Isa Dora• 17 ноября 2023

Мобилизация как будет дальше?

Может у кого-то есть знакомые военные, тцк?

Сейчас по области облавы полные, сотрудники с пригорода уже ехать не хотят, переходят на удалённую.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Так і ті хто працюють збирачами малини чи якимись вузковими на складі працюють офіційно, просто умова дозволяє заробляти їм більше, беручи надгодини. Інколи на таких роботах заробляють більше, ніж в офісі з фіксованою ставкою і годинами.
Не асе так райдужно. І не доплачують, і зменшують суми, особливо, якщо житлом забезпечують

МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляanducci
Мільйони і не поїдуть. Звісно, якщо не буде примусової мобілізації. Треба не тільки кордони відкривати, но і дати людям право не йти воювати, якщо вони не хочуть.
А тих, хто вже на фронті відпустити додому. Правильно? Чи то дурні, а лише ваш розумний і цінний?
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не все райдужно, але заробити можна, якщо є ціль. Можна навіть далеко не їхати
jumbo2• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та не так. На 1 пенсія ( а не пособія) 50% від зарплати покійного. На 2-х і більше 100%
Пільги ідуть за окремим законом. І там майже немає різниці між загиблими чи інвалідами.
Я маю на увазі якщо загине батько в якого троє дітей, то кожній дитині потрібно платити пенсію по втраті годувальника+ пільги для кожної з трьох. Це втричі більше ніж якби загинув батько однієї дитини. Тому у держави так би мовити *шкурний*інтерес, і нічого більше.
Takamaka• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То чого ж ці країни до війни не залучали тих спеціалістів? Тоді непотрібні були. І лише виключно з війною з’ясувалась та потреба.
Не тіште себе надією. Залишать висококваліфікованих спеціалістів. І перелік давно відомий. Інженера, лікарі, Айти. Всі інші поїдуть додому, як тількі затихне на Україні.
«на» Україні? 😳
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляVesy
А какая у вас виза в Америке? Неужели по работе?
Я не працюю в США. Мені української зарплатні вистачає.
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У мене дві знайомі з малини приїхали, жили у фінських будинках безкоштовно, по дві людини в кімнаті, харчувалися за свої. Добре заробили.
Vesy• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так а виза какая?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Звичайно в демократичній державі з гуманістичними цінностями( як ми себе декларуємо) будуть утримувати всих.
Але від багатодітних сімей державі хоч є перспектива і користь,на відміну від інвалідів і пенсіонерів.
Я в це давно не вірю. Не забезпечених багатодітних значно більше. А після війни ще більше буде. Бо народжують третього ті, хто і 2 не тягне

МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляTakamaka
«на» Україні? 😳
На території України.
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
По-втраті годувальника може бути і фіксованою на кожну дитину,якщо від пенсійного замала
anducci• 17 ноября 2023
Ответ дляпромокашка
Хорошо нужно , кто спорит? Много чего нужно , и воровать наверное пора прекратить , но как видите
Вы понимаете, что, если болтики закончатся, поздно будет машину модернизировать. Нечем просто. Мне кажется, сейчас какой-то критический момент наступил, когда уже что-то бессмысленное происходит и надо сказать ’стоп’, переосмыслить, а потом уже двигаться дальше.
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляanducci
Якщо відкриють кордони для всіх на фоні мобілізації і відсутності допомоги ЗСУ від заходу-то поїдуть мільйони.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляVesy
Так а виза какая?
Без візи. Через Мексику перебігла;)) ось тепер нелегалом тут на всіх плюшкпх в США. Отримую мільйони і житло безкоштовне. Ще й машину подарували. Щонеділі продукти привозять безкоштовно і додому
А, і приватну школу, найкращу в Америці оплатили і вже видали грант на повне отримання вищої освіти у будь-якому університеті на вибір дитини.
anducci• 17 ноября 2023
Ответ дляcactus_
Из последнего: Зеленский заявил, что у РФ есть план устроить ’Майдан’ в Украине и сместить его с поста. Основную «зраду» в обществе раскачивает партия экс-президента Петра Порошенко, который в свое время также обвинял всех своих критиков в работе на кремль, а сейчас Зеленский фактически обвиняет его в работе на рф.
Так что могу представить сейчас его страх, там охраны больше, чем у Яныка, наверно.
Т.е. бревна в своем глазу он не замечает?
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляjumbo2
Є ще ’ інтерес’ у вигляді беспрецендентної демографічної кризи
cactus_• 17 ноября 2023
Ответ дляanducci
:) нет, конечно
anducci• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Житла тут, як кажуть завалісь, особливо, якщо вартість вище середнього. Медичне обслуговування))). Так в мене власноруч куплена страховка. 250$ щомісячно
Від мого перебування лише +. Ще й податки заплачу, бо з Україною немає договору про уникнення подвійного оподаткування. Ви США з Європою не рівняйте ..
Интересно, что бы сказали ваши американские соседи))
Руда Сова• 17 ноября 2023
Ответ дляKittu2008
Именно или сбежит, предаст, сдаст врагу координаты.
Тоже как вариант

