Збройні Сили України уразили скупчення особового складу 810-ї окремої гвардійської бригади морської піхоти Чорноморського флоту РФ. Про це повідомив командир 28-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ Юрій Мадяр у Telegram.
Мадяр назвав це відплатою за російський ракетний удар по бійцях 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади під час нагородження на День ракетних військ та артилерії ЗСУ. Про це повідомляє «InfoResist».
Повідомляється, що Збройні Сили відплатили російським окупаційним військам масованим ракетним ударом по скупченню морпіхів під час концерту до Дня ракетних військ та артилерії ЗС РФ, який відзначається 19 листопада.
Росіяни заявляють, що удар був нанесений п’ятьма ракетами М30А1 (бойова частина підвищеної летальності, LEO) та М31 (осколково-фугасна) сімейства GMLRS.
Відомо, що концерт проходив в клубі селища Кумачове, яке знаходиться у Старобешівському районі Донецької області.
У російських телеграм-каналах пишуть, що в результаті високоточного ракетного удару було ліквідовано близько 25 окупантів, понад 100 отримали поранення різного ступеня важкості. Також повідомляють про загибель російської акторки Поліни Меньших, яка проводила концерт.
Офіційні російські джерела підтвердили факт удару, однак у повідомленнях не згадувалися вбиті або поранені військовослужбовці.
Російські ЗМІ вже опублікували фотографії уражених об’єктів.
А в В Криму,до речі,оприлюднили фотографії з похорону ліквідованого командира корабля Чорноморського флоту РФ
Під час атаки морськими дронами 10 листопада у тимчасово окупованому Криму був ліквідований командир російського десантного катера проєкту 11770 Серна”, старший мічман ВМФ РФ Денис Нікітін.
Про це повідомив український OSINT-дослідник під ніком Necro Mancer. Про це повідомляє «Апостроф».
Похорон загиблого росіянина відбувся 20 листопада у Новоросійську.
“Черноморское окружное казачье общество” написало, що російський моряк загинув внаслідок атаки українських надводних ударних дронів. “Чотири надводні катери-камікадзе ЗСУ намагалися завдати удару по російським десантним катерам проекту 11770 “Серна”, одним з яких командував Денис Нікітін. Рятуючи свій корабель від попадання дрона, старший мічман героїчно загинув”, – йдеться у “некролозі”.
Знищений командир десантного катера народився 18 лютого 1981 року в місті Ужур Красноярського краю. Після закінчення у 2001 році школи мічманів служив на різних посадах Новоросійської військово-морської бази.
Нагадаємо, що у ході диверсійної операції українських військ біля населеного пункту Маяк на мисі Тарханкут у Криму, бійці ГУР пошкодили чотири швидкісні катери та знищили не менше 30 російських окупантів.
Ответ дляFilomena
Читаю кримський канал. Там часто пишуть про якісь бахи, тобіш хлопки, а у про це тиша.
Загадково все🙄
То поділіться з ними новиною:
Ответ дляTeonaa
Як може від влучання ракети (ракет до того ж), і лише 25 трупів?
Спросите на руснявых пабликах,где они своих чмобиков оплакивают,как у них это получилось.
Ответ дляL-i-s-a-92af
То поділіться з ними новиною:
У них ця новина є. Не турбуйтеся)