Не їм після шостої• 09 ноября 2023

Лаятись українською замість московських матюків

Поступово переходжу на українскьку та хочу навчитися лаятись літературною українською замість вульгарних московських матюків. Дізналася про таки прекрасні слова як- черірадло, чупойда, одаробало, скнара, шерепа, почвара, хвойда та плазун. Які міцні слова ви знаєте?
ХуАнита• 09 ноября 2023
Подуріли з українською мовою
Йдіть до фаріон вона ще той знаток
Не пью, не курю• 09 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
мачка, а не качка
Хто така мачка не в курсі, все життя дідо так сварився.
Руку від обличчя відклейте свого.
Дуболом• 09 ноября 2023
Ответ дляНезламна
А чому мати взагалі мають бути мистецтвом? Щось не надто зрозуміла.
Ви сделали акцент на то, что именно русский мат - не искусство. Я у вас спросила, какой мат тогда искусство? Английский? Теперь вы говорите, что мат вообще не должен быть искусством. Вы запутались)
Протру пилюку• 09 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Чепірадло це як опудало
ну, так это не маты

а так - срака, бздюх, вилупок, плюгавий, лярва, падлюка
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ дляМульйонерша
Это какие-то диалектные слова? Никогда не слыхала, кроме хвойды, из перечисленного.
халепа, звичайне слово, навіть під Києвом є село ’Халепя’.
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ дляНовопоштинская
Все-равно как ракету летящую увидите (не дай бог снова)), кроме ’б...дь, еб..ть’ ничего не вскрикнете ))
я не використорую ненормативну лексику, і чоловік теж, тому не про всіх мова.
Смячиком• 09 ноября 2023
Яке кончене
Дадосвидания• 09 ноября 2023
боюсь, что больше половины указанных слов адресат не поймет) как-то обидно обзывать человека как бы матерными словами, но ему-то в итоге вообще пофиг, потому что набор слов услышал
Протру пилюку• 09 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Руку від обличчя відклейте свого.
щож вам та рука так спокойствия не дает ))
мачка - кошка
Не прохожу мимо• 09 ноября 2023
Ответ дляМульйонерша
Я що ВИ - СЛЫХАЛИ? взагалі...
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Одоробло)
Але, автор, у мене інша проблема.
Я матюкаюсь і сварюсь виключно рос мовою)
Я рузкощелепна, але з 2014 на мові спілкуюсь. Але як тільки когось виматюкать, то сразу русская речь прорезаетсЯ и понеслась))
Не знаю, чому так) але солов´їною не сварюсь😂
чому пишете ’на мові’, аде це помилково.
Не пью, не курю• 09 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
мачка, а не качка
Так що не розумничайте, як самі не знаєте.
Агент Пинкертона• 09 ноября 2023
Боже, у нас навіть матюки гарно звучать і ніяк не образливо.
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
мачка, а не качка
качка
Язикувата Хвеська• 09 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Ну є помилки, не без них) нічого страшного, вишепчеться)
Мульйонерша• 09 ноября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Я що ВИ - СЛЫХАЛИ? взагалі...
Слыхала, то что популярно в речи. В матах не особо спец)
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляНезламна
Всі москвинські мати - це суто тюремний жаргон, завʼязаний на статевих органах та процесі злягання
Мистецтва там аж нуль без палички.
А ви думаєте в інших мовах на чомусь іншому? Живу в Чехії, все теж саме + ще туалетна тема. Англійська лайка також зі статевими органами й сексом пов´язана
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
в нас матюччя не має, просто лайка, матюччя запозичене кацпами з тюркських мов
автор Не їм після шостої • 09 ноября 2023
Ось ше знаю таке прокляття оркам- СКІЛЬКИ ЗРОБИШ ВРАЖЕ, КРОКІВ В УКРАЇНІ,СТІЛЬКИ ЛЯЖЕ РОДУ ТВОГО В ДОМОВИНІ
Не пью, не курю• 09 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Там уся пісня суцільне замовляння.
Не прохожу мимо• 09 ноября 2023
Ответ дляМульйонерша
Слыхал да едала...
Мій батько так москалів терпіти не міг, Царство Небесне, що полював від гидоти, як такі слова чув. От зараз я так само себе почуваю.

Передалось...
Агент Пинкертона• 09 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
100% я колись давно навіть слухала лекцію як і чим відрізняється лайка від матюків.
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Це не матюки просто.
Аленький носочек• 09 ноября 2023
Насправді це жахливо, українська мова співоча і солов´їна, не призначена для цього
ХуАнита• 09 ноября 2023
Най би тебе шлях трафив
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
молодчинка .
до речі, я україномовна, Київщина, а стала помічати, що в розмовній русизмів (починаючи з такого як ’забор’) більше ніж треба, а от коли люди переходять на україномовне спілкування після російськомовного, в них мова краща, чистіша, я навіть скажу якісніша. тепер намагаюся контролювати саме свою розмовну, пишу краще
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
А іншими народами звідки? Це тільки українці такі витончені, не мають обсценної лексики?
Губки-уточкой• 09 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
це українські слова, з класичної української літератури. Наприклад, шерепа, чупойда, хвойда -це з оповідання Кохання з притичинами Нечуй Левицького, раджу почитати
Там минимум одно слова не относиться к ругательствам
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ дляАленький носочек
в нас лайка, матюків немає. сьогодні в тік току натрапила на ролик сцена з ’Мини Мазайла’ про слова запозичені в російській мові, і те, що українська має свій автентичний аналог ’билєт’(франц)- квиток(укр) тощо
Агент Пинкертона• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
У нас всі лайки пов´язані з п´ятою точкою( гівно і срака), а от матюки саме зі статевими органами ..навіть пояснення було чого так пішло,але я не запам´ятала