У Польщі почнуть цілодобово блокувати пункт пропуску «Медика — Шегині»
Учасники страйку на польсько-українському кордоні з 27 листопада розпочнуть цілодобову блокаду пункту пропуску «Медика — Шегині».
Про це речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив в етері телемаратону.
Він зауважив, що до 26 листопада включно страйки на цьому пункті пропуску тривали з 9:00 до 20:00 за польським часом.
Ситуація на кордоні
Станом на ранок 26 листопада на чотирьох напрямках («Ягодин — Дорогуськ», «Краківець — Корчова», «Рава-Руська — Гребенне», «Медика — Шегині») в чергах у бік України перебувало близько 3,5 тисячі вантажних транспортних засобів, найбільше — навпроти пунктів пропуску «Шегині» та «Рава-Руська»
Ситуація на кордоні
Janeke_in_UA• 26 ноября 2023
Ответ дляYN8678
А дипломаты наши что говорят?
Молчание такое, что иногда начинает казаться, что дипломатов у нас нет....
Ответ дляSo_so
А что они могут? Это проблема политической воли центральной власти Польши (её отсутствия).
Зеленского несло по поводу зерна, это просто подняло градус, не более.
Поляки нас прижали
Изначально надо выяснить причину недовольства и начать публичный поиск решения ситуации.
Предлагать варианты решения и тд.
Это суть дипломатии
Предлагать варианты решения и тд.
Это суть дипломатии
Olga Zelenyak• 26 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Я не розумію чому у нас кордон для поляків не заблокований?
Їм вигідно блокувати. У них більше роботи і ціни можуть ставити які їм захочеться.
Так они все блокируют, без разбора польское едет или другое. Это борьба за рынок перевозок, а не товаров. Поэтому им все равно, какой товар простаивает на границе.
Ответ дляYN8678
Предлагать варианты решения и тд.
Это суть дипломатии
Предлагать варианты решения и тд.
Это суть дипломатии
Вони почали з одного, а тепер вже їм більше хочеться.
І фінансово дуже вигідна ситуація для них.
Вихід один: зробити симетричний хід.
Шматочок хмарки• 26 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Причина и так очевидна. Они хотят отмены транспортного безвиза.
Судя по всему только это и решит проблему. Потому что даже, если транспорт будет идти через другие страны, те тоже поднимут бунт.