Сумчатая кошка• 13 ноября 2023
Чоловік який живе з мамою...
Чи зустрічались би ви з чоловіком 38 років (давно розлучений, має доньку ), який вже півтори роки живе з мамою?
Переселенці, але вже купив своє житло.
Мені 38 років також, маю доньку ( розлучена ). Є квартира 2хкімнатна, але вона 50/50 з колишнім чоловіком, він нам її типу залишив, але офіційно вона на двох оформлена. До себе я його не приведу звісно, продавати цю квартиру поки що не хочу. Мене і так все влаштовує, зустрічатись пару разів на тиждень.. Але він хоче жити разом.
Вчора йому сказала, що я з 17 років живу сама і я хазяйкою маю бути. Що жити ще з кимось ( його мамою) не маю бажання. На що він, мов так потрібно їй квартиру зняти, але вона буде мов на нього дуже ображатись за це. І тут в мене якесь таке відчуття, що мамина дитинка. Сьогодні навіть не хочу розмовляти з ним. Розумію, що то мама, але чого ти тоді кличеш жити разом / хочеш сім’ю?!
Переселенці, але вже купив своє житло.
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Вночі діти міцно сплять, особливо в 4 кімнатному будинку
А от доросла жінка за стіною не дає вільно робити те що хочуть дорослі люди
А взрослые люди хотят именно ходить голыми по дому? И, да будет вам известно, подростки по ночам не всегда спят!
Небоброїдка• 13 ноября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Снимать, свою сдавать. Гораздо безопаснее
Зачем жить в жилье ( еще и платить за это) , если есть свое . Всегда лучше вкладывать в обустройство своей квартиры.
Я еще понимаю, если район ужасный или не нравится совсем место.
Но если в своей квартиру все устраивает…. Только чтобы не впускать мужчину на свою территорию?
Викликаю на дебати• 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Люди хочуть багато чого і іншого
Тому мамо точно повинна жити окремо
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Свою квартиру сдавать - капец!
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Люди хочуть багато чого і іншого
Тому мамо точно повинна жити окремо
Её сын считает по-другому, поэтому ему нужна другая женщина
Небоброїдка• 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Свою квартиру сдавать - капец!
Это не моя идея. Я просто написала, что муж пришел жить в мою квартиру ( оставленную от бабушки). И мне бы и голову не пришло ее сдавать , а требовать от мужа снимать…
Наоборот, перед свадьбой мы ремонт там сделали, чтобы приятно жилось
Я не чарівниця вам• 13 ноября 2023
Ответ дляФіфачка
А достойна - це яка? Яка згодиться з мамою жити?)))
та, яка не буде зі старту думати, куди подіти матір. І згадайте, хто народив вас
Ответ длявсемВсёИмного
Так 25 000
Непогано. Власне, не лише. Він займається дитиною, забирає зі школи і очевидно бере на прогулянки та на вихідні. Це прекрасний батько. Це, власне, нормально для мене. Тому автору немає цілі перевішати свою дитину на чужу шию за всяку ціну. Може собі дозволити обирати хоч до несхочу.
Не кую, не мелю• 13 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
та ну да, был бы норм мужик, если бы показал молча маме на дверь.. мол вали домой, а то тут моя женщина не хочет с тобой жить, а я ж не мамкин сыночка
нет. Был бы нор мужик, просто сказал бы: я предлагаю снять маме квартиру, а нам с тобой жить у меня.
Не кую, не мелю• 13 ноября 2023
Ответ дляКвітка Миру
Не понятно зачем Вы тяните ?
Вам не с кем больше сексом заниматься ?
а зачем вы автору велите тянуть?
Фіфачка• 13 ноября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Автор взагалі не повинна думати про матір, вона повинна думати про себе, що вона і робить
Про матір повинен думати її син)
Не кую, не мелю• 13 ноября 2023
Ответ дляруки_Крюги
Найти нормальную женщину себе,а вам нормального мужчину без алиментов и отдельным жильем.
