Не їм після шостої• 09 ноября 2023
Лаятись українською замість московських матюків
Поступово переходжу на українскьку та хочу навчитися лаятись літературною українською замість вульгарних московських матюків. Дізналася про таки прекрасні слова як- черірадло, чупойда, одаробало, скнара, шерепа, почвара, хвойда та плазун. Які міцні слова ви знаєте?
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Вот у кого надо спросить.
Ось ще - який влучний український прикметник варто застосовувати щодо Фаріон?
Ласкове телятко• 09 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
але чоловіка курвою не назвати...може курвик)
Я на чоловіка взагалі не лаюся, дивно було б його назвати шльондрою чи одороблом. В нас взагалі одороблом називали щось таке грубе, велике та необтісане, тобто щось незграбне.
ХуАнита• 09 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Курник 🤣🤣😊😊
Незламна• 09 ноября 2023
Ответ дляДуболом
Ви сделали акцент на то, что именно русский мат - не искусство. Я у вас спросила, какой мат тогда искусство? Английский? Теперь вы говорите, что мат вообще не должен быть искусством. Вы запутались)
Акцент я робила на походженні - тюремний жаргон. Така специфіка саме в російського мату і не тільки. Російська взагалі засмічена тюремною лексикою.
Жодної плутанини.
Ласкове телятко• 09 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Чоловікові я можу лише сказати «глибини звідси», тобто не чіпай мене та на очі не попадайся
Дона Ко Ко• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Ой, не знаю. Я ее называю мумией Барби.
Если что, на Ютубе она всех посылает вполне себе по-русски.
Незламна• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
А ви думаєте в інших мовах на чомусь іншому? Живу в Чехії, все теж саме + ще туалетна тема. Англійська лайка також зі статевими органами й сексом пов´язана
Мат і лайка - різні речі.
Анонимарик• 09 ноября 2023
Коли ви хочете зневажити якусь подію, перемкнути фокус уваги, кажіть: хай йому грець! грець із ним!
коли не погоджуємося з думкою свого співрозмовника чи супротивника, кажемо: дзуськи!
Коли ви щиро здивовані – отакої!
Розчаровані – ось тобі і маєш!
Коли бачимо, що щось відбувається і хочемо сказати популярний мем «Боже, яке кончене!» - Мати Василева! Мати Василева, що ти накоїв! Мати Василева, що ж коїться!
А ще є:
Бодай тебе чорти вхопили!
А щоб ти щастя не знав!
А щоб тебе підняло і гепнуло!
А щоб ти здоровий був!
Коли ви щиро здивовані – отакої!
Розчаровані – ось тобі і маєш!
А ще є:
Бодай тебе чорти вхопили!
А щоб ти щастя не знав!
А щоб тебе підняло і гепнуло!
А щоб ти здоровий був!
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Ой, не знаю. Я ее называю мумией Барби.
Подвійні стандарти :)
Ласкове телятко• 09 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
У мене в знайомого прізвище Халепа
В нас главбух Шахрай. Правда вже не працює, поїхала за кордон з родиною, не витримали нерви
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляНезламна
Мат і лайка - різні речі.
Так, й вони не замінюють одна одну
Не їм після шостої
• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
А що треба говорити українською, як раптом сильно вдарився або налякався? Поки що жодного влучного українського слова тут не навели. І як назвати те, що з трьох букв російською, щоб було образливо, а не смішно?
Гадаю, ото слово з 3-х букв що в російській, не вважається лайкою в українському менталітеті, бо ці назви статевих органів- то орківський менталітет... В них саме ці органи- то лайка)
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Тоді що робити з путіним, він вже буде не х..ло, а хто?
Рожайтретьего• 09 ноября 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Вот у кого надо спросить.
При виде этой м-м-м...... на ум приходят только отборные матюки))))
Не їм після шостої
• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
чепірадло або чупойда, дуже личить йому
...аяприкольная• 09 ноября 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Цікаво, де ви той загадковий менталітет в Україні відшукали, де слово з трьох літер лайкою не вважається й не використовується?
Не їм після шостої
• 09 ноября 2023
Ответ для_Olka_
СтЕцько*. Это дурачок из пьесы Квитки-Основьяненко ’Сватання на Гончарівці’. Местная производная от имени Степан
дякую, не знала звідки воно
Ms. Откровенность• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
пуцик? я так на пуйла кажу
БезВзяток• 09 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Ви мені нагадали, теж знаю Шахрай, але вона не була главбух. Саме цікаве те, що прізвища людям підходили.
Тро Нью-Йорку• 09 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую)))))
Показушница• 09 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
черірадло це що ?
Це мабуть мало бути ´ чупірадло ´ - опудало.
Ласкове телятко• 09 ноября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Дякую)))))
Там не встигла помилку виправити, була втозаміна. Правильно казати
гибини (згинь если порусски) звідси
Кумедний ґудзик• 09 ноября 2023
З Дімарова згадали - гилун. Погуглила - виявляється це чоловік з одним яєчком. Чи мат це не знаю. В селі, куди я їздила на канікули дуже рідко чула мат від бабів і дідів - шльондра, курва хіба, що від однієї баби родом з Західної України.
Нехай щастить• 09 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Шльондра так, теж давно це слово знаю. А ось бліда спірохета то просто збудник сифілісу
А шльондра, то не збудник сифілісу ?😁
Тро Нью-Йорку• 09 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Это международный термин! Он не переводится в отношении путлера!