кураГАЛЯ• 15 ноября 2023

Кучерявий метод. Ну як відмовитись від розчісування?

Особливо на перших етапах?
В мене просто волохата піська на голові.
І наче спосіб кучерявого метода повинен підійти, і локони гарні виходять. Але ж вранці кубло на голові
Борщичок• 15 ноября 2023
Волохата піська
Щас ухожу• 15 ноября 2023
Спите на шовковій наволочці? В мене ніякого кубла.

Зранку встаєте, мочите руки та прочесуєте волосся пальцями. Ще мочите, щоб гарно прочесати. Можна додатково трохи лівіну розтерти в долонях і нанести.

Які засоби у вас? Здається мало зволоження волоссю, пересушене.

Я до кгм мало розчісувалась, мені не складно тепер)
язззззь!!!• 15 ноября 2023
Якщо ви зранку робите рефреш,то можете розчесати мокре волосся. Чесати не бажано саме сухе волосся
автор кураГАЛЯ • 15 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу

Я спала в шовковій косинці. Так волосся блискуче, але все одно запутане
автор кураГАЛЯ • 15 ноября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Що таке рефреш?
Щас ухожу• 15 ноября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Які у вас засоби?
Рефреш, це що я писала - змочити волосся та оновити укладку.
автор кураГАЛЯ • 15 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Які у вас засоби?
Та ніякі особливо. Шампунь і кондиціонер ось ці корейські фіолетові розпіарені.

В мене вже від жамкання гарні локони.
Але ніч вони не переживають
Щас ухожу• 15 ноября 2023
Ответ длякураГАЛЯ

В мене вже від жамкання гарні локони.
Але ніч вони не переживають
Так вони 100 % з силіконами. Зрозуміло чого такий результат.
автор кураГАЛЯ • 15 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
А чим силікон путає волосся?
Оябунчик• 15 ноября 2023
Ответ длякураГАЛЯ

В мене вже від жамкання гарні локони.
Але ніч вони не переживають
Засоби з силіконами, бажано замінити на кгм. Вранці встали - мокрими руками прочесали волосся, прожамкали руками, я ще мікрофіброю жамкаю, щоб швидше висохло. Водою ви активуєте стайлінг. Поки збираюся на роботу - все висохло.
автор кураГАЛЯ • 15 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Що таке кгм?
автор кураГАЛЯ • 15 ноября 2023
Може порадите свої засоби?
Оябунчик• 15 ноября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
А чим силікон путає волосся?
Рекомендую почитати пости цієї дівчини - це ’матчасть’
Щас ухожу• 15 ноября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Що таке кгм?
КГМ це як раз кучерявий метод про який ви запитуєте.

Засоби без силіконів краще, бо він пересушує з часом, волосся стає ламким.
Оябунчик• 15 ноября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Може порадите свої засоби?
Ось мої засоби. Але не факт, що вони вам підійдуть, все дуже індивідуально. Я перебирала засоби близько 2 років, перш ніж знайшла ті, які мені пдходять. Купувала відливанти по 50 мл на пробу, або тревел версії.
автор кураГАЛЯ • 15 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Дуже дякую.
Може ще третю?• 15 ноября 2023
Та скоро зима вже, не переймайтеся
Шапку полосатую на «піську волохатую» )
Блондинка в Шоколаде• 15 ноября 2023
Автор, я розчісую мокре, потім роблю руками кудрі й сушу природнім способом, бо інакше вранці не розчешу