нормальная женщина как раз со свекрухой жить не станет. И уж особенно, если жила сама хозяйкой уже надцать лет!
всемВсёИмного• 13 ноября 2023
Ответ дляФіфачка
Про матір повинен думати її син)
Он и думает
Не кую, не мелю• 13 ноября 2023
Ответ дляЦібаФу
Продали все в Полтаве и переехали? Вот прям не верю, что работающая женщина решила переехать со взрослым сыном и жить с ним вместе, при этом работая (как вы пишите).
Может в этом доме мамины деньги, а не только его?
Зачем вы диктуете автору, как ей писать?
Викликаю на дебати• 13 ноября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Та, яка і свою маму приведе до всіх 😂
Не кую, не мелю• 13 ноября 2023
Ответ дляНевісточка ж
А чим ви пишаєтесь?
Окрім, квартири на половину з колишнім та допомогою колишнього?
Автор, ви більше схожі на ту, яка бажає отримати все на шару і в найбільш вигідних умовах для себе.
Але по факту самі ви заробити нічого не можете, але чомусь всі все вам винні.
Дуже дивна позиція.
А вы из тех, у кого чувак с яйцами и плечами равен женщине, растящей ребенка? Так природа сделала: два разных по гормонам и физическим данным человека. Они не равны и не могут стать равны. Разве что долгие годы страшной гормональной терапии.
Невісточка ж• 13 ноября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
А это к чему?
Вишнёвая Леди• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Так мені також потрібні відносини. Але там де я і він. А не там де я , він і мама його ( бо дуже образлива жіночка) в одному будинку, про що він мріє.
Якщо чоловік кохає жінку, то він має це розуміти. Якщо ні, то ставимо крапку і йдемо далі. Як раз це йому і хочу донести. Не я в нього вчипилась, в мене є де жити.
А ви його кохаєте?
Українська Мрія• 13 ноября 2023
Единственный вариант в этой ситуации - привлечь маму к её решению. Может познакомитесь с ней, поймёт, что у сына появились серьёзные отношения, и призадумается о том, чтобы съехать. Ну или пусть он поговорит с ней, без просьб и ультиматумов, а просто спросит её мнение, как ему быть в такой ситуации.
И если никто никуда не готов переезжать, то не морочить друг другу готову и искать более подходящих партнёров.
Ответ длявсемВсёИмного
Підлітки ходять до школи. Малі діти ходять до садочка. Сьогодні нарешті всі розійшлись по садках -щколах. Це хороший момент згадати, нащо в домі взагалі чоловік. А куди діти ще одну людину? Чемно попросити піти прогулялись?
Не кую, не мелю• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
В мене зарплатня 50 тис грн, про яку ви залежність говорити. Ми відкрили карту і ці гроші з дочкою ложимо на депозит. Буде їй на житло чи навчання.
Чи було б краще, щоб її тато платив 3000. Якщо в нього є змога , то він дає гроші на свою дитину.
Понимаете, у нас менталитет такой - пускать мужиков к себе с уважительной причиной: ну не смог он решить вопрос, где семье жить, а семью хоцца. Поэтому все так доскипались до того, что квартира ваша не оформлена по документам на вас. А по факту: похрен, есть квартира у женщины или нет. Если он - мужчина, он решает, куда привести семью. И да, если он полюбил женщину с ребенокм или детьми, он и думает, как их всех разместить и прокормить.
