Innag• 14 ноября 2023

Ви донатите?

От єдине питання. Насправді. Допомагаєте ви військовим, чи ні?
Результат:
вже голосів: 1118
644 (57.6%) Так
474 (42.4%) Ні
Any• 14 ноября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Ню-ню. А как же яйца по 17 грн для ЗСУ? Любая война заканчивалась переговорами. Никто не будет договариваться, пока это выгодно и есть возможность гребсти бабло лопатами, к сожалению
Про роль сильонї позиції в цих переговорах пояснювати чи у вас рашаметодичка і це вас не цікавить?

Any• 14 ноября 2023
Ответ дляАтланта
Что-то делали, конечно. Так делали, что в первые месяцы мы оборонялись копьями и палками. Еще банками с огурцами. И утратили 20% территории за первых несколько дней. А вместо того, чтобы готовиться к войне, жарили шашлыки.
та ви шо, правда? і саме тому навіть ’Москву’ потопили українською зброєю. так, її перестали виробляти з 19 року, але ще в 14 такої зброї не було. Таки армія у 14 і в 22 - це таки різна армія
Mellisa• 14 ноября 2023
Доначу только тем военным, кого лично знаю . В никакие фонды и тд деньги не перевожу. Я за адресную помощь
Атланта• 14 ноября 2023
Ответ дляAny
Это правда отлично. Но это всего лишь несколько экспериментальных образцов. И ни в какое сравнение с цифрами выплаченых налогов за все эти годы.
Тимофейка• 14 ноября 2023
Звичайно! І я, і чоловік. Навіть із декретних 860 грн завжди донатила. А ЯК ІНАКШЕЕЕЕЕ?
Дона Флор-0c73• 14 ноября 2023
Доначу. Але дуже ображена, що військові скидають гроші різним фрікам в тік тоці: Діані, Гусці, діду Толі, сепарам Бусятам, аферистам, що взаємовигідно батляться з орками, там безліч таких
Ksenia-e9d7• 14 ноября 2023
Ответ дляAny
Хуже рашаботов могут быть только диванные вояки, которые прячут своих мудов под юбкой и ждут, когда кто-то за них отвоюет територии чужими руками и жизнями
Allka- skakalka• 14 ноября 2023
Ответ дляscandi
За свої сім´ї, за дітей всіх наших. Щоб не прийшло російське гівно гвалтувати і знущатись.
Мы соседа похоронили ,34 года
Жена с детьми в Швейцарии ,даже на похороны не приехала , возвращаться не хочет ,а он в земле гниёт .
Должна быть дипломатия ,наши провалили ее и сотни тысяч уложили в землю , сколько калек лежат в госпиталях ,без рук и ног .
Депутаты воруют ,а тупая рашка модернизирует свои производства под выпуск оружия .
Они уже так руку набили здесь на Украине ,научились тому чего не умели .
Хочется просто плакать .
Я по работе каждый день общаюсь с военными и если в том году ,все были в поднятом настроении ,Крым вернём ,наваляем русне и т д ,то сейчас это если не упадок ,то очень близко .
И сменилась возрастная категория ,в прошлом году это была молодежь ,в этом это зрелые мужики 40-55 ,есть и под 60 лет
Rocka Rolla• 14 ноября 2023
Ага донатять, тут за нижню полку в потязі удавитися готові, ось не вірю

Ирина-bbd0• 14 ноября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Вам про Вас уже всё написали в Вашей теме о зарплатах военных. Мало?
nightwoman• 14 ноября 2023
Донатю постійно але конкретним людям/запитам або волонтерам яких знаю.
Перемогу хочуть всі, тож допомагати посильно потрібно теж усім. Ми прожили в окупації, тож ми знаємо, за що боремось.
assiyka• 14 ноября 2023
Так, місцевим волонтерам яких знаю
trickywicky• 14 ноября 2023
Ответ дляAny
Сильною позицією не пахне вже давно
trickywicky• 14 ноября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Так жінок теж беруть в ЗСУ
Сходіть теж щось відвоюйте, а то з дивану чужими чоловіками і лозунгами вміють всі
Jhenya_Sh• 14 ноября 2023
Ответ дляIrina S Irina
Життя любить дивувати..
Дівчина снайпер 22 роки загинула. Отже, те , що сьогодні чолвіки з сім’ї вдома, не означає, що ніхто не буде на війні. Це я так, для прикладу.
Дівчина пошла добровольно
Мандарина• 14 ноября 2023
О как, почти половина прозревших😮
Any• 14 ноября 2023
Ответ дляАтланта
ну, так навтіь днів за 10 чи 14 до повномасштабного вторгнення наша ВР відмовлялася дати більше грошей на оборонку, як власне і ще довго до того. Та все ж, проти 14 року ріщниця велика
Оксинья• 14 ноября 2023
Донатила, доначу і буду донатити! Це моя країна та мої люди!
Всією душею вдячна всім, хто має таку ж саму позицію!
Kusyka• 14 ноября 2023
Не донатим и не донатили. Денег мало, с работой проблемы. Самим бы выжить и долги отдать.

ТашаНаташа• 14 ноября 2023
Так, постійно, 3 волонтерам зі свого міста, яким довіряю. Мадяру ще було. Ваньку не доначу, там й без мене черга))
ТашаНаташа• 14 ноября 2023
Ответ дляRocka Rolla
Цікава логічна цепочка - нижня полка в потязі й донати військовим
kapira• 14 ноября 2023
Ответ дляАтланта
ха! ну це питання до боневтіка, чому він людей дурив, коли всі навколо в світі кричали про війну.

а конкретно з введенням податку військового збору було зроблено чимало, враховуючи що до нічого зовсім не було в армії. да і армії не було
Соната любви• 14 ноября 2023
донатами войну не выиграть.

но до людей видимо все никак не дойдет.

людям проще отдавать свои деньги, делая вид, сопричастности к военным.

чем требовать с власти отчета за все коррупционные схемы.
почему не хватает оружия, патронов и так далее.
inresta• 14 ноября 2023
нет смысла.
ибо єрмак крадет
нова_Я• 14 ноября 2023
Да, там он просять на АЗФ верхніх і нижніх кінцівок, багато поранених, лікарі просять вже самі, то не могла пройти мимо.
ира-мама-полинки• 14 ноября 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Так. Але зараз менше, порівняно з минулим роком. Це пов´язано зі зменшенням доходу.
І я так((( В тому році були доходи більші - більші були донати. В цьому - зовсім пєчалька з роботами, але стараюсь всім знайомим, хто воює, хоч по-трошку скидати...
нова_Я• 14 ноября 2023
Ответ дляСоната любви
донатами войну не выиграть.

но до людей видимо все никак не дойдет.

Я прийшла додому така зла на рашистів, з-за нгих не вдалося вирішити справу в банку (не працює в повітряну тривогу, а вона була 3 години, то нас попросили вийти. Я така зла прийшла, ось задонатила трохи, то полегще стало. Ну не можу ж я піти та збити той МІГ сама
Teonaa• 14 ноября 2023
Ответ дляInnag
Вы ж я так понимаю там? Под МО?
Як мона буть под мо?
Семицветка• 14 ноября 2023
Только своим землякам, для которых собирают деньги наши местные волонтёры. Во всяких сборах в мессенджерах и соцсетях не участвую.
Кіттікет• 14 ноября 2023
за минулий рік задонатили майже 150 тисяч грн. Зараз нічого. Чоловік без роботи. Живемо на одну мою ЗП