Единорог помог• 19 ноября 2023
Якщо ви сідаєте в транспорті біля чужої дитини?
Добровільно, ви очікуєте , що вона буде сидіти тихо чи усвідомлюєте всі ризики?
Результат:
вже голосів:
65 (49.62%)
Розумію ризики
25 (19.08%)
Буду сидіти з невдоволенням
21 (16.03%)
Інше
20 (15.27%)
Р-т
Оч@ров@Шк@• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Він якраз і займався малюванням і планшетом
Вы ж сверху писали , что вставал, садился.
Чеширская кошечка• 19 ноября 2023
Я якось їхала з одного міста в інше і сиділа поряд з дитиною, яка їхала сама, дівчинка років 7-8, їй треба було виходити в промежуточному пункті в селі, сажала на маршрутку судячи з усього її бабка, а зустріла мамка. Та дитина заснула майже одразу, і прокидалась пару разів по дорозі, перелякана і питає в мене чи не проїхали (назва населеного пункту), і коли під´їзжали, я її розбудила. От прям цікаво, що в бошках у батьків, яким норм що їх мала дитина їздить сама
Куплю орехи• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
У вас психічні розлади?
Ні, просто дітям не можна їздити в громадському транспорті з людьми, якщо батьки не навчили їх правильної поведінки!
Единорог помог
• 19 ноября 2023
Ответ длямуха в кедах
А чого ви цю відповідь вицідили лише на 4й сторінці? Вас же питали вже давно. Ну тоді так, тітонька прогадала, може не має власних дітей чи забула як то.
Думаю, що не має , молода дівчина
Тепличная• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Ні
Ну так вона вам і не зобов´язана сидіти з тим виразом, який вам хочеться. Не чіпляйтеся.
Куплю орехи• 19 ноября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Цікаво, а що було б, якби не розбудили
Воздух в банке• 19 ноября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Їсти в автобусі це не нормально. Іншим смердить! А ще діти жеруть як свині, все позамащують.
Чего это ненормально есть в автобусе? И с чего это дети жрут как свиньи?
Единорог помог
• 19 ноября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так, на своєму кріслі , рюкзак діставав, щось клав
Будьте так ласкаві• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Що дитина не дасть, наприклад, поспати в дорозі чи просто буде активною
Куплю орехи• 19 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Потому что другим людям воняет чужая жрачка в автобусе. А дети всегда как свинюки вымажутся, смотреть противно.
БезникаЯ• 19 ноября 2023
А нормально написати, нє? Які ризики, хто куди сідає. От якраз зараз дивлюся фільм про високопосадовця, який виявився маніяком. Так, що взаємодія людей то завжди ризик! А ви про що?
Воздух в банке• 19 ноября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Это вас читать противно
маминаБубочка• 19 ноября 2023
Я завжди брала два місця. З року. Інакше буду заважати пасажиру поряд.
Куплю орехи• 19 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Это вас читать противно
Не читайте, Вас не звали
Сизоока бестія• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Там де сплять - місця за квитком, а не зайшов і обираєш. Тому питання недоречне.
А в маршрутці чи автобусі годинку навушники в вуха і їдеш
Воздух в банке• 19 ноября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Не читайте, Вас не звали
Вас тоже не звали обгаживать чужую пищу и чужих детей
Ку-кусик• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Не для дитини, для того, хто сів і чомусь розраховував на спокійну поїздку. Вас хтось образив?
а можно поинтересоваться где родители этого ребенка в вашей истории?))
Куплю орехи• 19 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Автор задала вопрос, я отвечаю ей. А что Вы клине прицепились- непонятно
Хорошего вечера!
Чеширская кошечка• 19 ноября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Їжа не смердить. А от немиті дорослі і/або з перегаром ще і як смердять. А особливо особи які виливають на себе півфлакона парфумів, якщо пекло існує, то для таких там має бути покарання у вигляді постійної мігрені
Воздух в банке• 19 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
В электричке, автобусе или маршрутке люди тоже могут спать. Особенно если это пригородный транспорт
Сизоока бестія• 19 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Отвеь во второй части - час можно музыку послушать
Единорог помог
• 19 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Сплять сидячи , їхати 3.5 год
Куплю орехи• 19 ноября 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Від дітей теж смердить, не краще, ніж від дорослих! Краще парфуми, ніж діти.
Воздух в банке• 19 ноября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Хорошего вечера!
Прицепилась потому, что вы обгадили чужую пищу и чужих детей
Воздух в банке• 19 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Не все в транспорте слушают музыку
Сизоока бестія• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Сплять сидячи , їхати 3.5 год
Зазвичай на 3,5 години квитки з місцями
Чеширская кошечка• 19 ноября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Цікаво, а що було б, якби не розбудили
Очевидно вона б проїхала свою зупинку. Хоча там на зупинці мамка чекала, думаю вона б зупинила маршрутку. Але в будь якому випадку такій малій дитині їздити самій небезпечно.