Дайте подумать• 23 ноября 2023

Відпочили! Так кайфово! А як ваш день?

КаРаКаТиЦа• 23 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Это эмоции , там в горах атмосфера своя
А просидеть весь день в ванной - ну такое
Я не припоминаю чтоб писала что нельзя выставлять , мне не понятно чем автор хвастается
Тем более я в курсе ценника за потрепанный уже спа комплекс )))
Всего лишь
Это в Полтаве ?
Если, да, то почему «потрепанный» ?
Там очень комфортно, красиво, вкусно
Но, дорого, это да !
И то … смотря для кого …
Своих денег это место однозначно стоит.
Злюка-закусюка• 23 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Что значит середньоі паршивості ? Это крутой комплекс , если он Вам не доступен , то это не значит, что он паршивен
Это как из забитого села впервые в бассейн попасть и чувствовать себя королевой по жизни?
Я Головна• 23 ноября 2023
Ответ дляДайте подумать
На советчице как не зайдешь в тему, так у всех все по-богатому.
А по 10 тем в час - кому пришли выплаты ВПО вы не видите? Тем как растянуть 900 гривен на 3 недели на семью, вы не видите?
На форуме 2 млн пользователей, понятно, что это и вместе с забаненными аккаунтами, и с теми кто редко заходит или редко пишет, но всё-таки . Так вот, какое количество темок там где всё по богатому от общего количества пользователей на форуме? Процентов пять, не больше.
Ищу Аленя• 23 ноября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
😂😂😂😂 с Вами все понятно
Я могу отдыхать в Макарска , на острове Гарда и Комо , но никогда не скажу , что Верхолы комплекс середньої паршивості
Я Головна• 23 ноября 2023
Ответ дляХата на мати
Коли на їжу не вистачає то якось не до гномів.
А може ті гноми, це єдине чим може порадувати дитину мама? Не може повести на такий відпочинок як у автора, або зводити у кафе, купити більш щось дороге за гнома? Тим паче в АТБ вони стоять дуже дешево. Теж мені показник.
Я Головна• 23 ноября 2023
Ответ дляХата на мати
А ви знаєте яка кількість людей в Україні яким не до гномів?
Злюка-закусюка• 23 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
😂😂😂😂 с Вами все понятно
Тоже бабушкиными коронками расжились?
Я Головна• 23 ноября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
А треба щоб з-під спідниці витягали, як у Львові?
Треба берегти людське життя.
Сосиска_Втесте• 23 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Вот это вау, Грузию обожаю .
Правда зимой еще ни разу не была , но все впереди )
У нас теперь там родственники )
Я теж не очікувала снігів) та і місцеві кажуть, що це дуже давно не було такого, щоб сніг так рано. Але я не люблю відкладати щось через погодні умови, особливо тепер.
і завжди виграю, бо людей мінімум. можна просто вдягатись тепліше, щоправда, довелось у секонді купити чоботи і фліску😂
Та що міжсезоння - класна річ + ціни нижчі, ніж в сезон
Злюка-закусюка• 23 ноября 2023
Ответ дляЯ Головна
Треба берегти людське життя.
За рахунок чужих синів і чоловіків? Чи як ви пропонуєте оборонятися?
Бабайко• 23 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
😂😂😂😂 с Вами все понятно
А я на Бали, в Тайланде, Доминикане и тоже не скажу что Верхолы паршивый отель. Для меня он даже очень дорогой) Я смотрела на него и облизывалась, но честно говоря, жалко денег было. Лучше чуть больше заплатить и полететь в экзотическую страну. Странно, что здесь Верхолы обсирают) очень классный комплекс
Гербарія сушу• 23 ноября 2023
Ответ дляБорець за гаманець
С мужем только проснулись, сейчас в душ, кофеек и на завтрак в Вену
З щуром
Ищу Аленя• 23 ноября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Тоже бабушкиными коронками расжились?
Работать не пробовали ?
Злюка-закусюка• 23 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Работать не пробовали ?
На відміну від автора?