Если ваш бывший дает такие большие алименты, смог заработать на нее и оставить вам квартиру, а не судиться с матерью дочки за жилплощадь и не жлобить даже 3000, значит вы привыкли быть ЗАМУЖЕМ. А этот сынАчка, живущей с маманей и не видящий других вариантов, как две женщины на одной кухне, вам не по пути. Забудбте, как страшный сон. Лучше одной с дочкой, чем с такОЕ. А такОЕ хай себе шукае ту, которой норм жить с маой, свекровью или всем вместе взятым. Даже в большом частном доме с двумя разными выходами между двумя хозйяками будут терки и вотэтов: я что не могу к сыну без спроса за спичками забежать, а они там на кухонном столе расслабились:)))
Рекламама• 13 ноября 2023
Ответ дляХвець-тець
Так ніхто ж і не примушує, чи не так?))) не хочеш не треба. Але причому тут новий чоловік і засудження його маминим синочком? Скажі чесно- не хочу. І все. Вона має повне право не хотіти сімʼю, бо по суті вона у автора і так є. З колишнім- дитина, фінанси, нерухомість. А цей просто для здоровʼя, більше ніякої його функції я не бачу цього чоловіка в житті автора
По сутi, жінка з дитиною не хоче створювати проблем собі і своїй дитині, тільки наявністю коханця. Так як коханець крім себе і своєї мами, може запропонувати лише проблеми та статус коханки.
Не кую, не мелю• 13 ноября 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Конечно )
А если у него изначально установка что ну вот жильё же есть, лапки сложил - это точно путь вникуда
Так же как и мужик автора - он купил жильё, но там мааама, неприкосновееное нечто, и компромисса он искать не хочет, он хочет так, как ему будет удобно, впрочем как и автор хочет жить без напряга )
Чисто 2 проблемных человека сошлись
Результат очевидный 😏
Чисто 2 проблемных человека сошлись
Результат очевидный 😏
Автор не проблемная! У автора проблема, что связалась с тюхтием маминым. И не понимает, почему лось не конь.
Жена_КотораяСтена• 13 ноября 2023
зустрічалась би, але зайняла би пасивну позицію - ’жити разом? ой, клааас, я так рада що ти запропонував, я б теж хотіла, але ж в тебе мама, в мене півквартири - яке рішення ти бачиш?’ перекладати на себе провину що мама образиться я б не дала, сказала б спокійно ’ну да, не треба маму ображати, давай тоді далі зустрічатися’ і чекала б собі. я так розумію вас і так все влаштовує, то й чекайте спокійно що буде далі, не метушіться. мамі квартиру б не шукала, речі не перевозила, щоб мама на 100% знала що то була ідея і реалізація її сина. ще б зробила все можливе щоб викупити у колишнього його частину квартири якнайшвидше, поки донька не віддалилася від нього може продасть дешевше.
Я не чарівниця вам• 13 ноября 2023
Ответ дляФіфачка
Про матір повинен думати її син)
так, звісно. Але автор, так би мовити, хоче і рибку, і ...
Викасикрет• 13 ноября 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Так.
Молодец мужик. Купил уже жилье, не бросил свою маму. Ему респект. А что сделали Вы ? Вы даже не смогли решить вопрос со своим бывшим мужем, чтобы он свою часть Вам отдал/ продал/ подарил.
Фіфачка• 13 ноября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Он и думает
Ну так хай думає)
Автору його варіант не підходить, має повне право
МАМА НИКИТКИ-2• 13 ноября 2023
Нічо не зрозуміла. Чоловік купив нове житло і живе з мамою, а авторку це не влаштовує.
То ж маму куди дівати, під мост вигнати жити, щоб мадам зручно дупу свою влаштувала. І де особисте житло авторки. Щож вона за 38 років собі хоч кімнату в гуртожитку не купила, а живе в квартирі чоловіка ?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 ноября 2023
Ответ дляBrizLu
Треба домовлятись на березі, поки ще стосунки на рівні зустріч. Прямо створити контракт умовний. Якщо чоловік буде проти - мабудь не готовий жити з жінкою як з жінкою, можливо він насправді ще не виріс емоційно та шукає собі іншу маму.
Яку іншу маму? Людина з матір’ю виїхала з окупації. Грошей вистачило на 1 квартиру. Йому або маму на вулицю, або самому бомжувати. Ви б який варіант для себе обрали б?