anducci• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тобто отримуєте гроші від України і витрачаєте там?
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ваша ’ статистика’ лише ваша особиста суб´єктивна думка.З мого 20-річного досвіду спостережень за сім´ями з дітьми,основна кількість ’неблагополучних’-це ’ одинокі мами’.Серед багатодітних сімей відсоток асоціальних меньший.
Поняття ’ не тягне’ ну дуже відносне.По деяким критеріям ’ не тягнуть’ 90% населення України
anducci• 17 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так я і кажу, що, в першу чергу, треба скасувати примусову мобілізацію.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляanducci
Не зрозуміла, про що ви?
Що їм про мене говорити? Я в них нічого не прошу, роботу не відбираю.
Навпаки. Всі податки сплачую і нічого не прошу.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2023
Ответ дляanducci
І? Давайте, придумуйте далі 😂
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляanducci
Та те стоп треба було сказати ще перед контрнаступом на лінії суровікіна перед яким літаки не дали
L-i-s-a-92af• 17 ноября 2023
Ответ дляanducci
Тоді треба вирішити,які регіони нам ’ зайві’ і сконцентрувати наявні сили ЗСУ в пріорітетних напрямках? Ви ж розумієте,що якщо залишити в армії лише тих,хто вмотивований и хоче,то пару-тройку областей доведеться віддати ворогу? Ще й не факт,що надовго цим задовольнимо рашистського монстра.
Чи швиденько перемир´я і всім,хто під рф жити не хоче,тікати хто куди?
Flower Girl23• 17 ноября 2023
Ответ дляпромокашка
Хто хоче більше? Ви думаєте що пишете? Воіни гинуть кожен день іх треба кимось замінити? Ким? Чи вони ловлять людей і собі дачу будувать відправляють? Це не є іх власна ініціатива , значить такий наказ , така реальність Я не виправдовую ні в якому разі такі діі , Просто дивно чути від людей що цього всього нема , все придумали і т д , Ні це все реальність , нова реальність ну така яка є
Интересная у нас теперь реальность - отлавливать людей как скотину, за руки, за ноги затаскивать в микроавтобус и отправлять на убой...((( И при этом отбирать телефоны, чтобы семья ни сном ни духом не знала, что случилось с мужем/отцом/братом/сыном... И медкомиссия за 30 минут - чисто для галочки... Офигенная реальность, знаете ли... Да мы, с таким подходом, ’клятому совку’ даже в подмётки не годимся...((((
lilu1990• 17 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
І що? Люди вільні робити що їм заманеться.
anducci• 17 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Відсутність примусу надає людині можливість дихати вільно, відкрити в собі додаткові ресурси наважатись на щось нове для себе. Я вірю в наших людей. І вірю, що серед війскових є люди, які вміють мотивувати, тільки зараз наша армія у звичайної людини асоціюється вже не з ними, а з якимось продажним тцкшником, якому насрати на людей.
Не хочу нічого і нікого віддавати ворогу, і тому хочу, щоб у нас була дійсно сильна, змотивована армія. Під рф жити категорично не хочу, а тікати мені було б дуже проблематично.
Flower Girl23• 17 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Да ладно…. Рейтинг зе досить великий. І те, що в другому турі буде по і зе можете навіть не сумніватись.
То тількі на порадниці проти зе. В реальному житті підуть і проголосують. Так шо, навіть не здивуюсь його перемозі.
В не забувайте, що ті, хто закордоном навряд чи будуть голосувати за того, хто буде піаритись за перемир’ї.
Ну Вы же понимаете, что если на выборах победит Зе, то скорее всего новый Майдан и будет... Ибо без помощи админресурса, ему эти выборы выиграть нереально... А те кто за границей, ему припомнят, как он усложнял их жизнь и призывал власти принимающих стран, не давать возможности украинцам интегрироваться в новую среду...
Міграційна служба просить країни Заходу не інтегрувати українців за кордоном: як це пояснюють
https://informator.ua/uk/migraciyna-sluzhba-prosit...