AnnaOst• 23 ноября 2023
Отримала результати іспиту з німецької. Це не ’справжній’ так би мовити іспит і не справжній сертифікат, школа робить після А2 такий внутрішній іспит. Розчарована. Хоча в моїх обставинах це об´єктивно непоганий результат, але очікувала від себе більшого. Правда не пощастило з партнером по шпрехен
Сосиска_Втесте• 23 ноября 2023
Ответ дляAnnaOst
Це тут написано 51 з 60 вірно?)
AnnaOst• 23 ноября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Це тут написано 51 з 60 вірно?)
Так, 51,5. Такоє....особливо враховуючи той факт що я говорю добре в реальному житті
Весела пiсенька• 23 ноября 2023
А у меня ЗП 10 тысяч грн ,хватило б как раз доехать и позаглядывать к вам в окна ,как вам там кайфово отдыхается
Комиссия50%• 23 ноября 2023
Ответ дляВикупана
Кто сводит концы с концами, все выгребли на розетке, все гребут айфоны , везде очереди, каждый второй с гномами, все парковки ТЦ заняты
В селах, ми в прифронтовій так живемл і таких більшість нажаль
Я Головна• 23 ноября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Чим оборонятися? Ні , не за рахунок чужих синів і чоловіків. Вам я нічого пропонувати не буду, як і будь-кому на форумі, бо ніхто із порадниць нічого не вирішує на рівні держави.
Белочкой зови• 23 ноября 2023
Ответ дляДайте подумать
Не знаю що і відповісти(()
можливо не постити такі фотки напоказ? Вам таке в голову не приходить?
Злюка-закусюка• 23 ноября 2023
Ответ дляЯ Головна
Так якщо немає чим, хай хлопці з 0 повертаються додому. І далі вже кожен за себе?
Сосиска_Втесте• 23 ноября 2023
Ответ дляAnnaOst
Як на мене, ви супер-пупер молодчинка) це ж +- академічний тест
Я Головна• 23 ноября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я ж написала, що форумчанки ,в тому числі і я, не мають повноважень вирішувати такі питання.
Треба бачити не тільки дві крайнощі, а і варіанти посередні.
Я Головна• 23 ноября 2023
Ответ дляИщу Аленя
Женщины во всей красе , набросились на автора . может она первый раз с начала войны куда -то выехала, а до этого сидела в Харькове или в другом прифр городе , под ракетами
Здесь вчера в теме розетка гребли бухло на нг и остальное.
ТЦ забиты , людей полно, люди отдыхают, но здесь все по -другому .
Потому что в основном здесь сидят те, кто может себе позволить только самый бюджетный и доступный отдых - интернет.
Да, я видела вчерашнюю тему. Гребли там по скидкам ширпотреб, чтобы сэкономить, а не покупали эксклюзив - люкс.
Позаземний розум• 23 ноября 2023
Ответ дляХата на мати
Знаєте, мені ніби на гномів і вистачає, але взагалі немає бажання їх купляти, та й до відпочинку такого бажання немає, взагалі дуже гнітюче все, якщо чесно. І мені дивно читати та дивитися такі вихваляння, у тих ,хто адекватний або хто на фронті ( дійсно на фронті воює, а не по штабах і т.п.) в голові геть інші бажання та думки
Стильна штучка• 23 ноября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Ну а іншим людям воно для чого? Відпочили, добре. Але на показ іншим. Ну таке
Мне приятно смотреть на красивые картинки, несмотря на то, что я три года не отдыхала. Не все же завистливые и злобные, что от чужого отдыха в депрессию впадают.
пані Солоха• 23 ноября 2023
Ответ дляДайте подумать
Я не хвалюсь, ділюсь приємними моментами.
Відпочиваю на свої
Заробили чесно. Податки сплатила.
Гуманітарку не вкрала.
Яйця по 70 грн. не продавала
Так вы точно уверены, что кому-то нужно это ваше ’ делюсь приятным’? Вам приятно- ок. Кому ещё это надо?
Злюка-закусюка• 23 ноября 2023
Ответ дляЯ Головна
Які питання? Чому одні воюють, а інші, як чоловік автора, патріоти за чужий рахунок?
Страхованная• 23 ноября 2023
Ответ дляДайте подумать
Відпочиваю на свої
Заробили чесно. Податки сплатила.
Гуманітарку не вкрала.
Яйця по 70 грн. не продавала
Та так, ви ніби поганого не зробили нічого, але й розуму у вас не дуже є. Таким прощають.