Может у кого-то есть знакомые военные, тцк?
Сейчас по области облавы полные, сотрудники с пригорода уже ехать не хотят, переходят на удалённую.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Так і ті хто працюють збирачами малини чи якимись вузковими на складі працюють офіційно, просто умова дозволяє заробляти їм більше, беручи надгодини. Інколи на таких роботах заробляють більше, ніж в офісі з фіксованою ставкою і годинами.
Не асе так райдужно. І не доплачують, і зменшують суми, особливо, якщо житлом забезпечують
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляanducci
Мільйони і не поїдуть. Звісно, якщо не буде примусової мобілізації. Треба не тільки кордони відкривати, но і дати людям право не йти воювати, якщо вони не хочуть.
А тих, хто вже на фронті відпустити додому. Правильно? Чи то дурні, а лише ваш розумний і цінний?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та не так. На 1 пенсія ( а не пособія) 50% від зарплати покійного. На 2-х і більше 100%
Пільги ідуть за окремим законом. І там майже немає різниці між загиблими чи інвалідами.
Я маю на увазі якщо загине батько в якого троє дітей, то кожній дитині потрібно платити пенсію по втраті годувальника+ пільги для кожної з трьох. Це втричі більше ніж якби загинув батько однієї дитини. Тому у держави так би мовити *шкурний*інтерес, і нічого більше.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То чого ж ці країни до війни не залучали тих спеціалістів? Тоді непотрібні були. І лише виключно з війною з’ясувалась та потреба.
Не тіште себе надією. Залишать висококваліфікованих спеціалістів. І перелік давно відомий. Інженера, лікарі, Айти. Всі інші поїдуть додому, як тількі затихне на Україні.
«на» Україні? 😳
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляVesy
А какая у вас виза в Америке? Неужели по работе?
Я не працюю в США. Мені української зарплатні вистачає.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Звичайно в демократичній державі з гуманістичними цінностями( як ми себе декларуємо) будуть утримувати всих.
Але від багатодітних сімей державі хоч є перспектива і користь,на відміну від інвалідів і пенсіонерів.
Я в це давно не вірю. Не забезпечених багатодітних значно більше. А після війни ще більше буде. Бо народжують третього ті, хто і 2 не тягне
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
По-втраті годувальника може бути і фіксованою на кожну дитину,якщо від пенсійного замала
Ответ дляпромокашка
Хорошо нужно , кто спорит? Много чего нужно , и воровать наверное пора прекратить , но как видите
Вы понимаете, что, если болтики закончатся, поздно будет машину модернизировать. Нечем просто. Мне кажется, сейчас какой-то критический момент наступил, когда уже что-то бессмысленное происходит и надо сказать ’стоп’, переосмыслить, а потом уже двигаться дальше.
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляanducci
Якщо відкриють кордони для всіх на фоні мобілізації і відсутності допомоги ЗСУ від заходу-то поїдуть мільйони.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляVesy
Так а виза какая?
Без візи. Через Мексику перебігла;)) ось тепер нелегалом тут на всіх плюшкпх в США. Отримую мільйони і житло безкоштовне. Ще й машину подарували. Щонеділі продукти привозять безкоштовно і додому
А, і приватну школу, найкращу в Америці оплатили і вже видали грант на повне отримання вищої освіти у будь-якому університеті на вибір дитини.
Ответ дляcactus_
Из последнего: Зеленский заявил, что у РФ есть план устроить ’Майдан’ в Украине и сместить его с поста. Основную «зраду» в обществе раскачивает партия экс-президента Петра Порошенко, который в свое время также обвинял всех своих критиков в работе на кремль, а сейчас Зеленский фактически обвиняет его в работе на рф.
Так что могу представить сейчас его страх, там охраны больше, чем у Яныка, наверно.
Т.е. бревна в своем глазу он не замечает?
