Фізичні:
У мене не виріс постійний зуб (стоїть коронка). І в діда мого в тому самому місці не було зуба і батька мого, і в сина мого (вже стоїть імплант) і в доньки (чекаємо, коли дозволять ставити імплант)
Харчові звички:
Свекруха окрім мамалиги і бринзи нічого не їла. Але в 13 років потрапила до дитячого будинку і там, нажаль, радянська система іі зламала. Мій чоловік, її син, до 18 жив тільки на молоці і хлібі. Зрідка міг істи картоплю. В армії заробив дистрофію (вже подолав) і регулярне побиття. Але пісоя 20 почав потрохи їсти все. Зараз всеядний.
Мій син не ів овочі, рибу і м´ясо. Як і його бабуся, обожнював кукурудзяну кашу і молоко. В Макданальдсі їв тільки картоплю фрі без соусу. Погодився спробувати в бургер в 14. Моя доньбка, навпаки. Ість м´ясо рибу, але не переносить каші. Із овочів вруктів тільки огірок-яблуко-банан.
При чому, прикорм що старшому, що молодшій вводиться на звичайне домашнє харчування. Бабуся і тато на той час були всеядні, а після 3-х років починає відмовлятися від продуктів. У чоловіка за словами свекрухи, така ж фігня.
А які генетичні заскоки бувають?
Харчові звички:
А які генетичні заскоки бувають?
Танцепесенная• 10 ноября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Из рода в род собираем пакет с пакетами
Родовое у вас))
рукиЖимолости• 10 ноября 2023
У мого чоловіка задвоєння нирки зліва, і це передалось обом нашим дітям. У старшого, хлопця - виявили випадково, а от з меньшою, дівчинкою - намучились, бо дало ускладнення. Тож генетичні прибабахи - це зовсім не прикольно в нашому випадку:(
ЯкаКраля• 10 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Я могу язык в трубочку свернуть, один ребенок тоже, прабабушка, бабушка могла.
Муж когда рассказывает что-то смешно ресницами дрожит, тоже одному ребенку передалось
Це генетично передається.
Мій чоловік вміє, сини теж.
А я ніяк.
Мій чоловік вміє, сини теж.
А я ніяк.
Танцепесенная• 10 ноября 2023
Ответ дляКопуша
уж у кого полно генетических забобонов, так это у евреев ашкеназов!
Это потому что они выбирают себе супругов по вере и национальности в ограниченном обществе
Шальная коклетка• 10 ноября 2023
У нас с сестрой разные отцы и вот у её дела было косоглазие врождённое ,она родила дочку и тоже врождённое косоглазие ,аж через 2 поколения получается ,ни у сестры ,ни у её отца нет косоглазия .
А у меня папа трудоголик ,для него работа была ,даже вадне семьи , сейчас на пенсии давно и я такая же ,работа ,работа ,работа .
Если я без работы ,я больная
Пуки-куки• 10 ноября 2023
Мой сын один в один копия его отца, и даже родинка такая же над губой, вкусовые привычки, все один в один, хотя с 7 лет мы не живем вместе, жадность, кстати тоже передается, сыну моему передалась. У меня с моим отцом тоже схожесть, даже операции на пальцах одинаковые, слепота на один глаз
Забрала і не сказала• 10 ноября 2023
В чоловіка ямочки на щоках. Сину передалось 50%, тож в нього ямочка на одній щоці. Інша щока - моя певно😁
Голубая фишка• 10 ноября 2023
У мене різний розмір ноги, точно так само, як і у мами. Ліва - 36, права 37, а то й 37,5.
Візуально не помітно, якщо не придивлятися, але коли відкрите взуття, то видно, що пальці правої сильно стирчать.
Не можу пити домашнє молоко, як батько, і у нього, і у мене починається розлад шлунку. Решту молочних продуктів спокійно вживаємо.
Скользкая• 10 ноября 2023
Первая родинка у дочки года в четыре появилась на правой голени. На том же месте и у меня есть.
