Шумелка Мышь• 21 ноября 2023
Зарплатня 1200 євро. Фабрика. Важко. Оренда 600 євро, 2 дітей. Як жити?
Ще потрібно їсти,лікуватися,одяг,взуття,школа,на проїзд,мильно-рильне,перукарня,за нігті мовчу,бо їх нема(від роботи).Європейська країна.А власне житло навіть і в мріях відсутнє.
Потішаюся• 21 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Не одна моя знайома пішла саме таким шляхом, будуть підтверджувати освіту, фах, а потім працювати. Планують залишатися в Німеччині !
Так нехай,ще знайдуть роботу по своєму фаху із зарплатнею яка б їм все покривала.Пока це ,все ,лише в теорії
Khmelnichanka• 21 ноября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Няньок тут і німці не мають, є продльонка в школі та дитячий садок цілого дня. Або робота Teilzeit
Угу.... тільки щось поки що мене навіть на курси не відправляють, бо треба, щоб я протягом навчального періоду була в зоні досяжності шкіл. Двоє дітей з особливостями здоров´я, обидвоє в спецшколах, в одного - важка психіатрія. Отримую пфлегегельд додатково. Інтегруватись хочу, та поки хоч мінімально не інтегруються діти, про роботу мені сказано не думати. Бо дитину з психіатрією надовго вдома самого не залишиш. Але в подальшому - надіюсь.
БезВзяток• 21 ноября 2023
Ответ дляПотішаюся
Якщо не вистачає на базові потреби, різницю покриває держава !
Потішаюся• 21 ноября 2023
Ответ дляВесотехник
Про одній мамі з дітьми погоджуюсь. А про виплати ні. Хто живе в Польші рано чи пізно мають податись на карту побиту, всі хто працює цю можливість переважно має, всім хто має карти побиту ці виплати виплачують. Я не розумію і не знаю як живуть ті, хто не працює, я таких в Польщі не знаю
Карту можна і два роки чекати,немає карти, немає виплат)Ви так пишите,наче карту автоматом,за один день видають
Ангелок з ріжками• 21 ноября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Ну у вас дійсно інша ситуація
Зрадорозганячка• 21 ноября 2023
Якісь теми тупо однакові, ніби їх сидить і пише групка студентів-копірайтерів.
А якщо, автор, ви все ж не копірайтер, то хто вас тримає там? Чи ви мале дитя?
Весотехник• 21 ноября 2023
Ответ дляПотішаюся
Не утрируйте. Исключения есть везде. В основном картина такая - есть карта и есть выплаты. И на сегодня со статусом укр выплаты все получают вовремя, кроме тех, кто катается в Украину.
Говоря о выплатах, в Украине на детей их нет вообще, так что о чем говорить. Мама с двумя детьми в Украине точно также тяжело оплачивать сьем, одевать и кормить детей на одну зп и выплат 0.
Khmelnichanka• 21 ноября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ну у вас дійсно інша ситуація
Дякую. Але мені пообіцяли допомогу, щоб все ж пізніше мати змогу працювати. Тому поки що вдячно чекаю і вчу мову з репетитором :).
Благоуханочка• 21 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Ті,хто пишуть,як все чудово-відверто лицемірять.Важко..Надзвичайно важко.У всьому
А ваш дім, робота в Україні ще є? Батько дітей допомагає?
Чи вертатися нікуди?
Весотехник• 21 ноября 2023
Ответ дляShrabikus
в мене 22 виплати, так що через 2
А тут вже пишуть, наче то прямо зараз))
Все з вами ясно)))
Залатавая• 21 ноября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Не смешите
Тех 800 злотых сейчас разве что комуналку оплатить, какая аренда
Та еще ж нет 800😄
Кумася• 21 ноября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Тоже не поняла, в чем прикол темы автора. Как жить? Ну как-то же живёт она на эту сумму. Хз. Тема странная.
Видимо заказная... Предполагаю, что президенту нужно срочно беженцев в Украину возвращать - экономику поднимать...
Кумася• 21 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Да?))) узд через пол часа после звонка?))) Или гинеколог завтра , а может анализы синево в соседнем парадном и результаты на руки ?)) тролите знатно
Простите, но это Вы троллите... В Европе отличная медицина, с украинской не сравнить..
