КонФФетОшка• 23 ноября 2023
Що купили на чорну п’ятницю вже і що плануєте?
Покажіть покупки)))
АБВГДэшница• 23 ноября 2023
на розетці милом/гелями затарилась.
думаю чи брати резерв чи ні.... щось немає бажання замовляти онлайн. а офлайн немає цих моделей. завтра піду в магазини, подивлюсь.
на техніку все, що в мене в обраному, знижок немає. а інший хлам мені не треба.
КонФФетОшка
• 23 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
на розетці милом/гелями затарилась.
А що за мило там?
АБВГДэшница• 23 ноября 2023
а ще, пельменей купила в атб по акції, і масла зі сметаною, сиром і кабаносики в сільпо.
Кавуся• 23 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
на розетці милом/гелями затарилась.
А доїде резервд?
Кавуся• 23 ноября 2023
Хотіла h@m і zara купити, але думаю, що можуть зависнути на невизначений час. Якби ж знати
АБВГДэшница• 23 ноября 2023
Ответ дляКонФФетОшка
А що за мило там?
та була ж тема тут: кускове і рідке різне, сейфгард, дав....
АБВГДэшница• 23 ноября 2023
Ответ дляКавуся
А доїде резервд?
думаєте не пустять мітингувальники?
вони ж наче наших блокують, а не своїх.
Черговий по кухні• 23 ноября 2023
Щётку электрическую и телефон (телефон без привязки к ЧП покупался ,но совпало).
Муркошечка• 23 ноября 2023
Ответ дляКавуся
А доїде резервд?
Мені завтра Резервд обіцяють доставити. Сама здивувалася) 11 днів
Аноним ФЕЯ• 23 ноября 2023
Може завтра ще гляну пилосос Miele ,а так нічого особливого ,купила трохи косметики YSL,UNIQLO сьогодні взагалі одне розчарування ,все те саме ,що і було по знижці,а мої улюблені 4F почали в цьому році -40 на все раніше і вже не було розмірів :(
СирОжино пирОжино• 23 ноября 2023
Купила стиковый пылесос самсунг, мощный, коврик не могу пропылесосить - так присасывается)))
Довольна! Скидка 2 тыс, но все равно круто!
ПотеряласЯ Я...• 23 ноября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Підкажіть, який саме?
очки_ннадо• 23 ноября 2023
Шкаф, большую разделочную доску, и по хорошей скидке кондиционер для волос chi
В эпицентре все
Доска без скидки, правда(
В эпицентре все
Доска без скидки, правда(
Гостра на язик• 23 ноября 2023
Косметики немного уходовой и декоративной. Кроссовки Massimo Dutti в корзину закинула, жду когда скидка начнется действовать.
Мона_Лиса• 23 ноября 2023
Презервативи і зубні пасти))
Зараз ще трусів замовлю і носків на Олдневі.
Грибной_Дождик• 23 ноября 2023
Купила почти все до ЧП. Сейчас второй день не могу выкупить брюки на cos. Придется покупать на yoox в полную цену. Вот вам и ЧП)))
СирОжино пирОжино• 23 ноября 2023
Доль Чекомбана• 23 ноября 2023
Мило та гелі для душу на розетці замовила . І на тому все почитала сьогодні теми що страйки на кордоні надовго настрій геть на нулі , переживаю що авто газу не буде а в нас машина корейська Kia тільки на газу капець якийсь. Хотіла ще з Zara та Mango замовити дещо та якщо буде до лютого їхати то вже й не потрібно.
Kusalochka• 23 ноября 2023
Кофточку заказала))) Но цена обычная. Просто последняя, а мне очень нравится. И платья со скидкой 90% пришло прямо вау.
СирОжино пирОжино• 23 ноября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Дякую!
Не за что) там есть ещё с моющими насадками, но у меня отдельно моющая электрошвабра. Мне не нужно)
Благоуханочка• 23 ноября 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Что за масло???
Невидимка Майя• 23 ноября 2023
На Розетці після тутешньої теми. Купила вже шампанське, чай, зубну пасту, крем Нівея, засіб для полоскання рота, котячий корм і лікер. Ще заказала котячі миски, 2 коробки цукерок і сухий шампунь.
Карусель-весель• 23 ноября 2023
Жду завтра)
Пока была скидка на меховые домашние тапочки типа угг, купила.
И подарки крестнице Лего с хорошей скидкой, здесь тоже давали ссылку на Антошку и Розетку.
Просто звязда• 23 ноября 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Какой чай? Травяной там какой-то постили?