НеГолосую• 17 ноября 2023

Скільки чекати зарахування накладного платежа?

Доброго вечора напишіть будьласка за який час приходять кошти? Вчора зранку забрали посилку. Написано ви отримаєте смс протягом доби. Ніякого смс нема. Карта в мене прив´язана до нової пошти теж. Дяка за відповідь
Я Вас не боюся• 17 ноября 2023
Зазвичай впродовж доби, але нещодавно отримувала посилку і звернула увагу, що дві доби в додатку висів статус, що ’відправнику впродовж доби надійде повідомлення’ і тільки через дві доби статус змінився. Зателефонуйте на гарячу лінію НП.
автор НеГолосую • 17 ноября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Скажіть будьласка а ви отримали раніше на пошті?
Я Вас не боюся• 17 ноября 2023
Ответ дляНеГолосую
Так. Я отримала 11.11 в обід, а 13.11 ввечері ще бачила в додатку статус, що ’відправнику впродовж доби надійде повідомлення’.
автор НеГолосую • 17 ноября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Велике вам Дякую! Взавтра піду на пошту. Гарного спокійного вам вечора!
Я Вас не боюся• 17 ноября 2023
Ответ дляНеГолосую
Навзаєм)