Пуки-куки• 10 ноября 2023
Ответ дляMAKSRUSSYA
Генетика - то страшна річ. Навіть звички передаються з покоління до покоління. Мій батько, коли злився, або щось хотів швидко зробити, то прикусював язика. Я так роблю. І тепер двоє моїх дітей так роблять. При чому почали прикусювати язика з 1 року.
Мій чоловік їсть булочки тільки з вишнями. Мої діти - теж. Інші ( зі згущеним молоком, яблуками, маком і т.д.) не заставиш їсти.
прикусюють)))
Пуки-куки• 10 ноября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Я думала, что все так могут
Ответ дляЛунтик-паунтик
У сина РДУГ. У чоловіка, як з´ясувалося, також, і в свекрухи.
Співчуваю.
Хоча як показує, досвід поколінь - всі буде добре.
Я за особливості харчування в сімї, дізналася, коли мій малий почав відмовлятися від продуктів. Тобто, була впевнена, що завнішній чинник не впливав. І тут свекруха: ’А шо ти хачеш? Я ж така була... І сина мого намагалися лікарі в лікарні нагодувати, а я згадала, як мене привязувалі і запіхали їжу в дитбудинку і не дозволила їм’ І тут я почала підозрювати. М´яко, але намагалася воювати за харчування. З меншою, навідь не воюю. Бо старший виріс, і ість, як на убой)))
Капризуля• 10 ноября 2023
У бабушки по папе удалили палец на ноге, потому что скркченность была, вижу тоже не дай бог может быть, потому покупаю хорошую обувь, не узкую, желчный сказали проверять, опять же у бабушки были небольшие проблемы с желчным, да, я уверена что много чего передается от предков. Есть у меня любимая поза спать, бабушка увидела когда-то и сказала, что прабабушка моя так спать любила
Ответ дляВідповів всім
Ще згадала: в мене в серці дві хорди замість однієї. В обох синів також. Лікарі кажуть це спадкове. Але в часи моїх батьків УЗД не було, тому не відомо від кого я це успадкувала. В чоловіка немає.
У мене дві матки. Кажуть, що це спадкове. Але теж із-за відсутності узі і бабусь, вже не прослідкуєш
Ответ дляMAKSRUSSYA
Оооо. Ви мене зрозумієте, що таке не заставиш з´їсти.
Я істовита. Чоловік до одуження вже все їв. Малий народився і жо тьох років їв все. А потім, почало все відпадати. І тоді наступила кара)))
Зато скільки у нього було радості, коли він оголосив в 14, що він з друзями навідь (!!!) бургер скрштував. У мене здивування зашкалювало.
Ответ длярукиЖимолости
У мене 2 матки. Кажуть генетично. У мами одна, а бабусь вже не перевіриш.
Ответ дляГолубая фишка
Ого. Важкувато з різними розмірами.
Наша взяла• 10 ноября 2023
Мені від бабусі, а моєму сину від мене передалася ліворукість. А від дідуся - яскраво-блакитні очі. Мама в мене сіроока, батько мав карі очі, домінуючий, ніби як карий мав бути, а ні, в мене блакитні.
Син від свого батька отримав відсутність закладки того ж самого зуба і ямку на підборідді, а від мене - 2 достатньо родимки на тих самих місцях що і в мене. Ямка на підборідді в сім’ї чоловіка від прапрадіда (бачила фото), 2 родимки на тих самих місцях у мого сина, у мене, у мого батька, у його матері.
Син не їсть рибу, взагалі. Так само як і чоловік, і його батько, і його дід.
Голубая фишка• 10 ноября 2023
Ответ дляЛеди_Мэри
Ого. Важкувато з різними розмірами.
Так, купую взуття, щоб підходило на більшу ногу, а на меншу одягаю двоє шкарпеток , якщо це закрите взуття)
Примарочка• 10 ноября 2023
Любимо багато поговорити, пофантазувати. Донька співає, на ходу видумує вірші. Це точно я, а я як мій батько.