Единорог помог• 19 ноября 2023

Якщо ви сідаєте в транспорті біля чужої дитини?

Добровільно, ви очікуєте , що вона буде сидіти тихо чи усвідомлюєте всі ризики?
Результат:
вже голосів: 131
65 (49.62%) Розумію ризики
25 (19.08%) Буду сидіти з невдоволенням
21 (16.03%) Інше
20 (15.27%) Р-т
автор Единорог помог • 19 ноября 2023
Ответ длямуха в кедах
У вас там нумеровані місяця були, чи хто куди вскочить ( що дивно для далекої поїздки)?
Не нумеровані
Куплю орехи• 19 ноября 2023
Ответ дляКучерявочка
Авжеж, нехай пішки ходять !
Саме так! Нема що заважати людям і псувати настрій!
Чумачечая Весна• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Бо в мене 2 дітей, всі поряд не можуть бути
Я конечно сама мать с двоими , и для отсутствия подобных проблем выкупаю все 4 места
автор Единорог помог • 19 ноября 2023
Ответ дляСмурфетта
У мене 2 питання:
1. Скільки років дитяті?
2. Чого Ви, мама дитини, відсіли від свого дитя подалі?
Вже не раз відповіла на ці питання
муха в кедах• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Не нумеровані
І у вашої сусідки був вибір з декількох місць?
Воздух в банке• 19 ноября 2023
Ответ дляТепличная
В годину пік деякі навіть висячи їдуть :)))
В электричках?
Смурфетта• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Вже не раз відповіла на ці питання
Ну і? Відповіді які?
Тепличная• 19 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
В электричках?
В електричках, в електричках.
Оч@ров@Шк@• 19 ноября 2023
Автор , вашему ребенку 6, это не грудной младенец, и это ваши проблемы что вы не можете донести до него правила поведения в общественном транспорте .
Тепличная• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Нічого такого не робила , але мені було дивно, чому людина в брала це місце і сиділа з невдоволеним фейсом
Окрім незадоволеного фейса більше нічого?
автор Единорог помог • 19 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Місця не нумеровані , окремих вагонів нема, просто ряди
автор Единорог помог • 19 ноября 2023
Ответ длямуха в кедах
Так
Мамина квіточка• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Дитина не робот
ну тоді треба брати її на руки і заспокоювати мамі ,або два місця поруч купувати .В мене є дитина і ми багато їздили громадським транспортом на короткі і дальні відстані і моя робота була розважити і зацікавити щоб вона не заважала іншим
автор Единорог помог • 19 ноября 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Він нормально поводитися
автор Единорог помог • 19 ноября 2023
Ответ дляТепличная
Ні
Куплю орехи• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Він нормально поводитися
Ага, так ми і повірили. Не дарма цілу тему створили. Мабуть дістало те дітечко весь автобус, разом з водієм.
автор Единорог помог • 19 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Дитина спокійна, сидить грається, малює, їсть
Мамина квіточка• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Дитині 6, всім окреме місце
ого ))) ще думала роки 2-3 ,а 6 вже має знати правила поведінки в громадському місці
Шопингмонстр• 19 ноября 2023
Воспитывайте детей своих. Они должны понимать, что люди рядом имеют не меньше прав ехать спокойно, что нужно вести себя тихо, не болтать ногами по креслу впереди, не кричать и тд. Много раз ездила, летала с двумя детьми до 10 часов даже, никогда никто от них не страдал. Существуют планшеты с мультиками, книжки, карандаши, другие тихие игры. И ваша обязанность как матери занимать детей в поездке, чтобы они не мешали. Это обычная культура поведения.
Куплю орехи• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Їсти в автобусі це не нормально. Іншим смердить! А ще діти жеруть як свині, все позамащують.
Ирина_Б_• 19 ноября 2023
Ответ дляТепличная
Крутиться, ногами мотиляє. Мій син, коли був малий, взагалі в метро засинав і завалювався :) один мужик делікатний трохи свою зупинку не проїхав, бо боявся сина розбудити чи ’вронити’ :)))
ну такие маленькие которые крутятся и ногами мотылт обычно сидят у мам на руках
автор Единорог помог • 19 ноября 2023
Ответ дляКуплю орехи
Це поїзд, нікого більше не діставали
автор Единорог помог • 19 ноября 2023
Ответ дляМамина квіточка
Він їх і виконує
муха в кедах• 19 ноября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Так
А чого ви цю відповідь вицідили лише на 4й сторінці? Вас же питали вже давно. Ну тоді так, тітонька прогадала, може не має власних дітей чи забула як то.
Тепличная• 19 ноября 2023
Ответ дляИрина_Б_
Це ще гірше.
Воздух в банке• 19 ноября 2023
Ответ дляТепличная
В електричках, в електричках.
А что, там есть поручни под потолком?
Тепличная• 19 ноября 2023
Ответ дляВоздух в банке
А что, там есть поручни под потолком?
Є простір, ущільнений іншими пасажирами під зав´язку.
автор Единорог помог • 19 ноября 2023
Ответ дляШопингмонстр
Він якраз і займався малюванням і планшетом
Gvenna• 19 ноября 2023
Мирюсь)) і наші сусіди хай вже вибачають,за речі чи ноги забруднені, чи за галас під вухом, ми не спеціально.
автор Единорог помог • 19 ноября 2023
Ответ дляКуплю орехи
У вас психічні розлади?