Не їм після шостої• 09 ноября 2023

Лаятись українською замість московських матюків

Поступово переходжу на українскьку та хочу навчитися лаятись літературною українською замість вульгарних московських матюків. Дізналася про таки прекрасні слова як- черірадло, чупойда, одаробало, скнара, шерепа, почвара, хвойда та плазун. Які міцні слова ви знаєте?
Тро Нью-Йорку• 09 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Там не встигла помилку виправити, була втозаміна. Правильно казати
гибини (згинь если порусски) звідси
А мне понравилось глибини-скройся на глубину с глаз моих)))))
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Это международный термин! Он не переводится в отношении путлера!
Ну, я в житті знаю ще людей, яких інакше й не назвеш, звісно ж, масштаб інший.
_Olka_• 09 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
дякую, не знала звідки воно
А ’Енеїду’ Котляревского давно перечитывали?) Там есть, чем Вам вдохновиться)
...аяприкольная• 09 ноября 2023
А ось коли ракета летить, як її назвати українською? Хвойда чи шльондра?
Аnnеt• 09 ноября 2023
Ответ для_Olka_
ещё есть письмо турецкому султану с ’йоб твою мать’.
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
курча мать.
автор Не їм після шостої • 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
ракета то курва
Любительница• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Ось ще - який влучний український прикметник варто застосовувати щодо Фаріон?
Моя вчителька на дивних учнів казала: ти ніби із-за рогу мішком намаханий!

Підходить?
Язикувата Хвеська• 09 ноября 2023
Ну я залишила собі наше ’ходе, носе, ходю, носю’) і балакаю так якось, по-нашому, по-південному. Бо це цікаво)
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
ракета то курва
Згодна, гарний замінник, але ж польський
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляЛюбительница

Підходить?
Намахана - так, дякую, підходить
_Olka_• 09 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
Слышала, знаю, но никак не дойду до оригинала, чтобы насладиться)
Танюша• 09 ноября 2023
Тут тобі жаба й цицьки дасть
Іди кобилі в тріщину
Що ти робиш як бик посцяв
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Ви почитайте значення слова Лярва, скоріше за все ракети, то лярви.

Є ще слово, що характеризує недолугу людину: рахуба
Меряю от 0• 09 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность

Знаю, таке прізвіще, завжди думала, що воно означає. А Ви відкрили мені його значення
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность

Не зрозуміла, до чого тут недолуга людина. Також знаю людей з таким прізвищем.
Меряю от 0• 09 ноября 2023
ще є бажати смерті- а щоб ти на кутні (зуби) сміявся
_Olka_• 09 ноября 2023
Автор, здесь в комментариях кладезь украинских оборотов, матов в т.ч.))
Я с 5-го подхода только осилила). Читала на ночь, боясь ржачем разбудить мужа)) https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...
Ответ для_Olka_
красно дякую!
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Ну так оте прізвище просто так не з´явилося.
Застаріле слово.
Бадабум• 09 ноября 2023
Автор , дофига ’москальских’ матюков используют на западной . Не идиализируйте. Я там 6 лет жила.
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ дляМеряю от 0
А є прізвище Хобта-, виявляється це всього лиш застарілий синонім до буряни
Мрії у вирії• 09 ноября 2023
Мій дід лаявся ширепа мантелепа.
Якщо хтось був незграбний.
Бадабум• 09 ноября 2023
Ответ дляТанюша
Тут тобі жаба й цицьки дасть
Іди кобилі в тріщину
Що ти робиш як бик посцяв
Кобыле в трещину говорят в Крыму точно, слышала сама
Так что это не истинно украинское
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ дляБадабум
Тай що? що використовують. Мова не про кацапське матюччя. В мене в родині не доречно матюкатися було взагалі, рід мій з Західної.
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ дляМрії у вирії
Мій дід лаявся ширепа мантелепа.
Якщо хтось був незграбний.
Я чула ’шерепа’, до того ж серед школярів
Бадабум• 09 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
То в вас добре вихована родина. Або ніхто мізінчиком об поріг не бився спросоння
Ответ дляБадабум
Так что это не истинно украинское
А Крим- це Україна, тому й так кажуть
Швидка Настя• 09 ноября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Одоробло)
Але, автор, у мене інша проблема.
Я матюкаюсь і сварюсь виключно рос мовою)
Я рузкощелепна, але з 2014 на мові спілкуюсь. Але як тільки когось виматюкать, то сразу русская речь прорезаетсЯ и понеслась))
Не знаю, чому так) але солов´їною не сварюсь😂
Якщо вже гімно лити із своїх вуст, то краще це робити гівняною кацапською. А українську мову лайкою не опоганювати.
Тро Нью-Йорку• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Упаді!