От єдине питання. Насправді. Допомагаєте ви військовим, чи ні?
Результат:
вже голосів:
644 (57.6%)
Так
474 (42.4%)
Ні
golublexa3• 14 ноября 2023
Так.
В мене багато колег на фронті, у них багато потреб, тому постійно донатим всім коллективом. У чоловіка така ж само ситуація.
Vlada-Maria• 14 ноября 2023
Ответ дляInnag
Це теж донат. Будь яка допомога
Так, тій громаді, звідки родом, і тій, де зараз живемо. Безпосередньо нашим, котрих мобілізовано дуже багато. Ще є мобілізовані колеги, їм теж
Ksenia-e9d7• 14 ноября 2023
Тільки тим, кого я знаю особисто. Ну і бригаді мого чоловіка завжди
Khmelnichanka• 14 ноября 2023
Так. Посильно.
Частково - військовим.
Честково - друзям, які зараз в Україні у важкому матеріальному становищі.
Частково - військовим.
Ответ дляInnag
Зараз статистика - більше 40 відсотків країни не бере участі в війні. Чому? Просто мені цікава логіка.
Де статистика? Тут половина матрьошок і просто так клацають.
А мені цікава логіка тих, хто осуджує людей, які не мають грошей на добровільні внески.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 14 ноября 2023
Так. Але зараз менше, порівняно з минулим роком. Це пов´язано зі зменшенням доходу.
Я не помогаю фондам, хотя понимаю, что они могут делать какое-то полезное дело, потому что меня давит жаба.
Потому что в уставе фонда прописано, что какой-то процент приличный от сборов они пускают на собственные нужды
И я понимаю, что у них такие нужды есть, промоушн, сотрудники, аренда.
Вот например, у меня в ленте ищет фонд маркетолога, з/п 70 тыс грн. То есть эти 70 тыс откусили с донатов. А для кого-то непосредственно на турникеты или машину это значительная сумма.
У меня не такие большие донаты, чтобы с них откусывать кусок. В фонде они растворятся . А для конкретного сбора будут иметь значение
Ответ дляTivoli
Я могу говорить только за ПЖ. У них очень сложная логистика, плюс юридическое сопровождение. Серозные проекты, это не тепловизоры покупать. Оборонная практически компания, поэтому зп логичны, занятость 24/7