023
Ответ дляТрахтибидох
Чого я тебе на кропиву не висцяла
Рожайтретьего• 09 ноября 2023
Ответ дляСірничок
грець його бери)
А моя бабушка говорила - Хай йому грець!
Но кто такой этот грець я так и не добилась)))
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Чого я тебе на кропиву не висцяла
Це, звісно, набагато краще матюків
Готова до другої• 09 ноября 2023
Главное, чтоб другие поняли, что вы ругаетесь))) хотя, я думаю, что в запале только по-русски))) ибо ругань по-украински вызывает ничего, кроме смеха.
Тро Нью-Йорку• 09 ноября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Боже, у нас навіть матюки гарно звучать і ніяк не образливо.
Кому интересно,можно почитать в инете почему у нас с кацапией разные ругательства. Расписано по пунктам
Ласкове телятко• 09 ноября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
шоб вас підняло та гепнуло
Теж ще з дитинства знаю, хоча в нас регіон кацапськомовний. Але саме так казали
Сірничок• 09 ноября 2023
Ответ дляРожайтретьего
грець - это типа скованности, паралича, замирания тела
Новопоштинская• 09 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
я не використорую ненормативну лексику, і чоловік теж, тому не про всіх мова.
Я тоже думала что не використовую )))) пока март в Ирпене не провела.
Ласкове телятко• 09 ноября 2023
Ответ дляНехай щастить
А, ще до хвойди знаю синоніми - лярва, шльондра, паплюга, бліда спірохета 😂
Шльондра так, теж давно це слово знаю. А ось бліда спірохета то просто збудник сифілісу
Не їм після шостої
• 09 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Хвойда та одоробло я й раніше знала. Але моє улюблене це курва
але чоловіка курвою не назвати...може курвик)
Рожайтретьего• 09 ноября 2023
Ответ дляСірничок
Спасибо большое, буду знать.
Ласкове телятко• 09 ноября 2023
Ответ дляНехай щастить
Це польське слово!
Можливо. Але в нас воно дуже давно. В мене подруга з Вінниці, то вона завжди так каже
Идеальная оптимистка• 09 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
а якщо просто ’%ля’ - то ні?))))
То ж від семантики залежить і від ситуації. Якщо ’зажав’ на щось то можна інакше сказати ’ ну ти ж не скнара там якийсь!
’
...аяприкольная• 09 ноября 2023
А що треба говорити українською, як раптом сильно вдарився або налякався? Поки що жодного влучного українського слова тут не навели. І як назвати те, що з трьох букв російською, щоб було образливо, а не смішно?