L-i-s-a-92af• 26 ноября 2023

У Польщі почнуть цілодобово блокувати пункт пропуску «Медика — Шегині»

Учасники страйку на польсько-українському кордоні з 27 листопада розпочнуть цілодобову блокаду пункту пропуску «Медика — Шегині».
Про це речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко повідомив в етері телемаратону.

Він зауважив, що до 26 листопада включно страйки на цьому пункті пропуску тривали з 9:00 до 20:00 за польським часом.

Ситуація на кордоні

Станом на ранок 26 листопада на чотирьох напрямках («Ягодин — Дорогуськ», «Краківець — Корчова», «Рава-Руська — Гребенне», «Медика — Шегині») в чергах у бік України перебувало близько 3,5 тисячі вантажних транспортних засобів, найбільше — навпроти пунктів пропуску «Шегині» та «Рава-Руська»
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляavicber
Не могу найти информацию о том когда должно быть сформировано правительство?
Пишуть наче,що в грудні
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Варіанти-подавати в суд на тих,хто заважає пересуватися українським вантажівкам.
Цей страйк дозволений на території Польщі
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
Польща працює в правовому полі ЄС і не має права виставляти умови,які не відповідають законам ЄС
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляavicber
В основному з 10 грудня чекають двинутись на повну.
Судячи по моїй роботі, то десь так
Але, так то все ще в перспективі
Без обіцянок і пробачень
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
В ЄС дозволені страйки.
Про всі умови, я не знаю
Де прописані наші умови ?в яких їх законах ?
Цікаво, покажіть
avicber• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Перехочуть.
Рис,чай і шоколад точно не в Польщі ростуть.Які перевізники свою послучи дешевше надають,ті і возять.В кінцевому результаті ці впливає на ціни в Україні.
Дело в том что поскольку Польша изначально показала себя как лучший друг Украины, вся логистика военная была построена именно через Польшу. И перестроить требует времени
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляСhanelKa
В ЄС дозволені страйки.
Про всі умови, я не знаю
Цікаво, покажіть
Прописані їх умови:
скасувати транспортний безвіз
Ці умови заперечують документ прийнятий ЄС.
Ці прокацапські польські перевізники не мають права висувати таку умову будь кому
avicber• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я не задоволена теперішньою ситуацією і роботою української дипломатії.
Але й попередня була не краще.
Дипломатия была намного лучше. Небо и земля. К сожалению, 73% не понимали что делают, когда выбирали абсолютно некомпетентного человека на пост главы государства.
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляavicber
Це та дипломатія,що не домоглася жодних реальних санкцій рф за анексію Криму і окупацію Донбасу?
Читака• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
как то я переживу без польской еды и шмоток.мне по душе свои продукты,езжу я на авто из сша и германии.одежда тоже не польская как и косметика.надеюсь,европейский суд хороший штраф путинскому продажному перевозчику влепит и все скоро наладится.
яка польська їжа? в аптеках вже деякі ходові ліки зникають
Леска• 26 ноября 2023
Ответ дляSo_so
А что они могут? Это проблема политической воли центральной власти Польши (её отсутствия).
Зеленского несло по поводу зерна, это просто подняло градус, не более.
Поляки нас прижали
Дуже по сусідськи, тим паче коли у нас нема морського, авіасполучення.
So_so• 26 ноября 2023
Ответ дляЛеска
Они нам не друзья. Сформулируем корректно.
Леска• 26 ноября 2023
Ответ длявсем надо
А что тут скажешь? Дуда на словах поддерживает Украину.
Теж дивує реакція польської влади. Виходить, водії , перевізники можуть чинити міжнародну політику, а влада жує соплі
Леска• 26 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Вони почали з одного, а тепер вже їм більше хочеться.
І фінансово дуже вигідна ситуація для них.
Вихід один: зробити симетричний хід.
Думаю, в такому разі вони меньше програють ніж ми. В них за спиною вся Європа, на відміну від нас.
СhanelKa• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Прописані їх умови:
скасувати транспортний безвіз
Який документ прийнятий ЄС.
Покажіть
Леска• 26 ноября 2023
Ответ дляcactus_
для чого їм до нас їздити?
Та банально перевозити товари, доставлені морем, з Гданська в Україну. Чи інші автоперевезення. Гум.допомогу, запчастини до дронів та купу всього іншого.
avicber• 26 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Вы плохо осведомлены
avicber• 26 ноября 2023
Ответ дляЧитака
😂😂😂 я вам скажу так: летом ехала из Украины в Польшу, везла кучу лекарств
Леска• 26 ноября 2023
Ответ дляukuлёля
Да , поляки должны подвинуться, как и для них подвинулись немцы и французы и итальянцы и испанцы и другие, когда поляки вошли в ЕС. Поляки! Не будьте жлобами і скнарами!
Так, поляки будуть проти вступу України до ЄС, логічно, тому що Україна буде конкурентом
ViktoriyaM2013• 26 ноября 2023
Ответ дляЛеска
Получается их власть негласно поддерживает эту заваруху.
Почему позволяют такое делать? Куда смотрят другие члены ЕС - на их территории происходят неправомерные действия
Почему наши ,как вы говорите, жуют сопли и не пытаются урегулировать ситуацию.
И в конце концов, кто-то из мира сильных игроков должен условно говоря защищать наши интересы..или все уже забили на нас🤷
Короче говоря, вопросы по большей мере риторические... уже имеем, что выбрали, теперь последствия долго разгребать будем
Леска• 26 ноября 2023
Ответ дляIsidda
А бензин до автівки, а імпортні ліки?
diana32• 26 ноября 2023
Ответ дляЛеска
Конечно будут против особенно фермеры, они постоянно бастуют, только капля картошки или малины или огурцов завозят из Украины они в истерике бьются что у них убытки, а применять меры против своих поляки не будут для них своя продукция это святое, не то что у нас все атб завалено польскими помидорами, яблоками еше и лаваш сделано в Варшаве
Еленнн• 26 ноября 2023
Ответ дляavicber
ну так ліки до нас завозились.і сировина для фармзаводів. І ви це могли купити тут без рецептів,чому тут і купували. А що будемо робити без свіжої підвозки?