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляjumbo2
Є ще ’ інтерес’ у вигляді беспрецендентної демографічної кризи
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Житла тут, як кажуть завалісь, особливо, якщо вартість вище середнього. Медичне обслуговування))). Так в мене власноруч куплена страховка. 250$ щомісячно
Від мого перебування лише +. Ще й податки заплачу, бо з Україною немає договору про уникнення подвійного оподаткування. Ви США з Європою не рівняйте ..
Интересно, что бы сказали ваши американские соседи))
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ваша ’ статистика’ лише ваша особиста суб´єктивна думка.З мого 20-річного досвіду спостережень за сім´ями з дітьми,основна кількість ’неблагополучних’-це ’ одинокі мами’.Серед багатодітних сімей відсоток асоціальних меньший.
Поняття ’ не тягне’ ну дуже відносне.По деяким критеріям ’ не тягнуть’ 90% населення України
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляanducci
Не зрозуміла, про що ви?
Що їм про мене говорити? Я в них нічого не прошу, роботу не відбираю.
Навпаки. Всі податки сплачую і нічого не прошу.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляanducci
Тобто отримуєте гроші від України і витрачаєте там?
І? Давайте, придумуйте далі 😂
Ответ дляanducci
Та те стоп треба було сказати ще перед контрнаступом на лінії суровікіна перед яким літаки не дали
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляanducci
Так я і кажу, що, в першу чергу, треба скасувати примусову мобілізацію.
Тоді треба вирішити,які регіони нам ’ зайві’ і сконцентрувати наявні сили ЗСУ в пріорітетних напрямках? Ви ж розумієте,що якщо залишити в армії лише тих,хто вмотивований и хоче,то пару-тройку областей доведеться віддати ворогу? Ще й не факт,що надовго цим задовольнимо рашистського монстра.
Чи швиденько перемир´я і всім,хто під рф жити не хоче,тікати хто куди?
Flower Girl23• 17 ноября 2023
Ответ дляпромокашка
Хто хоче більше? Ви думаєте що пишете? Воіни гинуть кожен день іх треба кимось замінити? Ким? Чи вони ловлять людей і собі дачу будувать відправляють? Це не є іх власна ініціатива , значить такий наказ , така реальність Я не виправдовую ні в якому разі такі діі , Просто дивно чути від людей що цього всього нема , все придумали і т д , Ні це все реальність , нова реальність ну така яка є
Интересная у нас теперь реальность - отлавливать людей как скотину, за руки, за ноги затаскивать в микроавтобус и отправлять на убой...((( И при этом отбирать телефоны, чтобы семья ни сном ни духом не знала, что случилось с мужем/отцом/братом/сыном... И медкомиссия за 30 минут - чисто для галочки... Офигенная реальность, знаете ли... Да мы, с таким подходом, ’клятому совку’ даже в подмётки не годимся...((((
Ответ дляL-i-s-a-92af
Відсутність примусу надає людині можливість дихати вільно, відкрити в собі додаткові ресурси наважатись на щось нове для себе. Я вірю в наших людей. І вірю, що серед війскових є люди, які вміють мотивувати, тільки зараз наша армія у звичайної людини асоціюється вже не з ними, а з якимось продажним тцкшником, якому насрати на людей.
Не хочу нічого і нікого віддавати ворогу, і тому хочу, щоб у нас була дійсно сильна, змотивована армія. Під рф жити категорично не хочу, а тікати мені було б дуже проблематично.
Flower Girl23• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Да ладно…. Рейтинг зе досить великий. І те, що в другому турі буде по і зе можете навіть не сумніватись.
То тількі на порадниці проти зе. В реальному житті підуть і проголосують. Так шо, навіть не здивуюсь його перемозі.
В не забувайте, що ті, хто закордоном навряд чи будуть голосувати за того, хто буде піаритись за перемир’ї.
Ну Вы же понимаете, что если на выборах победит Зе, то скорее всего новый Майдан и будет... Ибо без помощи админресурса, ему эти выборы выиграть нереально... А те кто за границей, ему припомнят, как он усложнял их жизнь и призывал власти принимающих стран, не давать возможности украинцам интегрироваться в новую среду...
Міграційна служба просить країни Заходу не інтегрувати українців за кордоном: як це пояснюють