Зайканалужайке• 26 ноября 2023
Хвастаюся, Рим.
Рим не люблю, але люблю Італію
От не знаю коли Рим може бути без туристів? НІКОЛИ )
Сумчатая кошка• 26 ноября 2023
Я теж дуже хочу,прекрасний відпочинок,автор.Але дуже мало часу.Ну колись,обовʼязково і Рим і Париж відвідаю.Треба купити квитки,як купиш,то вже вийде,а як тягнеш,то і знов перекладається.
Чупа-чупс• 26 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Мое полное разочарование - это Париж, там грязнее Рима и еще больше бомжей и маргиналов, в Рим съезжу еще
Удалено администрацией...
Зоркая Зорро• 26 ноября 2023
Без QR коду• 26 ноября 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Удалено администрацией...
Чупа-чупс• 26 ноября 2023
Ответ дляБез QR коду
Удалено администрацией...
Бавовнятий Пупс• 26 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Обожнюю Рим! Була останній раз у розпал ковіду - майже без туристів) Кайф))
Перша фотографія дууже красива, там де небо, хмари, та і інші гарні.
Без QR коду• 26 ноября 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Удалено администрацией...
Женщина купите козу) А лучше две)
Зоркая Зорро• 26 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
То вид із оглядового майданчика Собора Св. Петра у Ватикані. Ледь вилізли, але воно того варте ))
Силиконочка• 26 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Я поднималась туда всего один раз за все время и больше желания нету 😂
Зоркая Зорро• 26 ноября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В ковід Рим був повністю пустий і без туристів
Так! Я теж була в ковід ) Ні людей, ні черг)
Зоркая Зорро• 26 ноября 2023
Ответ дляСиликоночка
Мені теж разу вистачило ))))
Силиконочка• 26 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Мені теж разу вистачило ))))
Мой муж - итальянец. Второй раз поднялся ради меня )))) тоже ща всю жизнь поднимался один раз еще со школьной экскурсией, а втрой со мной. Сказал, что этого достаточно на всю жизнь 😂
Зоркая Зорро• 26 ноября 2023
Ответ дляСиликоночка
👍)))
Сумчатая кошка• 26 ноября 2023
Ответ дляYu Yu
Автор, а как добирались из Украины?)) Поделитесь бюджетными лайфхаками
Через Варшаву или Будапешт летала - долго очень(
По теме: мало туристов в Риме было в 20-х числах февраля 2020 года))
Ну а як інакше.Аеропорт все рівно,ще довше і важче автобусом.авто.
Сумчатая кошка• 26 ноября 2023
Ответ дляYu Yu
Автобусом не езжу, только поездами до аэропорта (Киев-Хелм или Киев-Чоп, а потом с пересадкой в Будапешт). И быстрее не всегда означает легче.
З Будапешта виліт?Мені далеко,ближче дебрецен або Варшава
Яжемать Мне можно• 26 ноября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
У Яси зручніше з Києва добиратися. Чотири кордони за 40 хвилин пройшли
А яким чином до Яси (не впевнена що відмінюється) добиратись ? Автобус чи потяг до Кишенева, а потім автобус?
Яжемать Мне можно• 26 ноября 2023
Ответ дляКлевотница
Я еду в Черновцы на авто) а там бусик везет в аэропорт за 20евро. на автобусе с Киева до аэропорта я не выдержу)
Дякую.
Скільки приблизно дорога з кордонами до Яси?
Зайканалужайке
• 26 ноября 2023
Ответ дляYu Yu
Яси) машиною 7-8-9 годин. Залежить від водія)
Зайканалужайке
• 26 ноября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Дякую.
7-8 годин з вечерею і бляха чоловік випадково дубінку в машині забув. На кордоні трохи нерви тріпали, плюс в Молдові поліція зупинила.
А так якщо їхати. За 7 годин можна доїхати.,
Зайканалужайке
• 26 ноября 2023
Ответ дляМрію про пончик
Повбивала би !!!! КВИТКИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - не ’білети ’
😂😂😂 ото ви така як моя вчителька) яка жодного разу ніде не була, зато виправляти любить 😂😂😂