От єдине питання. Насправді. Допомагаєте ви військовим, чи ні?
Результат:
вже голосів:
644 (57.6%)
Так
474 (42.4%)
Ні
Ответ дляInnag
Кто сейчас в самой большой опасности и кто больше всего делает для страны? Кто лишился гражданской работы и при этом держит тот самый экономичный фронт? Потому что ПДФО с зп военных не хило так пгоддерживает громады
И правда, эти соревнования, кому тяжелее, ни к чему хорошему ни приведут.
Irina S Irina• 14 ноября 2023
Доначу на все : на дрони повітряні, на дрони водні, на машини,, на матеріали волонтерам.
Хожу плету сітки і кікімори.
Сьогодні відвезли пораненим в госпіталь 20 пар взуття.
Колись внуки спитають мене, що робила під час війни, як допомагала? І мені буде, що розповісти....
Хожу плету сітки і кікімори.
Allka- skakalka• 14 ноября 2023
Я уже здесь писала ,в августе у нас в поселке ,клали асфальт ,сделали тротуары .
Сейчас опять начали ,тот депутат ,который курировал это строит минимаркет .
Мы сегодня с мужем разговаривали ,ну почему на эти деньги не купить дроны ,броники ?
У знакомой муж под Авдеевкой ,прод.обеспечение осень плохое ,нашли у какого-то деда козы ,берут молоко ,яйца ,люди резали свинью ,пацаны скинулись купили пол свиной туши .
Как-то всё не так, как должно быть во время войны ., всё через жопу , извините .
Отдавай жизнь и здоровье ,сам пропитайся ,о себе позаботься ,а депутаты жиреют ,магазины строят .((
Ответ дляAllka- skakalka
Це залежить дуже від командування. На одному напрямку у мене просять тільки для роботи - дрони, тощо. На тому ж напрямку у інших паршиве харчування. Це факт
Ksenia-e9d7• 14 ноября 2023
Ответ дляInnag
Нет. Война будет пока русня нападает
Ню-ню. А как же яйца по 17 грн для ЗСУ? Любая война заканчивалась переговорами. Никто не будет договариваться, пока это выгодно и есть возможность гребсти бабло лопатами, к сожалению
Ирина-bbd0• 14 ноября 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Договариваться о чём конкретно?
kudrevich_julia• 14 ноября 2023
Ответ дляТанюша
На Херсонський напрямок💪
О,добре ,що ви написали,теж буду донатити тільки на свій напрямок,а то вважала ,що усі люди,як я донатять всюди ,а виявляється кожний тільки за свою дупу
Ответ дляKsenia-e9d7
Cейчас под Авдреевкой по моим фигачат фпв дроны. От того что яйца будут по 3 гривны они вернутся на московию? Как это сработает?
Irina S Irina• 14 ноября 2023
Ответ дляAmira-a
Скидываю только на корма животным пострадавшим от войны, на оружие в любом проявлении - нет. Родных на войне никого нет и не будет.
Життя любить дивувати..
Дівчина снайпер 22 роки загинула. Отже, те , що сьогодні чолвіки з сім’ї вдома, не означає, що ніхто не буде на війні. Це я так, для прикладу.
Ответ дляIrina S Irina
Життя любить дивувати..
А знаете что будет потом? Найдите контакты людей которые помогают военным))
Ладно. В общем все понятно. Всем хорошего дня.
Ответ дляInnag
Зараз статистика - більше 40 відсотків країни не бере участі в війні. Чому? Просто мені цікава логіка.
Ина, ты видела опрос про выборы и Януковича тут?
Выборка тут совершенно непрезентативна. Аудитория интересная.
На самом деле, всех кого знаю, в какой то форме, но донатят. Даже девочки бабулькам на дом оставляют ’ работу’ и материал. те куски сетки делают, в чате дома нашим собираем, пенсионеры - 20/25 гре кидают. И на лекарства или на прицел.
Все знают про коррупцию, и т д
Но почти у всех на фронте член семьи или знакомый и есть куда. Целевое и персонифицировано.
Второе, твой опрос могли не ’ донат ’, думаю про донат как - на фонды/ еще чтото. Глобально.
А не посылка вот в знакомую бригаду.
Или лекарство мужу соседки в госпиталь.
Еще мы одна их самых помогающих наций. Недавно вышел опрос - 72% украинцев участвуют в тех или иных акциях.
Все знают про коррупцию, и т д
А не посылка вот в знакомую бригаду.
Или лекарство мужу соседки в госпиталь.
Ответ дляkapira
толком? але ж все таки щось зробили?
Что-то делали, конечно. Так делали, что в первые месяцы мы оборонялись копьями и палками. Еще банками с огурцами. И утратили 20% территории за первых несколько дней. А вместо того, чтобы готовиться к войне, жарили шашлыки.
Ответ дляKsenia-e9d7
Раненый? Как раз только что увидела пост в Фейсбуке про ЗП, коли проходять лікування. Начисление по 600 грн в месяц. И за что они воюют? За этих уродов у корыта?
За свої сім´ї, за дітей всіх наших. Щоб не прийшло російське гівно гвалтувати і знущатись.
Ответ дляНісенітниця
Я не про хейт, а про влияние жителей на местную властьМестной власти не обязательно покупать дроны, машины и все остальное, что требует сложных учетных процедур.
Но купить планшеты, принтеры, дрова, стройматериалы и передавать в ТРО они могут легко.
Певні, що легко? Ви в казначействі працюєте? почитайте троих уважніше. ні, з бюджетними когтами все складно, якби монобільшість не клеїла дурня, а проголосувала зміни, було б не важко. але в анс винні всі, крім тих, у кого вся повнота влади
Ответ дляCharming
Слава Богу, ні. Запалилися грижі, відняло ноги. Потім сильно впав зір і проблеми з серцем. Це не поранення - 100 тис на час лікування не передбачається. Зрештою, фіг з ними, з грошима. Зараз, в ненайкращому стані його возять з частини в частину, вже 2 місяці чекаємо погодження переводу. І таких як він купа. Я не розумію для чого мучити цих хлопців. Ви вже ними скористалися, не зможуть вони вже воювати на 0. Та відпустіть їх додому. Багато хто повернеться на роботи, зможуть забезпечувати родини, лікуватися. Ні, тримають їх фіг зна де, ще й на самоутриманні
про ’Принцип’ Масі Наєма чули? вони власне щось там займаються оцими пробелмами комісій, виплат і т. д. спробуйте пошукати там алгоритм, як це все пройти швидше
Доначу грошима, всі більш менш надійні збори, які бачу, невеликими сумами по 30-50 грн. Якщо це близькі знайомі, то 500-1000 грн.
Крім того, мій батько на фронті багато чого купую йому сама (типу взуття, ліки, дещо з амуніції і тд.)
Більше половини з/п йде на допомогу військовим.
Був би час, ходила б плести сітки.
Декілька раз минулог місяця ходила на мітинг ´´Гроші на ЗСУ´´
Був би час, ходила б плести сітки.
Ответ дляAllka- skakalka
якщо коротко - бо наш парламент н хочке спростити процедуру. за якою місцеві бюджети зможуть використовувати кошти на підтримку ЗСУ так. щоб не сіла місцева влада та командири ВЧ, які це отримують. Чому? ХЗ, одна з версій, не хочуть, щоб допомагали військовим і хочуть виставити поганими поки частково незалежну місцеву владу. Хочеться повної централізації під царя. Докладніше - ось на цій тсорінці 2 дні тому пост, що починається з ’Про дрони та міських голів..’