У Польщі почнуть цілодобово блокувати пункт пропуску «Медика — Шегині»
Учасники страйку на польсько-українському кордоні з 27 листопада розпочнуть цілодобову блокаду пункту пропуску «Медика — Шегині».
Про це речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив в етері телемаратону.
Він зауважив, що до 26 листопада включно страйки на цьому пункті пропуску тривали з 9:00 до 20:00 за польським часом.
Ситуація на кордоні
Станом на ранок 26 листопада на чотирьох напрямках («Ягодин — Дорогуськ», «Краківець — Корчова», «Рава-Руська — Гребенне», «Медика — Шегині») в чергах у бік України перебувало близько 3,5 тисячі вантажних транспортних засобів, найбільше — навпроти пунктів пропуску «Шегині» та «Рава-Руська»
Ситуація на кордоні
Конфет04ка• 27 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
якщо навіть припустити, що всі ці вимоги будуть виконані, польським підприємцям досить складно буде забрати собі частину цього ринку, бо на поїздки до України вони наймають здебільшого українських водіїв — через високі ризики такої праці. Водночас українських водіїв треба реєструвати у системі «Шлях», інакше вони не зможуть перетнути кордон. А до цієї системи польські підприємці доступу не мають. Замкнуте коло? Чи все ж таки спроба обмежити перевезення та український експорт?
так это одно из требований - дать доступ польским компаниям к ’шляху’
_Злата Ibra_• 27 ноября 2023
Ответ дляanna_bur
Со всех сторон ’браття’
Блин там столько на фронт зависло..
Это точно
_Злата Ibra_• 27 ноября 2023
Ответ дляYN8678
Изначально надо выяснить причину недовольства и начать публичный поиск решения ситуации.
Предлагать варианты решения и тд.
Это суть дипломатии
Предлагать варианты решения и тд.
Это суть дипломатии
Да, так должно быть
_Злата Ibra_• 27 ноября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Причины недовольства присутствие украинских перевозчиков на рынке перевозок в ЕС)
Это как с рашей. Причина недовольства: существование Украины.
Поляки подзабыли, что когда то их присутствием на этом же рынке тоже были недовольны немцы, например, как и на рынке сельхоз продукции.
Они хотят быть на этом рынке без конкуренции со стороны Украины.
Требования эти незаконны, поэтому здесь не дипломаты должны работать, а польская полиция.
100%
З огляду на ситуацію, що склалася, Польща ініціювала розгляд наслідків угоди ЄС і України на засіданні Транспортної ради ЄС, яке відбудеться 4 грудня в Брюсселі.
Адамчик попросив єврокомісара, а також президентку Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн сприяти відключенню Україною системи електронної черги.
Серед іншого він також відзначив наявність порушень правил із боку українських перевізників.