ПростоБелка• 11 ноября 2023

Все, я тепер вільна, відпустила. Можете мене привітати салютами

Кохала 4 роки, для нього була просто запасним варіком, бачились десь 3-4 рази в тиждень, але постійно наголошував що у нас не стосунки і він в активному пошуку. Я ж дурна, думала що мого кохання вистачить на двох)))
Бувало, що і не писав тиждень, один раз не спілкувались рік. Я кохала, сподівалась і чекала.
Боже, і нарешті я остаточно прозріла і зрозуміла що навіть якщо він повернеться він мені вже не потрібен, нічого не тьохкає і не завмиє, і принижень словесних більше не потерплю. Яка ж я щаслива. Більше, ніж коли була з ним
Я погнала• 11 ноября 2023
Ура! Всім шампанського!!!!
автор ПростоБелка • 11 ноября 2023
Ответ дляЯ погнала
Ура! Всім шампанського!!!!
Можна за мій рахунок!!!
Крошка Енот• 11 ноября 2023
Вітаю, та салюти в нас заборонені )
БезПаспортаНеПродаю• 11 ноября 2023
Салюти заборонені законом
Единорог_помог• 11 ноября 2023
Кусачая Я• 11 ноября 2023
Салютів не можна, давайте я вас хоч конфеті посиплю? А чого ви така дурна були?
Padmavati• 11 ноября 2023
🥳
БезПаспортаНеПродаю• 11 ноября 2023
Мені важко зрозуміти, як жінки можуть продовжувати зустрічі з чоловіком, коли їм відкрито кажуть, що стосунки з ними не розглядають і шукаюсь іншу
Файна дівка• 11 ноября 2023
Вітаю, автор)

Мене, можливо, теж таке чекає сьогодні. Пише щодня, але вже два дні як вихідний, і не позвонив( Вирішила, якщо сьогодні не набере, то це кінець
автор ПростоБелка • 11 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А отак. В житті багато чого буває
Ну і + мені 22)
Дверной_Проем• 11 ноября 2023
Дівчинко моя🎉💐🌹🌼
Та не реву я• 11 ноября 2023
Ответ дляПростоБелка
А отак. В житті багато чого буває
Ну і + мені 22)
Бенгальський огонь )
Молодець
наКоблучках• 11 ноября 2023
Поздравляю. Главное, не бегите к нему обратно, когда он опять позвонит через пару недель. Я таких женщин и историй вагон знаю
автор ПростоБелка • 11 ноября 2023
Ответ дляТа не реву я
Бенгальський огонь )
Молодець
У мені зовсім нічого не рухається, ніби чужа людина
А коли він обіймав мене раніше, щастя розривало
Всюди влазю• 11 ноября 2023
А чего так долго ждали?Где самооценка?Я бы после первой фразы послала бы найух.Но теперь учитесь себя любить.
Крошка Енот• 11 ноября 2023
А ми могли б читати якусь трешову тему від вас щодо процесів взаємодії з цим персонажем, і можливо не одну))
А тепер що?
😁
автор ПростоБелка • 11 ноября 2023
Ответ дляВсюди влазю
Хотіла колишньому доказати, що у мене будуть стосунки
автор ПростоБелка • 11 ноября 2023
Ответ дляКрошка Енот
А тепер що?
😁
Вибачаюсь
Всюди влазю• 11 ноября 2023
Ответ дляПростоБелка
А сделали хуже себе.На первом месте у вас должны быть у себя вы.
автор ПростоБелка • 11 ноября 2023
Ответ дляВсюди влазю
Я знаю
Meercury• 11 ноября 2023
Поздравляю.
Мудробаба• 11 ноября 2023
Ответ дляПростоБелка
Можна за мій рахунок!!!
Куда подъезжать? )
Алгонавт• 11 ноября 2023
И что хорошего в этой первой молодости? Так ото.. Как слепой наивный котенок. Мужики тебя юзают , зная что ты все равно поведёшься (ну в большинстве) . Одни ошибки. То ли дело ближе к 40ка) И красота никуда не девается (если она природой дана), и уже такое не потерпишь. Жизнь приобретает более высокое звучание и мужики качественнее. Вы молодец, автор, что во время поняли . Лучше поздно и без последствий.
БезПаспортаНеПродаю• 11 ноября 2023
Ответ дляПростоБелка
А отак. В житті багато чого буває
Ну і + мені 22)
Тим паче, що 22. Молода, прихильників багато. Як так себе не цінити .
Брюлик в стразах• 11 ноября 2023
Я вам поздравляю! Немного жаль, что аж 4 года истратили на человека, который изначально не скрывал, что вы только временный вариант.
Но лучше поздно, чем никогда!!!
🍷 🍷
автор ПростоБелка • 11 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
у меня не было за это время ни одного поклонника
автор ПростоБелка • 11 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Но лучше поздно, чем никогда!!!
🍷 🍷
если бы был, скорее всего бросила бы раньше
Брюлик в стразах• 11 ноября 2023
Ответ дляПростоБелка
Поклонники, обычно, не берутся из ниоткуда.
Их приходится искать или предпринимать действия, по их появлению.
А если голова вся забита другим мужчиной, то не до того.
В любом случае, рада за вас!!! Счастья вам !
Миззери• 12 ноября 2023
Автор , поздравляю
Это как из зоны откинутся на свободу
Желаю что б мужчины в будущем всегда любили вас немного больше чем вы их