Без QR коду• 20 ноября 2023

Якщо народилась дитина і не дихала, потім почала після маніпуляцій

Це що означає
Ермолайчик• 20 ноября 2023
Це означає, що може бути багато «сюрпризів» в подальшому психо-моторному розвитку. А може і ні. Але це привід «тримати руку на пульсі»

Голубец• 20 ноября 2023
Гипоксия была.
Бабка-ежика• 20 ноября 2023
Сколько баллов по Апгар поставили?
Иванка Бур• 20 ноября 2023
Ничего. Если во-время все сделано, то никаких последствий. Мой старший не дышал, долгий безводный период. Но реанимировали вовремя, вырос здоровый и умный, даже слишком))
Файна дівка• 20 ноября 2023
Треба постійно спостерігатися в хорошого невролога , потім можуть бути проблеми
СирОжино пирОжино• 20 ноября 2023
Ви хіба не знаєте, що діти починають дихати легенями тільки при народженні? Іноді легені відкриваються не одразу і тоді маля шльопають по попці, або слиз у ротовій порожнині не дає зробити перший подих, тоді відсмоктувачем прочищають дихальні шляхи. Це все нормальні явища.
Поддакиваю иногДА• 20 ноября 2023
Пока ничего страшного, будет низкая оценка по шкале апгар при выписке.

Додекаэдр• 20 ноября 2023
Наблюдайтесь у невролога. Но вам в роддоме должны были дать рекомендации. Я не кричала сразу, был диагноз асфиксия, но в дальнейшем, даже в младенческом возрасте не было нюансов, с маминых слов
автор Без QR коду • 20 ноября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Наче нічого немає проблемного
Єдине що що вже 1,7 а досі любить перед сном гв
Прикрим не любить
автор Без QR коду • 20 ноября 2023
Ответ дляГолубец
Гипоксия была.
А що це таке?
Да будет так• 20 ноября 2023
Ответ дляГолубец
Гипоксия была.
Асфиксия
Да будет так• 20 ноября 2023
Ответ дляИванка Бур
Вам просто повезло. И явно доношенный был.
Голубец• 20 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
А що це таке?
Кислородное голодание.
СирОжино пирОжино• 20 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
А що це таке?
Автор, не переймайтесь. Годуйте дитину грудним молоком і не вигадуйте собі страхів.
Голубец• 20 ноября 2023
Ответ дляДа будет так
Асфиксия
При асфиксии она тоже есть.
Да будет так• 20 ноября 2023
Ответ дляГолубец
При асфиксии она тоже есть.
Бойцовская• 20 ноября 2023
Я така була. Виросла аутистом.
Гидроусилитель руля• 20 ноября 2023
Кинюсневе голодування мозку. Обов´язково поки не разкрився родничок на голові зробіть узд мозку чи як воно там називається. Я балбеска не зробила, про що дуже шкодую.
Про тримати руку на пульсі - це вам правильно сказали. Відставання в дозріванні нервової системи, проблеми з пам´яттю і увагою, це часті супутники.
Бабка-ежика• 20 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Наче нічого немає проблемного
Прикрим не любить
Слава Богу. У меня ребенок вовремя не заговорил, сначала зрр, потом оно превратилось в зпрр. Как раз в 1.7 я стала подозревать, что не всё ок, а невролог нет, он же у Вас вовремя перевернулся, сел, пошёл, рефлексы все в норме. Разговорится.

Трейдер кріпти• 20 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Наче нічого немає проблемного
Прикрим не любить
Так уберите грудь и начнёт все кушать
Нога на ногу• 20 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Наче нічого немає проблемного
Прикрим не любить
Чому тоді питання виникло?
Гидроусилитель руля• 20 ноября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Нормальне явище, коли цей процес не затягується.
Гидроусилитель руля• 20 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Наче нічого немає проблемного
Прикрим не любить
Це непов´язані речі
Гидроусилитель руля• 20 ноября 2023
Ответ дляБойцовская
Я така була. Виросла аутистом.
І психіатром?
Додекаэдр• 20 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Наче нічого немає проблемного
Прикрим не любить
Возможные проблемы заключаются в друго. Задержка речевого, физического и умственного развития, сдвг и еще очень много прочего. Слава Богу, что у вас всё в порядке
Додекаэдр• 20 ноября 2023
Ответ дляБойцовская
Я така була. Виросла аутистом.
В чем у вас проявляется аутизм?
СирОжино пирОжино• 20 ноября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Звичайно. Автор і не писала нічого про термін. Як би там було тривале кисневе голодування, то про це б її попередили й дитина б потребувала регулярного нагляду невролога. І те, що маля годується грудним молоком в 1,7 немає жодного відношення
Ух яка ж Я• 20 ноября 2023
Ответ дляГолубец
Гипоксия была.
У меня была асфиксия
Чудовий каламбур• 20 ноября 2023
Ответ дляИванка Бур
Аналогично😂
Чудовий каламбур• 20 ноября 2023
Ответ дляДа будет так
У меня старший доношенный и с гипоксией. Никаких особых проблем не было. По неврологии -ноль. Проблема с ЖКТ, но это врожденная аномалия, к гипоксии дела не имеет