Рожки-да-ножки• 15 ноября 2023
Витрати на себе
Жінки, скільки грошей ви витрачаєте на догляд за собою і на речі шомісяця, і при якій зп? Я економна якщо не роблю манікюр/педикюр, вії, косметологічні процедури, стрижку щомісяця? Ви могли би жити без цього всього? Цікаво скільки ще таких
Чучало яблуні• 15 ноября 2023
Я нічого з цього не роблю (вії тільки ламіную під настрій, але останнім часом настрою нема).
Але мені важливі доглядова косметика, чиста шкіра (без косметики на жаль цього забезпечити не можу), спорт/йога, лазерка (але зараз я на середині курсу, процедури з великим інтервалом, тож витрачаюся на них не шомісяця).
Сумарно - тисячі 4 на місяць, якщо спорт рахувати.
Да, я блондинка!• 15 ноября 2023
Стригла волосся ще рік до війни. Догляду не маю ніякого біля 2-х років, навіть жодного крему для обличчя. Про одяг вже мовчу((
Я переселенка одна з дитиною, всі гроші йдуть на оренду житла тільки. Більше ні на що не вистачає. Ітак кредитки в мінусі, які мені одній погасити нереально.
Бойова• 15 ноября 2023
Нїколи не рахувала. Скільки треба, то і трачу. Нігті, стрижка покраска обовязково.
Крем також
ГейТуда• 15 ноября 2023
На манікюр, педікюр, косметику і догляд - нуль. Гроші є, але я лінива і не вважаю це за потрібне.
Лежить надарована косметика, а користуюсь лише шампунем,кондиціонером і маскою для волосся. І ще є туш, помада, підводка для очей. Все мабуть.
Я витрачаю насебе інше - на хоббі.
ИграйМойГормон• 15 ноября 2023
Я сейчас не могу ходить в салоны, поэтому трачу на очень хорошую косметику ходовую, парфюмы, одежду. Не работаю. Муж зарабатывает очень много
Кидстаффовка• 15 ноября 2023
Згадала, на що йдуть гроші: фарба для волосся (я сива) і сьрижка раз в 2 місяці в Лонді :)
Я_и_моя_собака• 15 ноября 2023
Щомісяця я тільки фарбуюся волосся + манікюр, педикюр. Стрижка раз на 3-6 місяців, брови (корекція, без фарбування) 2-3 рази на рік, косметолог - 4-5 разів на рік. Ще масаж, спортзал, тренер, басейн. Косметика доглядова, декоративною не користуюся. Епіляцію зробила 4 роки тому й все, не витрачаюся на неї. Важко порахувати витрати навіть на рік, не те, що на місяць. Дохід десь 1000 уо, в чоловіка більший. Вважаю, що мало витрачаю на себе, бо не роблю майже ніякі процедури, фарбуюся сама. Жити без цього звісно, можна, але навіщо.
Своего не предлагать• 15 ноября 2023
в мене гарна зп, але не маю потреби у віях і тп. манікюр і педикюр мені в кайф робити самій, як і брови. тим паче я така що мені краще мене самої ніхто не зробить)
волосся теж сама фарбую.
а от стригтися вже доводиться ходити в салон)
волосся теж сама фарбую.
А вот недавно• 15 ноября 2023
Я думаю, Ви недоглянута, хоча, звісно, багато хто живе без цього всього. Із переліку мені лиш вії-губи всякі штучні не потрібні, без манікюру-педикюру, хорошого перукаря, догляду за обличчям і тілом хіба в 20 можна норм виглядати