велечезна куча ліків іде на фронт, в госпіталі, хворим... Що їм робити?
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляЛеска
Теж про це думаю,вони ж ,типу,були першими нашими прихильниками в ЄС.
На ділі все виявилося інакше
автор L-i-s-a-92af • 26 ноября 2023
Ответ дляViktoriyaM2013
Сьогоднішнє:
«На кордоні є складнощі, на мою думку, передусім через певні політичні кроки наших сусідів. Я вважаю, нам треба мати дуже виважену політику, план дій, яким іти. У нас є цей план (…) Я думаю, нашим сусідам треба дати трішки часу. Все потеплішає», — зазначив Зеленський.

Сподіваюсь,що в них дійсно є такий план,а не бла-бла-бла
Леска• 26 ноября 2023
Ответ дляЕленнн

Людина не думає далі свого носа, аби самій пожрати і поср@@ти непольским
Леска• 26 ноября 2023
Ответ дляЧитака
А запчастини для ракет та дронів також стоять на кордоні..
diana32• 26 ноября 2023
Ответ дляЛеска
Этот организатор утверждает что военные грузы едут
Mag-inna• 26 ноября 2023
Ответ дляavicber
Нам казали,що 15 грудня.
Але нормально працювати почнуть з нового року.
Mag-inna• 26 ноября 2023
Біда в тому,що чекаємо «покращення» ,ціни поповзуть вверх дуже швидко.
І на паливо в тому числі,тому що АДР також стоїть,їх не пропускають.
Наприклад,в мене машини возили до цього страйку з Польщі за 2 т.€-2.5 т.€,зараз возять ті самі грузи по 5-6т.€.
От цю різницю в 3000-4000 € потрібно десь приліпити.