Не їм після шостої• 09 ноября 2023
Лаятись українською замість московських матюків
Поступово переходжу на українскьку та хочу навчитися лаятись літературною українською замість вульгарних московських матюків. Дізналася про таки прекрасні слова як- черірадло, чупойда, одаробало, скнара, шерепа, почвара, хвойда та плазун. Які міцні слова ви знаєте?
Телячі ніжноСті• 09 ноября 2023
з якої мови запозичені ці прекрасні слова? В українській мові таких слів немає.
Нехай щастить• 09 ноября 2023
Одоробло, Ви щось не те написали. Інших не знаю, російські влаштовують.
Майданщица• 09 ноября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
я з того знала тільки хвойда та плазун (останне то з біології)
культУра• 09 ноября 2023
Моя родня говорит на иврите, но ругается на русском. Мне кажется, что русские маты прям как отдельный вид искусства)
Підмітайло• 09 ноября 2023
Ми коли з чоловіком починаємо сваритись, то переходимо на Ви і по імені та по-батькові звертаємось. Ви знаєте, дівчата, от якщо так робимо, то ніколи зайвого не наляпаємо один одному. Бо ми такі запальні, що бувало заносило
Не їм після шостої
• 09 ноября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
це українські слова, з класичної української літератури. Наприклад, шерепа, чупойда, хвойда -це з оповідання Кохання з притичинами Нечуй Левицького, раджу почитати
Мульйонерша• 09 ноября 2023
Это какие-то диалектные слова? Никогда не слыхала, кроме хвойды, из перечисленного.
Нехай щастить• 09 ноября 2023
А, ще до хвойди знаю синоніми - лярва, шльондра, паплюга, бліда спірохета 😂
Новопоштинская• 09 ноября 2023
Все-равно как ракету летящую увидите (не дай бог снова)), кроме ’б...дь, еб..ть’ ничего не вскрикнете ))
Не пью, не курю• 09 ноября 2023
Аби тебе шляк трафив
Аби тебе качка копнула
Аби тобі рак свиснув
Аби тебе качка копнула
Аби тобі рак свиснув
Незламна• 09 ноября 2023
Ответ длякультУра
Всі москвинські мати - це суто тюремний жаргон, завʼязаний на статевих органах та процесі злягання
Мистецтва там аж нуль без палички.
Дуболом• 09 ноября 2023
Ответ дляНовопоштинская
Согласна
Підмітайло• 09 ноября 2023
Ответ дляДуболом
Это не украинское, это Польша
Не знаю, у мене бабця так сусідку все життя називала)))) поляків не було в родині)))
Бадабум• 09 ноября 2023
А бляхамуха чьё? У меня родственники в Дубно живут. Но все они говорят бляхамуха
Дуболом• 09 ноября 2023
Ответ дляНезламна
Мистецтва там аж нуль без палички.
А в английском мате это не половые органы и процес сношения? Не? Вот там искусство прям
Не їм після шостої
• 09 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
черірадло це що ?
Чепірадло це як опудало
Язикувата Хвеська• 09 ноября 2023
Одоробло)
Але, автор, у мене інша проблема.
Я матюкаюсь і сварюсь виключно рос мовою)
Я рузкощелепна, але з 2014 на мові спілкуюсь. Але як тільки когось виматюкать, то сразу русская речь прорезаетсЯ и понеслась))
Не знаю, чому так) але солов´їною не сварюсь😂
Але, автор, у мене інша проблема.
Незламна• 09 ноября 2023
Ответ дляДуболом
А чому мати взагалі мають бути мистецтвом? Щось не надто зрозуміла.
Протру пилюку• 09 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Аби тебе шляк трафив
Аби тебе качка копнула
Аби тобі рак свиснув
Аби тебе качка копнула
Аби тобі рак свиснув
мачка, а не качка
ХуАнита• 09 ноября 2023
Ответ дляНовопоштинская
😃😃😃та там можно поярче
Підмітайло• 09 ноября 2023
Страждати х...рнею - це хворіти на грижу. Латиною грижа - це х...рня.