Кондуктор маршрутки• 21 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Особливо якщо ти зі Львова чи Чернівці🤣
Ну в Запоріжж, Одессу, Харків я б не повернулась, а в Київ так
КапитанльнаЯ• 21 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Ищите странус соцподдержкой. Не в смысле пособие и не работать, а в смысле, что при такой зп и 2 детях часть аренды компенсирует государство, плюс выплаты на детей и уже легче. Государство дает малоимущим помощь на спорт клубы для детей, идет пересмотр оплаты за кружки, столовую, стипендии в школе... меняйте страну
куда посоветуете?
Благоуханочка• 21 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Запишите меня пожалуйста на завтра к гинекологу и гастроэнтерологу, здесь во Франкфурте
Пробували через Doctorlib шукати?
Кондуктор маршрутки• 21 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Особливо якщо ти зі Львова чи Чернівці🤣
Але мені теж дивно,що саме вони більше за всіх кричать як вони бояться бомби і ракети. Парадокс
Кондуктор маршрутки• 21 ноября 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Пишуть хто в Німеччині на ’пособіях’ сидить у безкоштовній квартирі.
Не всі, в мене подружка вже 2й рік в казармі живе, все чекає на квартиру
Кумася• 21 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Операции наверное ок, обычные заболевания , профилактика , плановые осмотры - здесь вообще не слышали о таком , 2 х летний ребенок 7 дней с температурой 41- пейте водичку и проветривайтесь
А Вам не говорили, что если очень высокая температура и трудно сбивается, то вызывают парамедиков и они отвозят ребёнка в госпиталь?
Мороженная курица• 21 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
А шо по школі? За що платите?
Царевна в уггах• 21 ноября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Чудесно в сравнении с Украиной
Кумася• 21 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
100% - темы заказные)
Пекельнi Борошна• 21 ноября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А ви думали за кордоном на низькокваліфіковані роботі, орендуючи квартиру і тягнути самій 2 дітей ви будете як сир в маслі кататись? Ще й на житло заробите? Смішно. То ж треба трохи думати.
именно поэтому например я из Украины и не рыпалась.... мне 46, 2е детей, вдова, пенсия от государства на двоих 4400грн.(т.е никто ничем не поможет если не сама) а траты на подростков ого..го.... побегала в рамках страны и вернулась домой. Огромное спасибо Богу и ЗСУ что есть пока куда возвращаться! В любую страну надо ехать либо 2м работающим - на 1 зарплату снимают жилье, на 2ю- живут или тогда жить в общаге из серии 4-5 человек в комнате(((( есть конечно еще Германия.... но там тоже как я поняла - кому как повезло... подруга уже год работает учителем в школе с нашими, но сказать что тяжело - не сказать ничего......она правда с 1 ребенком выехала и у нее родня там живет - родной брат папы который и помогал во всем. Если б не это момент еще не факт что у нее было б так.
Червона рута• 21 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Вот соглашусь.И можно купить себе нормалтно лекарство и выпить, а не ждать по три месяца.
А за 500-1000 грн тебя врач в гос.клинике как родного примет.
Миловидна леді• 21 ноября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Якщо щось термінове , йдете на швидку в там зроблять всі обстеження. Планово хоч до терапевта, хоч до гінеколога можна хоч сьогодні в зручному місці і зручний час .
Ничего здесь по скорой не делают - таблеточки выписали и домой(
Медицина просто ужас(
Частных клиник просто нет
Ехать нужно за 300-400 км в платные клиники и цены не сравнить с нашими платными клиниками
Кто не сталкивался, тот рассказывает как там все прекрасно...
Медицина просто ужас(
Частных клиник просто нет
ШобВам_КакНам• 21 ноября 2023
Ответ дляМиловидна леді
Медицина просто ужас(
Частных клиник просто нет
Медицина просто ужас(
Частных клиник просто нет
Тут це де?
Печальки.нет• 21 ноября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Тому в Німеччині працювати не виженеш)
Шановна, в мене з 10 знайомих працюють вже 6. Так що не говоріть те що не знаєте. Я зараз на частковій зайнятості. Закінчу курси і буду шукати роботу, головне зараз мову здати, бо на повтор потрібно буде йти. Тільки одна, яка вже має більше ніж В2 сидить і починає розказувати що ф неї діти... Ага одному 10 іншому 12... Але вона і в Україні не робила, чоловік забезпечував. Ось тільки одну знаю яка сиднем сидить при тому що мова в неї набагато краще за мою.
Плакулька• 21 ноября 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Бо треба усіх повертати назад, тому й однакові теми. Про тих, хто успішно інтегрувався не напишуть.
Червона рута• 21 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Да без проблем, в Киеве есть садик и работа , я и муж минимум 4-5 к€ зп, нам хватит на 600 и на 1000 грн аптеки аэи анализов
И жилье свое.